Problem z facetem..

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Problem z facetem..

Postprzez blackeyes13 » 4 wrz 2013, o 18:38

Treść zmieniona na prośbę Uzytkownika

"Żyj tak, jakby każda minuta miała być pierwszą i jakby każda minuta miała być ostatnią."
Avatar użytkownika
blackeyes13
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 19:08

Re: Problem z facetem..

Postprzez Hadassa » 5 wrz 2013, o 15:27

tak się w sumie zaczęłam zastanawiać, czy mu na pewno na Tobie zleży...
czy jednak jesteś tylko lekiem na jego starą miłość..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Problem z facetem..

Postprzez 456 » 5 wrz 2013, o 15:54

Facet czy chłopak, który chce sobie ułożyć życie bez eks, już ma kogoś i zapewnia o uczuciach i nie czuje do byłej tego co dawniej -widząc ją gdzieś nie usiłuje później popełnić samobójstwa. To co on robi nie jest błahe...
Masz czarno na białym... Co tu wiele pisać...

Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu. Możliwe, że wstrzymałabym się z własnymi uczuciami do niego, ale też nie odwróciłabym się. Jeżeli jesteś na siłach to postaraj się go od tych myśli odwieść ale też zareaguj i powiedz o tym komuś z jego rodziny, niech oni też zareagują... W każdym razie próbę samobójstwa od zwykłego wyżycia się na sobie można odróżnić. Niedoszły samobójca nie kaleczy się. Jeżeli chce to okaleczy porządnie... Nie połknie kilku tabletek tylko połknie wszystko... Nie będzie sam się ratować, bo własne życie jest mu obojętne... Nie powie, że cierpi bo przeważnie udaje, że się trzyma, że da sobie radę.
Jeśli jesteś pewna, że on nie krzywdzi się z rozpaczy tylko poważnie usiłuje to zrobić to zawiadom jego bliskich, rodzinę. Nie można tego ignorować... Już sobie z tym nie radzi a bez pomocy może być tylko gorzej. To chyba tyle co mogłabyś dla niego zrobić. Nie da się działać na odległość samym byciem i rozmową jeżeli sytuacja jest poważna...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Problem z facetem..

Postprzez blackeyes13 » 5 wrz 2013, o 20:34

on nie ma rodziny.. jest tam zupelnie sam

"Żyj tak, jakby każda minuta miała być pierwszą i jakby każda minuta miała być ostatnią."
Avatar użytkownika
blackeyes13
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 19:08

Re: Problem z facetem..

Postprzez Adidasowa » 7 wrz 2013, o 14:01

Wiesz co, po tym co przeczyałam, to myslę, że on nadal ją kocha... i chyba nic z tym się zrobić nie da. Kocha ją tak bardzo, że kiedy ją widzi pragnie jej... A wie, że nie może jej mieć, więc uważa, że samobójstwo to najlepsze wyjście z sytuacji... Jemu na Tobie zależy tylko wtedy kiedy jej nie ma, jej nie widzi, jesteś taką "nagrodą pocieszenia". Ja bym nie chciała takiego związku. Powinniście się rozstać, zostać przyjaciółmi...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]