Przedłużanie rzęs

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Przedłużanie rzęs

Postprzez Spragga » 10 wrz 2010, o 13:48

Dziewczyny, czy przedłużałyście swoje rzęsy? Niestety nie wszystkie kobiety mają ciemne i długie, które mascara tylko eksponuje. Czasami nic nie wskóra mascara, kosmetyczka ani henna. Przedłużanie to fajny zabieg, efekt jest bardzo kobiecy i seksowny, co o tym sądzicie?
Spragga
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez dione » 12 wrz 2010, o 18:08

właśnie ostatnio myślałam nad takim zabiegiem, faktycznie jest to świetny pomysł dla kobiet, które mają słabe rzęsy...szczerze, to myślałam, że jest to droższa sprawa, ale znalazłam przedłużanie rzęs metodą Xtreme Lashes w salonie Fanaberya za 500 zł, a jak popatrzyłam jak wyglądają efekty to teraz nie mam wątpliwości..czasami można wspomóc naturę ;)
dione
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez miskaklimek » 13 wrz 2010, o 14:09

Ja polecam. Przedłużałam rzęsy już dwa, trzy razy i jestem zadowolona. Nie boli, rzęsy trzymają się długo - około 3 tygodni, a nawet i dłużej. W Poznaniu, gdzie mieszkam, jest fajny salon Samui Hair Beauty&Spa (na fastdeal znajdziecie rabat :)). Muszę powiedzieć, że po tym zabiegu czuję się o niebo bardziej kobieca. Poza tym nie muszę już pamiętać o tuszowaniu ich ;)
miskaklimek
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez aura » 14 paź 2010, o 13:56

przedłużone rzęsy wyglądają świetnie, ale tylko wtedy gdy zrobi to profesjonalna kosmetyczka, ponieważ źle przedłużone rzęsy mogą zacząć wypadać nawet po paru dniach, a nasze własne rzęsy będą bardzo osłabione, także jak już przedłużać, to tylko w pewnych salonach, jak np. w Studio Kleopatra, gdzie pracuje pani Magda, która ma spore doświadczenie w tego typu zabiegach i dzięki niej można mieć długie, naturalnie wyglądające firany nad oczami :)
aura
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez ninka_niebieska » 21 paź 2010, o 16:06

Powiedzcie mi, ile kosztuje taki zabieg. ? Rzeczywiście widziałam, ze efekty sa zadziwiające, bardzo mi się to spodobało i sama zastanawiam się nad przedłużeniem swoich .. być może się zdecyduje :)
ninka_niebieska
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Julia » 26 paź 2010, o 10:53

Oferuję profesjonalne przedłużanie i zageszczanie rzęs metodą 1;1 w domu klientki na terenia miasta Poznania i Leszna.

Jest to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, które nadaje każdej kobiecie naturalny i piękny wygląd bez potrzeby używania tuszu do rzęs.
Zabieg trwa od 2,5 - 3 godzin.
Jest on całkowicie bezpieczny, wykonany na sprawdzonych i przebadanych dermatologicznie, antyalergicznych produktach. Każda rzęsa doklejana jest w odstępie 0,5-1mm od nasady naturalnej rzęsy dzięki czemu nie odczuwasz żadnego dyskomfortu czy podrażnienia skóry.
Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, ustalając długość, grubość i kształt rzęs.

Promocyjna cena do końca października– 149 zł


Gorąco polecam
Julia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez ninka_niebieska » 27 paź 2010, o 10:10

A czy to możliwe żeby ceny tak bardzo się od siebie różniły? Mieszkam w dość nie dużym miasteczku i tu cena takiego zabiega kosmetycznego w sumie wynosi 400zł. :/ Skłonna byłabym zapłacić jeszcze te 150, ale 400zł? Czy to troszkę nie wygurowana cena i nie wygurowana jak na przedłużanie rzęs.. ? Ja chciałabym tylko kilka kepek na oko.. myślę, że stosunkowo nie dużo.. a tu takie ceny.. ? Szok.. normalnie zdziwiłam się strasznie, bo liczyłam na troszkę niższą cenę.
ninka_niebieska
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Hania26 » 27 paź 2010, o 14:38

No właśnie 150 zł, to jest jeszcze do zaakceptowania, ale 500zł? Ciekawe czemu jest taka różnica?
Hania26
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez ninka_niebieska » 28 paź 2010, o 09:22

Według mnie jest to znacznie wygórowana cena. Miejmy nadzieje, że tylko teraz początkowo, gdy panuje ogólny szał na przedłużanie/zagęszczanie rzęs. Licze na to, że za jakiś czas stanie się dosyć powszechne i ceny również będą rozsądne..
ninka_niebieska
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Klara54 » 21 mar 2011, o 13:45

Witajcie, ja też zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs. Znalazłam w ogóle jakąś mega promocję za 99 zł na serwisie DealPeck.
Klara54
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Klaris » 20 kwi 2011, o 20:57

Ja robię za 300 i uzupełniam za 150 w zaufanym salonie. I zdaję sobie sprawę z różnicy, jednak jak mam już zaufane miejsce, to nie będę ryzykowała. To tak jak z zaufanym, ulubionym fryzjerem.
Klaris
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:09

ja robiłam przedłużanie rzęs w Lubliniew salonie Euforia tylko raz, ale efekt był super. Trochę się bałam że będzie to wyglądać sztucznie i będzie przzesadzone, ale profesjonalne stylistki zawsze zrobią Ci tak jak będziesz chciała :)

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
mikiqu
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:15

Moja koleżanka miała wydłużane rzęsy, nosi okulary i nie mieściły jej się te rzęsy w okularach, to znaczy zahaczała o szkiełka i strasznie śmiesznie to wyglądało, do tego po zdjęciu rzęs swoich praktycznie nie miała, było to pół roku temu i do dziś ma dziwne rzęsy takie zupełnie krótkie, równe, nienaturalnie wyglądające.
puszapek
 

przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez drobaska » 15 sie 2011, o 23:44

chciałabym przedłużyć sobie rzęsy ale nie wiem czy będę je potem mogła moczyć w basenie i w morzu? może macie jakies doświadczenia ze sztucznymi rzęsami?
drobaska
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez dorciak » 17 sie 2011, o 12:23

Zalezy gdzie zrobisz rzesy, ale po zabiegu w dobrym gabinecie nie masz sie czego obawiac. Nie mozesz ich chyba moczyc tylko przez dzien czy dwa a potem chulaj dusza piekla nie ma:D:D
dorciak
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez drobaska » 18 sie 2011, o 16:42

w dobrym tzn w jakim? to muszą być jakieś specjalne rzęsy żeby było można moczyć?
drobaska
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez joanna18 » 19 sie 2011, o 11:10

Nie ma specjalnych rzęs.
Nie to są te same przyczepiane są do naszych i trzeba je i tak uzupełniać co jakieś 6 tygodni bo się przerzedzają. Wiadomo jak będziesz nurkować to może coś się odkleić - to normalne, ale normalne pływanie, kąpiel nic Ci nie grozi :)
joanna18
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez dorciak » 19 sie 2011, o 15:53

joanna18 ma racje, ale warto zebys wiedziala ze jesli zrobisz sobie przedluzanie z ogoloszenia to one moga wypasc szybko, nawet jesli nie bedziesz moczyla. ale profesjonalny salon robi zabiegi na dobrych kosemtykach i materialach wiec wiec gwarantuje ci tez wysoka jakosc uslugi. Ja sobie zxafundowalam taki zabieg w Xtreme Lashes przed wakacjami i ejstem bardzo zadowolona. nawet slone morze w choracji mi rzesek nie popsulo :D
dorciak
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez buraczka » 20 sie 2011, o 19:31

ja tez chciałam sobie przedłużyć rzęsy. ale obawiam sie uczulenia, nie mialaś z tym problemu?
buraczka
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez dorciak » 31 sie 2011, o 20:11

Nie no co ty, nie ma zadnego uczulenia. Tzn slyszalam o wielu przypadkach uczulenia ale to sie zdaza w jakichs nieznanych firmach albo u pan z ogloszenia, allegro czy cos takiego. Tak jak mowie Xtreme Lashes to bardzo dobra firma, przedluzalam tam rzesy i nie mialam zadnego uczuelnie. A no i moja znajoma, ktora jest normalnie alergikiem tez tam byla juz kilka razy i wszystko pieknie. Dobrej jakosci kosmetyki i chyba dlatego nie ma zadnych 'skutkow ubocznych'. Pozdrawiam!
dorciak
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 2 lis 2011, o 20:34

dione napisał(a):znalazłam przedłużanie rzęs metodą Xtreme Lashes

nie wiedzialam ze to metoda, bo spotkałam się z nazwą, myślałąm ze nazwa salonu...
Czytam i czytam i zastanawiam się, bo sama myślałam nad takowym "zabiegiem". Widzę, że nie ja jedna zresztą i że sprawa jest coraz popularniejsza :)
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez gohusia » 4 lis 2011, o 12:00

Xtreme Lashes to studio z siedzibą w stolicy gdzie przeprowadzane są szkolenia kończące się certyfikatem. Szkolenia przedłużania i podkręcania rzęs. sama się orientowałam co i jak i wiem że 5 listopada zaczyna się kolejne szkolenie. myślę nad tym czy nie zainwestować i nauczyć się tej umiejętności :D bo chyba zwykłe tusze powoli przejdą do lamusa..
gohusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez sialala » 7 lis 2011, o 13:38

a mozna sobie samej przedłużyć rzesy po takim szkoleniu? :> bo jesli tak to bylabym bardzo zainteresowana. Tusze ładnie wygladaja ale ja jestem nerwus i tusz na mnie dlugo nie wytrzyma, zapominam o nim, potre oko jak mnie zaswedzi i łaze potem jak takie zombie. Neireformowane to juz, probowalam sie nauczyc z takim tuszem chodzic ale po prostu sie nie da w moim wypadku ;)
sialala
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez gohusia » 13 lis 2011, o 15:33

Tutaj http://www.xtremelashes.pl/content/view/73/185/ są wszelkie informacje na temat treningów i metody oraz szkoleń z Xtreme Lashes.
gohusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Ambasadorka Denique » 18 lis 2011, o 10:23

Zalety przedłużania i zagęszczania rzęs to nie tylko zwiększenie wyrazistości spojrzenia, ale przede wszystkim oszczędność czasu przy codziennym makijażu :) Ogromną popularnością cieszy się przedłużanie rzęs metodą 1:1. Do każdej naturalnej rzęsy doczepiana jest przy użyciu niewidocznego i nie powodującego alergii kleju, nowa syntetyczna rzęsa. W zależności od rodzaju naturalnych rzęs osoby, dobierany jest kształt i rodzaj tych doklejanych. Są one wykonane z pojedynczych włókien syntetycznych o tak uformowanym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Zabieg trwa około 2 do 3 godzin. Rzęsy utrzymują się około ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs, który wynosi około 90 dni. Dla utrzymania odpowiedniej gęstości długości rzęs, zaleca się uzupełnienie sztucznych rzęs co 2 do 4 tygodni. Przedłużanie rzęs można m.in. wykonać w sieci salonów piękności Denique już od 200 zł :)
Ambasadorka Denique
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]