problemy seksualne

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

problemy seksualne

Postprzez MałaM » 21 sty 2012, o 23:36

Drogie internautki i Drodzy internauci piszę do was bo mam duży problem.zacznę od tego, że mam wspaniałego mężczyznę którego kocham i on do niczego mnie nie zmusza ani nie namawia, ale po moim poprzednim związku, który zakończyłam całkiem niedawno mam w sobie taką blokadę przez tym żeby się kochać... z poprzednim partnerem seks stał się dla mnie obowiązkiem, czymś co muszę robić bo inaczej odejdzie, zdradzi ( raz to zrobił, to się przyczyniło do naszego rozstania, mimo, że długo zajęło mi zrozumienie, że on mnie niszczy psychicznie i nie powinnam z nim być, półtora roku ) i w związku z tym teraz, mimo tego, że lubię seks i nie mam problemów z orgazmem bo znam swoje ciało i potrzeby, to jak już złożę jakąkolwiek deklarację, że się zgodzę to automatycznie włącza mi się blokada, do tego stopnia, że zaczyna boleć mnie brzuch i wszystkiego mi się odechciewa, głupi jest mi odmówić skoro już powiedziałam, że chcę... i kółko się zamyka bo denerwuje się jeszcze bardziej bo boję się że zranię obecnego partnera, mimo, że wiem że w każdej chwili mogę powiedzieć STOP i on to uszanuje. Ale ja potem płaczę, bo mi źle, że narobiłam mu ochoty i nadziei a potem nagle zmieniłam zdanie bez powodu. Nie wiem co się ze mną dzieję, nie wiem co robić, proszę o pomoc :( Monika
MałaM
 

Re: problemy seksualne

Postprzez smutny aniołek » 22 sty 2012, o 12:54

oj, cięzko. Ale skoro masz obecnie tak wyrozumiałego faceta, to dobrze.
Musisz się otworzyć, bardziej mu zaufać.
Powodzenia :D
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: problemy seksualne

Postprzez Nala » 22 sty 2012, o 17:09

Spokojnie spokojnie, Kochana! Daj czas sobie i jemu. Doświadczenia z poprzednich związków bardzo wpływają na te nasze nowe, ale nie dajmy się zwariować. Myślę, że ten czas który Wam dasz bardzo pozytywnie wpłynie na Wasz związek. Ty nauczysz się zaufania i tego, że kobieta może być traktowana inaczej niż tylko jako 'ruchadełko', a on na pewno wie że warto czekać. I jeszcze jedno. Może warto z nim porozmawiać? Tak szczerze? Powiedzieć, że nie jesteś jeszcze gotowa i żeby dał Wam odrobinkę czasu. A jak na razie można robić wiele innych fajnych rzeczy! I nie stresuj się tym seksem, to ma być dla Ciebie przyjemność! Nie naciskaj na siebie, że to JUŻ, że to może już WYPADA. Powolutku i spokojnie... :)
Nala
 

Re: problemy seksualne

Postprzez MałaM » 23 sty 2012, o 00:34

Strasznie wam dziękuję za te odpowiedzi :) podniosło mnie to na duchu :) zaczynam wierzyć w to, że wszystko ze mną w porządku tylko potrzebuje czasu :) a i rozmawiałam już z obecnym partnerem i jest bardzo wyrozumiały, powiedział, że zaczeka i żebym się nie przejmowała, że to nie jest najważniejsze :) i oczywiście nie będzie nalegał i gadał o tym ciągle bo rozumie, że to wszystko musi być powolutku w swoim czasie :) ależ on jest kochany :)
MałaM
 

Re: problemy seksualne

Postprzez Melisa » 23 sty 2012, o 17:52

Też miałam takiego faceta. Traktował mnie jak prywatną dziwkę i nigdy się nie przejmował, czy ja chce czy nie. Był moim pierwszym partnerem seksualnym i myśle, że to przez niego miałam potem problemy z kolei w drugą stronę, że szłam do łożka zaraz z facetem, którego w zasadzie nie znałam , teraz sobie myśle, że dlatego, że bałam się odrzucenia i wynikało to z niskiej samooceny pt: jestem taka do niczego, chociaż w łóżku dobra
Melisa
 

Re: problemy seksualne

Postprzez MałaM » 23 sty 2012, o 21:24

Melisa napisał(a):Też miałam takiego faceta. Traktował mnie jak prywatną dziwkę i nigdy się nie przejmował, czy ja chce czy nie. Był moim pierwszym partnerem seksualnym i myśle, że to przez niego miałam potem problemy z kolei w drugą stronę, że szłam do łożka zaraz z facetem, którego w zasadzie nie znałam , teraz sobie myśle, że dlatego, że bałam się odrzucenia i wynikało to z niskiej samooceny pt: jestem taka do niczego, chociaż w łóżku dobra

bardzo dobrze to ujęłaś:) u mnie właśnie też tak to wyglądało i stąd pewnie te moje problemy. Ale teraz powoli się to zmienia i zaczynam być gotowa na ten krok :)
MałaM
 

Re: problemy seksualne

Postprzez katasha7 » 23 sty 2012, o 23:06

Ja myslę że jak juz dłużej ze sobą będziecie to otworzysz się bardziej i będzie Ci łatwiej
katasha7
 

Re: problemy seksualne

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 11:52

Daj czas czasowi ; ) .
Powinniście dużo o tym rozmawiać, to pomoże Ci się otworzyć przed nim.
Rozumiem Twoje obawy, ale w końcu przekonasz się, że nie każdy face jest draniem.
Krótka recepta, daj sobie czas ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]