seks analny

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: seks analny

Postprzez dzo » 7 kwi 2012, o 14:21

tym, że ktoś tutaj pisze takie bzdury, że to jest możliwe to się nie sugeruj ;) ;)
dzo
 

Re: seks analny

Postprzez Lily of the Valley » 7 kwi 2012, o 18:43

Taaak, zauważyłam, że w internecie można natknąć się na różne bzdury, ale lekarze mówią jednogłośnie, że nie jest możliwe zapłodnienie poprzez seks analny :o. Jednak, mimo tego zawsze znajdą się tacy, którzy boją się, choć jest to nielogiczne. Tak samo, ostatnio nasłuchałam się od koleżanki, że przez tabletki staje się bezpłodnym i że one niszczą organizm. Nastraszyła mnie nieźle, tak samo z tym grubnięciem przez tabletki... Specjalnie o to spytałam lekarza, który mnie uspokoił i jak na razie nie narzekam na te tabletki.
Lily of the Valley
 

Re: seks analny

Postprzez mycha25 » 7 kwi 2012, o 18:46

To że się po tabletkach tyje to akurat prawda ale tylko wtedy kiedy są zle dobrane :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: seks analny

Postprzez dzo » 7 kwi 2012, o 22:06

Lily of the Valley napisał(a):Tak samo, ostatnio nasłuchałam się od koleżanki, że przez tabletki staje się bezpłodnym i że one niszczą organizm.


to się uśmiałam na wieczór :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: seks analny

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 10:21

dzo napisał(a):
Lily of the Valley napisał(a):Tak samo, ostatnio nasłuchałam się od koleżanki, że przez tabletki staje się bezpłodnym i że one niszczą organizm.


to się uśmiałam na wieczór :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hah, no ale niestety tak słyszałam... : P. Ale ja jestem taka, że wolę się upewnić u specjalisty,niż słuchać otoczenia i dobrze na tym wychodzę.
Lily of the Valley
 

Re: seks analny

Postprzez dzo » 9 kwi 2012, o 15:14

i prawidłowo robisz ;)
dzo
 

Re: seks analny

Postprzez sipi » 26 kwi 2012, o 08:44

Tak możesz zajść w ciążę przez sex analny jest nawet większe prawdopodobieństwo, ale uważaj bo dziecko może mieć dużo ciemniejszy kolor skóry :P Internet jest pełny bzdur.
Osobiście nigdy nie garnąłem się do sexu analnego, ten organ ma wyższe i bardziej szlachetne cele niż kolejne miejsce do zwiedzania dla pana Falusa :P
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez sowa » 9 cze 2012, o 14:43

Nie było planowane, totalny spontan. Zostałam sama z kolega i stało się. Okropny ból, myślałam, że tego nie wytrzymam. Kiedy już wyszedł ze mnie, trochę śmierdziało i było brudno, wiadomo czym... To był mój pierwszy raz, nie miałam pojęcia, że coś takiego może się stać.
Wszyscy się o tym dowiedzieli i... najchętniej nie wychodziłabym z domu. Jest mi tak wstyd! Czuję obrzydzenie do samej siebie, do swojego ciała. :oops:
sowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2012, o 14:41

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez mamajulci » 9 cze 2012, o 17:06

Przede wszystkim sex analny jest dla wiekszosci kobiet tak czyms intymnym ze nie robi sie tego z przyadkowym kolega. Sex analny "zle pzygotowany" moze sie własnie skonczyc tak a nie inaczej gdyz poczatkowo wszystkie kobiety odczuwaja ból. Na początek do sexu analnego trzeba sie bardzo dobrze przygotowac: wypróżnic, dokładnie umyś okolice i wnetrze odbytu. Po drugie do sexu analnego zawsze uzywamy slinych srodków nawilzajacych, zwykła slina nie wystrczy. Po trzecie wiekszosci za pierwszym razem nie wychodzi gdyz jak wspomnialas sex analny bardzo boli i podejsc do tego czego z wielka ostroznoscia i wyczuciem, to nie jest szybki numerek. Po czasie dopiero partnerom zaczyna to sprawiac przyjemnosc, choc czesc kobiet nigdy tego nie polubi.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez mycha25 » 9 cze 2012, o 19:14

No nie dziwię się że Ci się to nie spodobało bo sex analny to nie jest ta forma sexu który się uprawia na spontana i z nudów.Do tego rzeczywiście trzeba się przygotować i raczej zrobić to z kimś kogo się darzy uczuciem i komu się ufa.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: seks analny

Postprzez Rebla » 31 lip 2012, o 20:53

Cooo !? Nie można, plemniki bezpośrednio muszą dostać się do pochwy a nie do odbytu. No chyba że się nie umyjesz po stosunku od tyłu, paluszkami pogrzebiesz w odbycie, i spermę przeniesiesz do pochwy wtedy istnieje ryzyko.
Rebla
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 15:22

Re: seks analny

Postprzez dzo » 31 lip 2012, o 21:39

Rebla napisał(a):Cooo !? Nie można, plemniki bezpośrednio muszą dostać się do pochwy a nie do odbytu. No chyba że się nie umyjesz po stosunku od tyłu, paluszkami pogrzebiesz w odbycie, i spermę przeniesiesz do pochwy wtedy istnieje ryzyko.


przecież sipi sobie jaja robi :diabel :diabel
dzo
 

Re: seks analny

Postprzez Tinuviel » 1 sie 2012, o 22:36

Czasem nie wiem skąd ludzie biorą takie głupoty... Nawet kochając się normalnie to nie jest takie łatwe i wiele osób ma problemy. Przecież istnieją nawet specjalne pozycje pomagające zajść w ciążę... A żeby jakoś plemniki się przedostały z odbytu (+ dni płodne) to naprawdę jakaś paranoja. No, ale koniec o tym.

Mam inne pytanko, bo nie zauważyłam jeszcze takiego tematu. Tzn temat jest (właśnie "seks analny"), ale przez cały czas rozchodzi się o zajście w ten sposób w ciążę. A chciałabym się dowiedzieć, jak Wy, kobietki, zapatrujecie się na ten rodzaj seksu? Chętnie w ten sposób kochacie się ze swoim partnerem, czy może nie sprawia Wam to w ogóle przyjemności? Jest to dla Was jakaś dodatkowa stymulacja?

Ja muszę przyznać, że kiedyś próbowałam, ale niestety nie sprawiło mi to w ogóle przyjemności. Fakt faktem, że kobieta musi być dobrze przygotowana (tak jak już ktoś wspomniał), a ja wtedy za bardzo nie byłam, ale mimo wszystko nie mogę się przekonać. Chociaż właśnie przez te moje wcześniejsze doświadczenia... Ale jestem ciekawa jak to wygląda u Was :-) Może z czasem się jeszcze do tego przekonam ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: seks analny

Postprzez nina19 » 7 sie 2012, o 22:52

Trzeba po prostu uważać, bo tak jak mówili poprzednicy, sperma może spłynąć do pochwy.
nina19
 

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 00:32

Zgadzam się z poprzedniczkami.
Ja z moim ukochanym postanowiliśmy spróbować no i... Nigdy więcej !
Bolało jak cholera, a jemu też nie sprawiało to większej przyjemności.
nina19
 

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez Lidka » 8 sie 2012, o 08:24

Dla mnie seks analny to wynaturzenie, ale ja starej daty jestem. Nigdy bym tego nie zrobiła, nie ciągnie mnie do tego i mojego męża na szczęście też nie.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 10:49

Zgadzam się. To nie do tego służy. Raz spróbowałam i więcej nie mam zamiaru.
nina19
 

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez Nikczemna » 8 sie 2012, o 13:46

Tak jak napisały poprzedniczki, do takich rzeczy trzeba się odpowiednio przygotować, najlepiej to zrobić sobie lewatywę gruszką żeby wypłukać to czego nie powinno tam być w tym momencie.

Łatwe i przyjemne wybielanie zębów w domu - sprawdź :)
Nikczemna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 13:05

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez Tinuviel » 8 sie 2012, o 15:29

Nikczemna napisał(a):Tak jak napisały poprzedniczki, do takich rzeczy trzeba się odpowiednio przygotować, najlepiej to zrobić sobie lewatywę gruszką żeby wypłukać to czego nie powinno tam być w tym momencie.


Racja, racja, ale jak dla mnie seks analny to żadna przyjemność... Tak jak wyżej zostało napisane - też uważam, że to nie do tego służy ;-) Ja się nigdy do tego nie przekonam (próbowałam kiedyś). I jeszcze te całe przygotowania... Jak dla mnie to w ogóle nie jest warte tego całego wysiłku. Chcę sprawiać mojemu mężczyźnie przyjemność, ale bez przesady, nie aż takim kosztem. Całe szczęście, że mojego też do tego nie ciągnie ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez mycha25 » 8 sie 2012, o 15:50

Hmm...Sama też nie przepadam jakoś za tym rodzajem sexu ale trafiłam kiedyś na jakieś forum gdzie wiele kobiet bardzo to chwaliło i naprawdę lubiło sex analny więc myślę że to zależy od gustów.Za pierwszym razem raczej nie może być dobrze,tak samo jak wtedy kiedy tracimy dziewictwo.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 10:00

Może tak być, że niektóre to lubią, ale nie mam pojęcia co w tym jest fajnego.
Może podnieca je to, że facet ma nad nią władzę, czy coś. ; P
nina19
 

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez mycha25 » 11 sie 2012, o 17:11

Ale tu nie chodzi o władzę bo niby jaką?Nie rozumiem.Kazdy lubi co lubi i ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam i nie oceniam.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez nina19 » 11 sie 2012, o 22:01

mycha25 napisał(a):Ale tu nie chodzi o władzę bo niby jaką?Nie rozumiem.Kazdy lubi co lubi i ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam i nie oceniam.


Nie wiem o co w tym chodzi, ale właśnie jedna mi mówiła, że lubi tą pozycję, bo facet ma nad nią władzę.

Nikt nie mówi, że mamy komuś zaglądać do łóżka ; P .
nina19
 

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez mycha25 » 12 sie 2012, o 12:03

No ale tak naprawdę nie można mówić za kogoś bo przecież nie wiemy jak to naprawdę jest z innymi.Poza tym sex analny jak dla mnie nie ma nic z władzą bo można go uprawiać w każdej pozycji.Podczas tradycyjnego sexu też bywają pozycje gdzie partner ma nad nami większą władzę a tego jakoś nikt nie komentuje.Wierzę że są kobiety którym taki sex sprawia prawdziwą przyjemność i jeśli to dla nich jest ok to mnie nic do tego :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez Tinuviel » 12 sie 2012, o 12:50

Każdy ma swoje upodobania... Jedne kobiety uwielbiają pieszczenie piersi, inne nie. Jedne uwielbiają seks oralny, inne mniej. Jedne wolą coca-colę, a inne fantę ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]