Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 lis 2013, o 18:42

Halinko, ja się dziwię że starszyźnie (czyli dzieciom swoim) kupujesz cokolwiek na Mikołaja.... Toż to takie typowe dla dzieci. I tylko dla Ciebie wydatek.
U nas to też Marcelowi kupimy słodycze a coś większego na gwiazdkę, ale ja nie pamiętam abym cokolwiek dostała od teściów na Mikołaja, nawet czekoladowego Mikołaja....
No, ale sama ich tak nauczyłaś i teraz płacisz i placzesz a oni się cieszą bo coś dostaną... jak dzieci :)

Ano trochę spuchłam z dumy, pani na moje wejście powiedziała że ze mną będzie krótko bo jest z Marcela bardzo zadowolona, nawet bardzo trudny sprawdzian napisał na 5 a z wczorajszego dostał 6. Do jego zachowania i nauki nie ma żadnych zastrzezeń. Jest lubiany w klasie i z każdym znajdzie wspólny temat.
Jednak ja na andrzejki nie będę piekła ciasta bo inna koleżanka chce bo jej potem na zabawę Mikołajkową ani na Wigilię nie będzie pasowalo.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 20 lis 2013, o 19:51

Hej, heeeeeej :)
No aj dzisiaj tylko dobry wieczór pięknie napiszę i spadammmmmmmmmmmmmmm
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 lis 2013, o 19:53

Ale sobie przypomniałam..... moja babcia 9 stycznia ma 80 lat.... i to już niedługo....
A niedawno (też w styczniu) byliśmy na 80-tce babci męża i ja mówiłam że za rok moja babcia ma. A to już tak mało czasu. Ona pewnie nic nie będzie robiła, my i tak pojedziemy, może wujek z Koluszek przyjedzie wcześniej bo 6 to Święto i wolne. Musialabym z nim porozmawiać i umówić się, zamówiłabym tort u mojej przyjaciółki. Tylko co jak moja mama też przyjedzie? No, z nią to raczej średnio mam ochotę się zobaczyć.... a raczej nie średnio tylko bardzo mało...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 20 lis 2013, o 20:31

A no masz rację Agnieszko , ja tak nauczyłam ale to tyle radości jest , tyle mogę dać więc może później będą o nas pamiętali , Super że wróciłaś zadowolona z zebrania , Marcel zdolny chłopczyk chyba po mamie , pogratuluj mu , umie łączyć sport z nauką :ok: :ok:
Oj nie zarzekaj się , będzie ci przyjemnie zobaczyć mamę , czas leczy rany , zobaczy Marcela takiego fajnego to będzie zaraz radość dla wszystkich , :ok:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 lis 2013, o 11:23

Witam :kwiatek :kwiatek Pogoda niezbyt zachęcająca do wyjścia , pochmurnie ale nie pada , jest +7 . Plany mam wielkie ale co to wyjdzie to czas okaże ,Wstałam dzisiaj później bo w nocy nie spałam tak bolał mnie kręgosłup , rwał jak diabli , .Rano mąż pobiegł po chlebek żeby był świeży na śniadanko zrobiłam kanapki a teraz już pijemy kawusię oraz zajadam ciastko otrębowe , Mam umytą głowę więc czekam aż się mi wysuszy i jadę na zakupy a tak mi się nie chce :( , miałam plany jechać do selgrosu ale chyba przełożę na jutro .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 11:38

Cześć kobietki :)
Nie uwierzycie.... u mnie w piekarniku znów siedzą muffinki i się rumienią :cooking
Tak Marcelowi zasmakowały że zrobiłaś dziś znowu. Jakbym musiała wyciagać mikser to może bym ich nie robiła a że to tylko miska i łyżka to raz-dwa zrobione.
Muszę później wypróbować inne wariacje, np z kawalkami czekolady albo z budyniem (czekolady nie mam a budyniu nie chciało mi się robić- leń)

Halinko, to podejrzewam że obie z Kasią nie spałyście dzisiejszej nocy..... bo nasza bidulka zaraziła się od Julki.
Aha, a co do naszej diety to ja w ogóle nie jadlam otrębów a muffinek otrębowych też nie piekłam. Ja miałam taką oszukaną dietę bo nie wszystkie zasady przestrzegałam. No ale skoro były efekty....
Idę zajrzeć do muffinek.... oby nie wykipiały bo mam tylko 16 foremek i wczoraj 3 piekłam dodatkowo a dziś szkoda mi prądu na 3 foremki to rozlałam ciasto do tych 16 i bałam się że jak zaczną rosnąć bo się pół ciasta wyleje.... Jak wychodziłam z kuchni to ładnie w górę rosły... zobaczymy jak teraz.... idę sprawdzić.
Milego dnia :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 lis 2013, o 12:02

Agnieszko , te muffinki to świetna rzecz , dzieci bardzo lubią , no i jak ?? nie wykipiały ci ??/ ja kupiłam sobie takie papierowe karbowane i to w opakowaniu 100 szt więc i na długo starcza , kupowałam przez internet bo było taniej i jak zamawiałam to kupiłam 4 opakowania więc i do dzisiaj je mam . :)
A co Kasia jest chora????? to chyba wirus .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 12:14

Halinko, tylko dwie ciut wykipiały i to jeszcze z tych silikonowych foremek. Muszę poszukać te rozetki, albo zobaczę u nas w chemicznym (bo tam mają wszystko). A najwyżej kupię sobie jeszcze te silikonowe bo są takie fajne wyższe niż te foremki do babeczek.
Kasia ma jelitówkę, a to paskudny wirus, atakuje bardzo szybko jak tylko się dwie osoby spotkają. Zapewne Marcin zaraz po niej wyląduje w łóżku z miską..
Ciekawe czy Kasia jako nosiciel nie pozarażała w pracy...
Dziś wysłałam jej sms czy szła do pracy i jak się czuje, ale sądzę że chyba do pracy nie poszła i może teraz odsypia nockę....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 lis 2013, o 12:21

O kurcze , wymioty to fatalna sprawa wytarga z człowieka wszystko , mnie jak dotąd to nie spotkało i oby nie , no do pracy to chyba nie poszła bo i jak by tam pracowała , a na dodatek to jednak wirus to i zaraźliwy . :?

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 21 lis 2013, o 15:42

hej ]:-) ]:-) ]:-) ]:-) ]:-)
Matko ale jestem słaba,a jaki mam płaski brzuch :D
Niby wczoraj było ok,umyłam głowę pojechałam z małą na tańce,dojeżdżam do miasta i zaczyna mnie boleć głowa.
Myślę sobie znów??????
Zaprowadziłam małą na tańce,poszłam do kościoła siedzę w ławce i robi mi się niedobrze,kurcze co jest grane.
Poszłam po małą,czekam,jak na złość zajęcia się przedłużyły,gorąco tam jak diabli a na mnie zimne poty,raz poty raz zimno.
Musiałam wyjść na dwór bo pewnie moment i bym zemdlała,uczucie okropne.
Jakaś mama nawet za mną wyszła
No nic koniec końców dojechałam do domu a tam jak mnie nie złapią bóle żołądka,takie szarpiące.
Skończyło się w toalecie z miską na kolanach,parokrotnie
Rano jak pisze Aga zawiozłam małą i odsypiałam,niby nie wymiotuję ale to drugie nie minęło :(
A tu mi jeszcze młody melduje,że popołudniu ma wywiadówkę,nie jestem w stanie jechać.
Bo niby jak??????
Chyba w pampersie
Oj Aguś wsiąkłaś w mufinki ja wolę silikonowe formy bosię łatwo wyjmuje no i widać,że masz syna bo ja z Julią często robię ;-)
Zajrzyjcie na stare forum.
Aga przygryź język :D ;-)
A wiecie wczoraj jak jechałam do miasta to była audycja z panią psycholog o lalkach monster high i jakaś nowa seria wyszła np bez ręki nogi itp
I jej zdanie wprawiło mnie w osłupienie,że wbrew co sądzą niektórzy rodzice takie zabawki są społecznie bardzo potrzebne
Oswajają dzieci ze śmiercią,brzydotą,kalectwem a nie że świat jest jak w reklamie piękny i kolorowy

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 17:03

O kurcze, już lecę na tamto forum.... a wczoraj zaglądalam i nic nie było.
Mówisz mam przygryźć język? ja tam nawet się nie będę logować....
Ha, ha... zauważyła że pusto.... śmiac mi się chciało jak napisala że czasem chociaż poczytać mogła.... sama się przyznała.....

Kasieńko, kuruj się kochana
Widziałyście nowe buźki? ]:-) :sprzata:
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 19:41

Tak wracając do tych lalek bez nogi czy ręki to wedlug mnie wcale to nie jest oswajanie dziecka z brutalnością tego świata. A po co to dziecku? Czy ono mając kilka lat ma się przejmować nieszczęściem innych? To ma być niby szczęśliwe dziecinstwo?
Ja bym w życiu nie kupiła dziecku lalki kaleki. To równie dobrze można lubionej lalce wykuć oko czy wyrwać rękę.... no co za debilizm.....
Czy mam dziecko zabierać na pogrzeby żeby się oswoiło ze śmiercią? Ma patrzeć jak inni płaczą? jak cierpią?
Owszem, można im wpajać że świat jest brutalny, że są dzieci kalekie, niepełnosprawne ale nie w ten sposób.... I jak taka dziewczynka ma się bawić tą lalką? Co innego jakby to była jakaś zabawa w szpital, gdzie są lekarze, operacje, opatrunki ale monster high? Dobrze że mam chłopca i jego interesuje piłka.....

Muffinek już nie ma jakby się ktoś pytał.... wczoraj 19, dziś 16 i Marcel ostatnie 3 spakował sobie do szkoły na jutro :) Ale jutro już nie piekę.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 21 lis 2013, o 19:56

Oj tam oj tam,dziś tak gadasz :cooking :cooking
U mnie był czas że były z 5 razy w tygodniu ha ha
Jak dobrze,że młody zrobił sobie obiad.
Chociaż chyba mnie puszcza bo od ok 15 nie byłam w wc :D sukces panie sukces :D
Mogłam się zawlec na to zebranie,ale kto mógł przypuszczać ;-) jak będzie
Wiesz Aga ta psycholog miała świetne argumenty,bardzo rozsądne i mądre.
Wyłupienie swojej lalce oka to nie to samo,jak dla mnie
Ta seria nie wiem nie znam,nie widziałam ale z jej opowieści wynika że to jest komplet lalek z różnymi ułomnościami np chłopiec na wóżku,rany są opatrzone,lalki chodzą o kulach życie.
Mówię ci mówiła bardzo rozsądnie,że jako rodzice chcemy dziecku wszystkiego oszczędzić a wszystko trzeba oswoić i smierć,i chorobę i starość.
Uśmieszki piękne,bardzo mi się podobają
Wiedziała,że Cię stare forum rozbawi ;-)
A Domu sióstr jeszcze nie czytam

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 19:59

A Ty znowu z ukrycia a co to za reklama pod moim suwaczkiem? Dlaczego tylko ja ją mam? Ktoś mi płaci za nią czy co????????????????????

Ja Dom sióstr własnie teraz mialam czytać i co? I siedzę na necie.... Lekko przekroczyłam polowę... zostało 300 stron..... ale długo ją czytam, w kwiaciarni miałabym ją przeczytaną w 4-5 dni (w zależności od ruchu) a tu odłożyłam bo dostałam Tess, teraz znów do niej wróciłam....

Ostatnio edytowano 21 lis 2013, o 20:02 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 21 lis 2013, o 20:01

jak z ukrycia przecież zmieniłam
jaka reklama nie widzę
Coś Ty taka na nie reklamom

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 21 lis 2013, o 20:04

Kasiu - zdróweczka,
uważam, że te monsterhaje są w ogóle niepotrzebne, szpetne, a dzieci powinny się bawić czymś dobrym, pieknym, a nie koniecznie jakimś trupem :? :? :? :? :? :? :?
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 20:05

No teraz Cię widzę :)
W pierwszym poście u góry pod suwaczkiem jest reklama coś na dolegliwości intymne!!!
No nie mów że lubisz reklamy..... jak w kabarecie: a teraz przerywamy na chwilę rekamy aby pokazać panstwu serial...
Noż przecież jak na tvn puszczą reklamy to ja zapominam co za film oglądałam.
A zapomniałam wczoraj po top chefie przełączyć na bitwę o dom.... i nic nie wiem. Muszę poszukać kiedy jest powtórka.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 21 lis 2013, o 20:07

chochlik70 napisał(a):Ta seria nie wiem nie znam,nie widziałam ale z jej opowieści wynika że to jest komplet lalek z różnymi ułomnościami np chłopiec na wóżku,rany są opatrzone,lalki chodzą o kulach życie.
Mówię ci mówiła bardzo rozsądnie,że jako rodzice chcemy dziecku wszystkiego oszczędzić a wszystko trzeba oswoić i smierć,i chorobę i starość.




To można to i w inny sposób zrobić, wprowadzić.
Są książki, są bajki, są w okół nas ludzie kalecy
można pogadać, wytłumaczyć, pokazać,
a nie koniecznie trupimi lalkami :> :> :> :>


Ale mnie ciekawi to Wasze stare forum :oops:
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 21 lis 2013, o 20:07

Gonic dzięki
Co u Ciebie
Jak Majka?????
Ja już pomału wracam do formy,właśnie syn mi mówi,ze widać poprawę bo zaczynam rozkazywać ;-)
Moja Julia też nie ma monster high,ale wiesz ile dzieci w przedszkolu ma?????
I to takie maluchy 3 letnie
Elki dziś nie było

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 21 lis 2013, o 20:09

Agnieszko ja nie widzę żadnej reklamy, blokuje je ;) 8-)


U mnie źle,
mam kochana ostre zapalenie krtani z lekkim nalotem ropnym na migdałach, a do tego zawalone zatoki. Żyć nie umierać !
Majka okej !!!!!! Chociaż tyle dobrego !!!!!!


Nie kumam jak można dziecku 3letniemu kupić taką lalkę .... :?
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 21 lis 2013, o 20:12

Bitwę obejrzyj na ipli.
A widzisz Gosiu ona też użyła argumentu bajek,tylko mówi czasy się zmieniają i środki przekazu również.
Piszę o tym z takim zdziwieniem bo byłam pewna,że psycholog będzie na nie.
Gosiu nasze stare forum nic w nim nie ma ciekawego,tak jak tu piszemy o bzdetach,naszych małych radościach,smutkach i jak widać wyżej pobytach w wc :D
Ale tak się porobiło,że my we 3 pisałyśmy a reszta niby nie miała o czym,nie miała kiedy, a namiętnie i regularnie nas czytała.
No i w końcu się wkurzyłyśmy i zmieniły domek.
A teraz jedna z nich piszę dlaczego nie piszemy ona tak nas lubiła poczytać :happy :happy :happy
U mnie też nie widać reklamy.
Gosiu zdrówka
Masz jakiś antybiotyk?????

Ostatnio edytowano 21 lis 2013, o 20:14 przez chochlik70, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 20:13

Gosiu, stare forum było kiedyś tak żywe jak teraz to tutaj. Pisało mnóstwo dziewczyn. Potem jakoś przestawały pisać, nawet bywały ostre wymiany zdań ale część pisała regularnie. I nawet nie wiem od kiedy stało się tak, że zostałyśmy we trzy - ja, chochlik i malinka a kilka dziewczyn wchodziło na forum (zalogowane), czytało jak książkę i nic nie odpowiadając wychodziły. A my się produkowałyśmy....
Raz było tak że ja przez prawie 2 miesiace nie miałam neta to dziewczyny zastrajkowały i na forum pisały buźki a rozmawiały przez pw :) No a jak wróciłam to postanowiłyśmy że nie będziemy im dawać nic do czytania i zmieniamy forum.
No i tak zrobiłyśmy :)
A te co chcą poczytać niech sobie kupią ksiązkę (tego własnie Kasia się bała że napiszę na tamtym forum. Ale ja nie zamierzam w ogóle tam odpisywać)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 21 lis 2013, o 20:15

Ja się nie bałam,ale lubię Wiolkę i mam nadzieję,że się poprawi
Aga poczytaj mój poprzedni post,reklam u mnie nie ma

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 lis 2013, o 20:16

Ej, no weźcie sobie jaj nie róbcie, teraz znów jestem pierwsza na stronie i znów pod moim suwaczkiem jest ta reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I Wy jej nie widzicie? A na chol....ę mi coś na dolegliwości intymne???? Nie mam ich!!!!!!!!!!!!!!!! Spadać mi z tą reklamą!!!!!!!!!!!!!!!

Czytałam twój poprzedni post bo nie mogłam się wbić z moim :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 21 lis 2013, o 20:18

Tak Kasiu - mam antybiotyk. W końcu trafiłam na fajnego lekarza, co mnie obadał dokładnie, a nie tylko zajrzał do gardła ... :>


Rozumiem tą sprawę ze starym forum, fajnie, że tutaj znalazłyście miejsce i piszecie :)
Bo Was poznałam.
]:-)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Faubo715, Google [Bot]