PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 31 paź 2015, o 22:04

BlackWolf napisał(a):Pakiety przeżyć?

podbijam pytanie...

a my kupiliśmy śliniaczki z łosiem dla psikusa :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Sharlot » 21 lis 2015, o 00:18

Co to jest pakiet przezyc? :D
Sharlot
 

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez BlackWolf » 21 lis 2015, o 17:16

Chyba się szybko nie dowiemy.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez paproctaniosc » 25 lis 2015, o 13:55

Koleżanka kupiła mieszkanie i robi parapetówę - co fajnego mogę jej kupić? Tylko blagam nie kwiatka ani doniczkę :)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez lulumiranda » 7 gru 2015, o 12:10

Zblizają się święta Bożego Narodzenia. Wiele osob totalnie wariuje z prezentami. Tak naprawdę nie jest ważne to co damy . Liczy się pamięć oraz czas spędzony razem. W rodzinie lubimy dawać sobie prezenty ale nie są to nie wiadomo jak drogi rzeczy.Raczej drobiazgi. Jakiś fajny kubeczek , bombka na choinkę czy też słodycze. Bardzo dobrze sprawdza sie wedlowskie ptasie mleczko czy też torcik wedlowski. Torcik na święta zawsze jest w pieknej świątecznej edycji ze zdobieniem ( w zeszłym roku pamiętam,że były to lukrowe choinki).
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez samoludek26 » 7 gru 2015, o 13:53

Teraz coraz więcej ludzi uważa że prezenty to mają być drogie. Tylko że to nie prawda liczy się fakt jak powiedziała poprzedniczka czas poświęcony rodzinie:) Co coraz bardziej jest ograniczane albo zapominane.

samoludek26
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 gru 2015, o 12:34

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez envelop » 7 gru 2015, o 16:56

U mnie jak co roku tylko praktyczne prezenty.
X dostanie ciuchy,
Rodzice czajnik,
drudzy Rodzice pościel.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem..."


Obrazek
Obrazek
envelop
Extra Kobietka
 
Posty: 389
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 18:32

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez iwciaa » 15 gru 2015, o 00:42

a ja juz drugi rok poszłam po rozum do głowy i nie zostawiam robienia światecznych zakupów na ostatnia chwilę :happy wole poczekac jak mi kurier dostarczy do domu a w miedzy czasie pojde z dzieckiem na spacer i mam pewność, że dostane upragnioną rzecz, a ponadto nie będę musiała stać w niebotycznie długich kolejkach. Korzystam cały czas z portali cashbag albo cash4free i jak zrobie zakupy to dostaje zwrot kasy. w tym roku kupiłam siostrze w SPAM, dostane zwrot 7,5% tak zrobiłam prawie ze wszystkimi prezentami.

Ostatnio edytowano 15 gru 2015, o 11:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 16 gru 2015, o 11:25

Ja także jestem zwolenniczką tańszych prezentów,a przede wszystkim tych praktycznych,które przydadzą się na co dzień i wywołają radość,uśmiech na twarzy osoby obdarowanej:) A co dokładnie kupić? Kwestia gustu i wspomnianego budżetu,dla faceta może być to np gadżet elektroniczny lub odzież czy kosmetyki.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Theila » 17 gru 2015, o 16:34

Haha kiedyś o czymś takim słyszałam jak pakiety przeżyć. Jak np koleacje po ciemku :P Ale chyba bym nie zaryzykowała.

Co do prezentu na nowe mieszkanie sprzęt kuchenny się fajnie sprawdza. Sama dostałam i byłam zachwycona.

Najwięcej mi sprawia trudności kupowanie dla męża prezentów. Ale ostatnio trafiłam na stronkę SPAM i chyba zdecyduję się na zegarek z wbudowana kamperką. Większość facetów lubi takie elektroniczne gadzety.

Ostatnio edytowano 17 gru 2015, o 17:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez conscious » 20 gru 2015, o 18:24

ja jeszcze w proszku jestem trochę z prezentami, mamie kupiłam bilety na wystawę van gogha(oczywiście w tym jeden dla mnie :P) a tacie myślę nad jakimś portfelem. z zalando będzie cashbag, więc zawsze to coś taniej :) może być taki prezent?
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 21 gru 2015, o 13:56

A my już prawie wszystkie mamy ;) na szczęście.
Dla jednej i drugiej mamy bransoletki :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez iwciaa » 29 gru 2015, o 00:03

Świetny pomysł z zakupami przez internet. Ja sama jak już wcześniej pisałam takie zrobiłam. O portfelu nie pomyslałam, a szkoda w sumie bo by sie przydał. Teraz jestem na tropie szukania sukienek balowych. Macie jakieś na oku? Przez ten portal cashbag też można je kupic?
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Theila » 30 gru 2015, o 17:07

Hadessa dlaczego usunęłaś mi link? To hobby4men to nie sklep netowy nieznany ale siec sklepów gdzie mają swoje punkty w wielu centarach handlowych. Serio fajne miejsce gdzie warto zobaczyć prezenty męskie bo są gadzety nietypowe jak np zegarek z kamerą, teleskopowa latarka z megnesem i wiele innych. Moim zdaniem dobre miejsce do poszukiwań.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez iwciaa » 31 gru 2015, o 00:23

No własnie czemu? Jak człowiek chce coś komuś polecić to zaraz mu zwracaja uwage. Przeciez po to jest internet! Jak cos dla mnie jest ok to polecam i własnie jest tak z cashbag, gdzie mozna zrobic zakupy i jeszcze cos zaoszczędzić
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Jamelia » 1 sty 2016, o 10:27

Dziewczyny, taki regulamin forum. Ludzie wchodzą i wstawiają linki żeby reklamować swoje strony. Dlatego jest zakaz wstawiania linków, dotyczy on wszystkich... Zapoznajcie się z regulaminem

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 2 sty 2016, o 21:03

Theila napisał(a):Hadessa dlaczego usunęłaś mi link?

z prostego powodu, masz odpowiednie miejsce do wklejania linków z polecanymi sklepami

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Jagoda31 » 16 lut 2016, o 13:44

Ja ostatnio zastanawiałam się co podarować mężowi na 30-te urodziny. NIe chciałam mu dawac niczego materialnego ale zamierzałam podarować mu coś oryginalnego. Postanowiłam sprezentować mu jazdę sportowym samochodem na torze. Takie jazdy sportowym autem można kupić sobie na torze pod Warszawą. Szczególy tutaj: SPAM
Może nie jest to takie tanie ale myślę,ze każdy facet ma w sobie coś z ryzykanta a na takim torze może się bezpiecznie wyżyć. No i jest to zdecydowanie ciekawsze od kolejnych skarpetek, koszuli czy krawata....

Ostatnio edytowano 17 lut 2016, o 21:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Telavi » 14 mar 2016, o 19:50

Cześć dziewczyny
piszę tutaj w imieniu koleżanki, która nie ma tutaj konta, a ma dylemat, poradziła się mnie, a ja sama nie mogę zdecydować.
Jej narzeczony ma na początku kwietnia urodziny, wymyśliła, że kupi mu piwo - różne z całego świata w skrzyneczce drewnianej - takiej normalnej 30/30 albo takiej jakby ręcznej na 6 butelek.
I teraz pytanie, lepsze na 25 urodziny będzie aby kupić 6 tych piw i tą skrzyneczkę którą można przenieść na specjalnej rączce czy skrzynia i np 16 takich piw ?

+ jako dodatek otwieracz do piwa :) lub płytka cd

Jak uważacie ? ;-)
Wszystkie opinie jej przekażę :)
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 14 mar 2016, o 22:14

No to powiem tak, piwo to można kupić na byle jaką okazję..
Chyba że gościu jest niewiadomo jakim piwoszem.. ale to i tak nie wiem czy jest sesn...
Wybacz ale wg mnie dla narzeczonego wypadało by jakiś lepszy prezent..
A piwo co najwyzej może być dodatkiem

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Telavi » 15 mar 2016, o 15:12

Nie wiem czy jest piwoszem niewiadomo jakim, pewnie jak każdy facet, lubi sobie wypić piwko ot tak, po prostu..
Osobiście facetem nie jestem, ale ucieszyłabym się bardziej z takich 6 piw - o różnych smakach, z całego świata - nie z hipermarketu w puszce w promocji, niż np z kosmetyku np. bo takie rzeczy kupuję sama. Taki "dodatek", który wyniesie ponad 100 zł, to chyba już nie dodatek
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 15 mar 2016, o 16:34

Jeżeli ktoś nie przepada, za piwem, w sensie różnymi smakami i próbowaniem nowych, to wg mnie nie ma sensu.
Lepiej poszukać bardziej trafnego prezentu, zgodnie z zainteresowaniami solenizanta.
I tu by się zdała Twoja koleżanka która mogła by powiedzieć czym się jej facet interesuje....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez kusicielka » 15 mar 2016, o 16:49

Hadassa napisał(a):Jeżeli ktoś nie przepada, za piwem, w sensie różnymi smakami i próbowaniem nowych, to wg mnie nie ma sensu.
Lepiej poszukać bardziej trafnego prezentu, zgodnie z zainteresowaniami solenizanta.
I tu by się zdała Twoja koleżanka która mogła by powiedzieć czym się jej facet interesuje....

Otóż to - niby wiekszośc facetow lubi piw, ale to nie jest jakiś pewniak. Znam takiego, co pije TYLKO portera jednej marki ;)
Nietypowy, czy ekskluzywny alkohol zawsze jest stylowym prezentem moim zdnaiem, alae trzeba trafić w gust. Zreszta jak ze wszsytkim- winem, perfumami... ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 15 mar 2016, o 16:53

Mojemu szwagrowi mogła bym takie piwo kupić, bo wiem, że dla niego to był by najlepszy prezent.
Ale on raz że ma wiedzę, a dwa, sam nie raz kupuje jakieś nowości, czy też mniej spotykane piwa...

A mojemu ... np wolała bym jakiegoś dobrego "łiskacza" kupić mimo iż piwo lubi...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez victoria_933 » 29 mar 2016, o 10:59

A ja dostałam na święta od zajączka opaskę SPAM. Niby mała rzecz, a jak cieszy :)

Ostatnio edytowano 29 mar 2016, o 12:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: może się zdecyduj, czy dostałaś czy kupiłaś ?
victoria_933
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 12:45
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]