sposób na wieczór

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Re: sposób na wieczór

Postprzez Telavi » 3 gru 2016, o 22:59

prości. czyli jeśli spotykam się z kimś i mija miesiąc, drugi i na początku trzeciego facet pyta jaki mam stosunek do seksu, a ja szczerze odpowiadam, że bez związku to raczej się nie piszę, a pakować się w układ, baardzo teraz powszechny opierający się tylko na seksie to już w ogóle nie, po czym dochodzi jeszcze do tyylko jednego spotkania i milknie, i tak już dwa miesiące, to dobrze myślę, że wcale nie jest zajęty, a jedynie chodziło mu tylko o jedno ? :> :>
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: sposób na wieczór

Postprzez redorange666 » 4 gru 2016, o 11:27

To trochę za długo aby kogoś miał...trzy miesiące spotkania i no sex??? Masakra jakaś.
Może nie chciał się angażować???
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: sposób na wieczór

Postprzez Telavi » 4 gru 2016, o 21:29

na pewno nie chciał, i pewnie myślał, że znalazł taką, która zareaguje wieeelkim entuzjazmem na samą wzmiankę w tym temacie.. :)
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: sposób na wieczór

Postprzez redorange666 » 4 gru 2016, o 22:58

A tu takie upsss. Nie miło że zniknął tak bez słów
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: sposób na wieczór

Postprzez Telavi » 4 gru 2016, o 23:21

Bardzo, nie sądziłam, że dorośli, albo inaczej, dojrzali ludzie też tak robią.. Przyznam, że złamałam się i napisałam po 3 tygodniach milczenia, odpowiedź dostałam oczywiście nie od razu, tłumaczenie: zapracowanie, brak czasu. Akurat, dziwnym przypadkiem teraz, kilka dni po tej rozmowie. Odpuściłam, bo nie widziałam sensu dalszego rozmyślania i zajmowania głową myślami o nim, a szkoda, bo wydawał się być normalnym facetem, nawet go trochę polubiłam i z początku odrobinę tęskniłam za tym całokształtem, rozmowami, spotkaniami, telefonami, ale trudno już, nie ma co płakać ;-) . Na przyszłość już wiem, że nie warto się angażować w znajomości dopóki się tej osoby nie pozna chociaż w kilku procentach.
a później mężczyźni robią wielkie oczy, kiedy my, kobiety ich sprawdzamy i robimy głupie gierki. Ja nigdy nie robiłam, ale chyba zacznę, no bo jak tu nie robić, nie sprawdzać i ufać ?, no nie da się, chociaż bardzo by się chciało.
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: sposób na wieczór

Postprzez redorange666 » 5 gru 2016, o 00:04

Nie generalizuj... Zdarzyło mi się iść na pierwszej randce do łóżka i związek z tego był na dłuższy czas. Nie każdy facet jest taki sam
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: sposób na wieczór

Postprzez Telavi » 6 gru 2016, o 00:00

Oczywiście, że nie każdy facet jest taki sam, tylko ja póki co trafiam na takich którzy są tacy sami. Póki co przestałam się przejmować, głowa do góry i żyję dalej, tak czy inaczej siebie nie zmienię, nie zmienię tego, że zwyczajnie muszę poznać kogoś nim pójdę z tą osobą do łóżka, na pewno nie zmienię tego dla kogoś kogo znam baardzo króciótki czas, sam fakt, że zniknął bez słowa wyjaśnia wszystko. :-)
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: sposób na wieczór

Postprzez redorange666 » 6 gru 2016, o 09:56

Podsumowując...głupi ten chop i tyle.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: sposób na wieczór

Postprzez Telavi » 6 gru 2016, o 17:46

Idealne podsumowanie, krótko i na temat ;-). Już pisałam, ale powtórzę, trudno się mówi ;) ;-)
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]