rozbudowa forum ??

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 23 kwi 2012, o 11:54

hm .... a moze by tak rozbudowac forum ??? :kwiatek dodac troszke nowych dzialow ????
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 23 kwi 2012, o 18:01

jakich na przykład ??
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 23 kwi 2012, o 18:55

a np ... praca ...
a np. polityka (to moze kiepski pomysl z tym tematem) ale jest tyle ciekawych do przedyskutowania czyz nie ??
a np. święta
i .... i cos mi tam jeszcze w glowie zaswita ;)
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez BabskieSprawy.pl » 23 kwi 2012, o 18:58

Czemu nie, podawajcie wg schematu Nazwa Działu - Opis
najciekawsze propozycje dodamy :)
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 23 kwi 2012, o 20:02

porady prawne ... :pisze:
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez Lily of the Valley » 24 kwi 2012, o 11:28

Porady prawne by się sprawdziły, gdyby userzy mieli pewność, że odpis będzie kompetentny. Czy są tu jacyś prawnicy? Nie sądzę, a mam przeczucie, że wraz z pojawieniem się tego działu, pojawi się również typowe nabijanie, w stylu: "Nie jestem w stanie Ci pomóc, udaj się z tym do prawnika". Mam przeczucie, że gdy rozbuduje się forum o nowe działy, zmieni ono profil na wielotematyka, więc moim zdaniem, zmiany są niepotrzebne. Zawsze można potworzyć nowe tematy w celu rozbudowy.
Lily of the Valley
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 24 kwi 2012, o 12:00

majac na mysli "porady prawne" nie mam na mysli scisle porad specjalisty - nie sadze zeby ktos tu w ramach gratisu zechcial tak sie udzielac ... ot ... przeciez kazda z nas czasami miala doczynienia z "przepisem" ktorego ugryzc bylo trudno a ktos schrupal go bez problemu i moglby cos podpowiedziec ...
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez mycha25 » 24 kwi 2012, o 17:20

Szczerze mówiąc to forum spodobało mi się najbardziej bo nie jest przeładowane.Na innych jest strasznie dużo różnych działów i jak na mój gust aż za dużo a większość niepotrzebnych.Nie chciałabym żeby tutaj porobiło się to samo.Jeden lub dwa dodatkowe i ciekawe działy to czemu nie.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 24 kwi 2012, o 17:54

numeria ale po co od razu nowe działy ?? nie możesz stworzyć nowego tematu po prostu o tytule jaki podałaś powyżej ?

moim zdaniem i tak już jest sporo działów i niezły bałagan
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 24 kwi 2012, o 18:21

dzo ... nie ma problemu ... kiedy tylko bede chciala rozplynac sie w zachwytach nad magia swiat bozego narodzenia ktore tak szalenie ubostwiam to wpadne do dzialu "seksik" i tam ochoczo w tym temacie poszukam "sojuszniczek" :D
temacik jak widze kontrowerysyjny wiec najbezpieczniej bedzie go zamknac :kwiatek
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 24 kwi 2012, o 20:13

A od czego niby jest dział "Hyde Park" ??

tam nie możesz napisać o świętach ??
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 24 kwi 2012, o 20:50

Ok ... pani kierownik ... niby tam moge ...
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 24 kwi 2012, o 21:07

nie niby tylko na pewno tam możesz ;) pani użytkownik
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez Lily of the Valley » 25 kwi 2012, o 14:45

Wg mnie powinnysmy sie wziac wszystkie do kupy i zaczac tworzyc nowe tematy, bo jest ich tu, jak na lekarstwo (w porownaniu z innymi forami). Niestety, stalych uzytkownikow jest bardzo malo, a wszystkich userow nie ma az tak malo, bo nieco ponad 3 tysiace. Z jednej strony to dobrze, ze malo osob udziela sie regularnie, przynajmniej nie tworzy sie TWO, a z drugiej, czasem nie ma z kim rozmawiac.
Lily of the Valley
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez mycha25 » 25 kwi 2012, o 16:44

Fakt,nie zawsze coś się tu u nas dzieje i czasem brak tematów do rozmowy.W sumie nowe tematy by się przydały ale z drugiej strony takie wymyślanie ich na siłę to też bez sensu.Szkoda że tak mało osób się udziela

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 25 kwi 2012, o 18:16

mycha25 napisał(a):Fakt,nie zawsze coś się tu u nas dzieje i czasem brak tematów do rozmowy.W sumie nowe tematy by się przydały ale z drugiej strony takie wymyślanie ich na siłę to też bez sensu.Szkoda że tak mało osób się udziela


dokładnie ;) ;)

nie sztuka jest stworzyć milion wątków tylko sztuka jest żeby cały czas w nich trwały rozmowy i żeby coś się działo w ogóle w nich ;)
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 25 kwi 2012, o 20:54

hm ... proponujac rozbudowe forum mialam na mysli jakies dwa trzy dodatkowe "dzialy" ... a watki to chyba to co sie rozwija w dzialach tematycznych ... czy dobrze rozumiem ??? i sila rzeczy chyba o to chodzi ... zeby bylo o czym pisac dyskutowac rozmawiac bez ciaglej potrzeby wracania do tematow sprzed lat tylko po to zeby dzialo sie cos dla samego "dziania" ...
ale ... poniewaz jestem tu nowa ... dopiero sie rozeznaje i "sie wdrazam" ... :)
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 25 kwi 2012, o 21:05

numeria napisał(a):... zeby bylo o czym pisac dyskutowac rozmawiac bez ciaglej potrzeby wracania do tematow sprzed lat tylko po to zeby dzialo sie cos dla samego "dziania" ...


no ale czemu nie można wracać do starych wątków ??

po to one są ;)

inaczej byśmy je usuwali na bieżąco
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 25 kwi 2012, o 21:19

hm ... kasia czy basia pyta w 2010r czy aby to w styczniu nie zaszla w ciaze bo sie zapomniala na urodzinach prababci ... temacik jak kazdy inny tylko jakby malo swiezy czyz nie ??? trudno w 2012r odpowiadac kasi czy basi o rzekomej ciazy ... to mialam na mysli ... sa tematy ktore wciaz sie uaktualniaja ze wzgledu na swoja ponadczasowosc ale sa tylko takie "chwilowki" ...
hm ... cos mi sie wydaje ze dla dzo jestem jakos ciezko strawna :D
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 08:13

Postaram się zamykać tematy z problemami, które są przedawnione ;).
Lily of the Valley
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 26 kwi 2012, o 08:20

numeria napisał(a):hm ... kasia czy basia pyta w 2010r czy aby to w styczniu nie zaszla w ciaze bo sie zapomniala na urodzinach prababci ... temacik jak kazdy inny tylko jakby malo swiezy czyz nie ??? trudno w 2012r odpowiadac kasi czy basi o rzekomej ciazy ... to mialam na mysli ... sa tematy ktore wciaz sie uaktualniaja ze wzgledu na swoja ponadczasowosc ale sa tylko takie "chwilowki" ...
hm ... cos mi sie wydaje ze dla dzo jestem jakos ciezko strawna :D


eeee tam wcale nie jesteś ciężko strawna 8-) 8-)

z tym co napisałaś w poście powyżej akurat się z Tobą zgadzam i już dawno chciałam zrobić porządek w dziale "Partnerstwo" i pousuwać wątki z przed 2 lat.
No bo bez sensu takie wątki w którym ktoś dwa lata temu napisał, że go chłopak rzucił i co ? przecież nikt tam już nie będzie pisał.

Niestety nie dostałam zgody admina na zrobienie porządku z tym :| :|
Wątki mają sobie wisieć i koniec :? :?
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 08:21

Tak właśnie, a mogą znaleźć się osoby chcące sobie ponabijać posty, które będą bawić się w archeologa.
Lily of the Valley
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 26 kwi 2012, o 08:23

wiem właśnie 8-) 8-)

może w tej kwestii niech się Admin wypowie i jakie jest jego zamierzenie i sens trzymania takich wątków :?
dzo
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez numeria » 26 kwi 2012, o 11:57

dzo ... for yu :kwiatek :D
numeria
 

Re: rozbudowa forum ??

Postprzez dzo » 26 kwi 2012, o 12:02

numeria napisał(a):dzo ... for yu :kwiatek :D


ale za co ? :mrgreen: :mrgreen:

łapóweczka jakaś ?? :diabel :diabel :diabel
dzo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]