Portal plotkarski

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Portal plotkarski

Postprzez malaczarna89 » 9 mar 2012, o 22:21

Jakie portale plotkarskie czytacie najczęściej? Mi najlepiej przegląda się stronę:...........- chociaż nie powiem, bo zdarza mi się przeglądać pudelka, albo plotka :).

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
malaczarna89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2012, o 16:39

Re: Portal plotkarski

Postprzez Kolaboracja » 10 mar 2012, o 23:08

zazwyczaj nie wchodzę na portale plotkarskie :) zamiast tego czytam gazety, gdzie są różne plotki o gwiazdach, i to mi wystarcza ;p
Kolaboracja
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez Nala » 11 mar 2012, o 00:22

Czytam pudelka i kozaczka :D Jakie to głuuuupieeee... :D
Nala
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez Baśka1971 » 12 mar 2012, o 10:23

Takie portale to zabijacze czasu. Ale trzeba mieć spory dystans jak się to czyta, bo to rzeczywiście głupiutkie.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Portal plotkarski

Postprzez mycha25 » 31 mar 2012, o 13:30

Ale pośmiać się można :lol:

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Portal plotkarski

Postprzez Kolaboracja » 31 mar 2012, o 23:03

mycha25 napisał(a):Ale pośmiać się można :lol:



no można można :) ech rzeczywiście to co już czasem wymyślają jest bardzo głupiutkie , heh :p
Kolaboracja
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 10:46

Czytam Pudelka dla relaksu, w większość tego, co tam piszą nie do końca wierzę i mam dystans.
Lily of the Valley
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez dzo » 9 kwi 2012, o 15:18

Ja na pudelka w ogóle nie wchodzę :) nie interesują mnie takie pierdoły
dzo
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez Lily of the Valley » 10 kwi 2012, o 13:20

Ja wchodzę, gdy mi się nudzi :P. Tak, to rzeczywiście pierdoły, ale lubię czytać o gwiazdach :).
Lily of the Valley
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez nightlife » 17 kwi 2012, o 08:19

Czasem wchodzę na pudelka:D

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Portal plotkarski

Postprzez tusia25 » 15 sty 2013, o 10:27

Wiadome że czasem sie odwiedzi;P zawsze przecież w plotce jakiś cien prawdy jest. A przykład : Doda kolędowała z chorymi dziecmi, na oddziale onkologii IMiD w WWie, to bardzo pozytywne a dowiedziałam się z pudla, mimo iz znam fundację, która ja tam "ściągnęła" to nie dowiedziałam sie tego z ich strony tylko z plotkowej;D Także sa i jakieś plusy:D
tusia25
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez bettti86 » 15 sty 2013, o 14:27

ja nie wchodze na takie strony, akurat to co się dzieje w życiu sławnych osób niewiele mnie interesuje, bo bardziej wolę zając się swoim własnym, nie wiem ogólnie po co ludzie to czytają :/
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Portal plotkarski

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 15 sty 2013, o 23:15

Nie zawsze ale jak chce się dowiedzieć co tam nowego w trawie piszczy zaglądam na stronę "se.pl" coś podobnego do pudelka i reszty.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Portal plotkarski

Postprzez 456 » 16 sty 2013, o 17:11

Nie czytam żadnych. Kiedyś odwiedzałam pudelka, ale odkąd pojawiła się Siwiec to odechciało mi się czytać co drugi artykuł o jej wypchanych cyckach.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Portal plotkarski

Postprzez Kolaboracja » 16 sty 2013, o 17:55

A ja wchodzę dla rozrywki i z przyzwyczajenia chyba:) chociaż ostatnio się dowiedziałąm, że Doda to jednak dobry człowiek, bo pomaga fundacji spełnionych marzeń :) choć przyznam, że te portale w ogóle nie są obiektywne:)
Kolaboracja
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez dzo » 17 sty 2013, o 21:56

Blackfox napisał(a):Nie czytam żadnych. Kiedyś odwiedzałam pudelka, ale odkąd pojawiła się Siwiec to odechciało mi się czytać co drugi artykuł o jej wypchanych cyckach.


No coś Ty ;) podobno ona jest cała "naturalna" :woman:

denerwują mnie takie cizie :?
dzo
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez 456 » 17 sty 2013, o 22:03

Naturalna dla niektórych facetów... Dlatego nie czytam już takich portali, bo też mnie drażnią.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Portal plotkarski

Postprzez Amanda » 17 lut 2013, o 16:36

wchodzę tylko na takie portale, gdy mi się już totalnie nudzi, ale większość co tam wypisują to i tak nie jest prawdą

C'mon!
Avatar użytkownika
Amanda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 16:29

Re: Portal plotkarski

Postprzez Maj_ka » 26 lut 2013, o 16:46

Ja czasem wejdę na hotplota.pl - fajne newsy ze świata showbiznesu są, wszystko na bieżąco.
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Portal plotkarski

Postprzez SugarFreeKitten » 29 mar 2013, o 14:35

Ja tam lubię posiedzieć na Pudelku jak już nie ma co robić w internecie, a jednak odchodzić się zbytnio nie chce.. Raczej ogólnie nie czytam plotek, bo średnio mnie to interesuje. Ew. czasem poczytam gazety typu Show, Party, które moja mama z uwielbieniem kupuje.

"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
Michaił Afanasjewicz Bułhakow


:papa: http://stestuj-to.blogspot.com/ <-- Mój blog urodowy! :papa:
Avatar użytkownika
SugarFreeKitten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 14:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portal plotkarski

Postprzez 456 » 19 kwi 2013, o 12:03

W sumie mogę jeszcze powiedzieć, że największym portalem plotkarskim jest facebook. Tam dowiesz się wszystkiego o kimś konkretnym. Większość szpieguje znajomych czy wrogów. Wystawisz zdjęcie -już mają materiał do plotek i obgadywania. Wystawisz opis- już wiedzą gdzie byłaś i z kim.
Na szczęście nie zaglądam na żadne nasze klasy i fejsbuki i nie posiadam. Zero upierdliwych i zbyt ciekawskich osób. :roll:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Portal plotkarski

Postprzez ence » 8 paź 2013, o 19:36

Ja czytam damaztorebka.pl, ale to nie do końca portal plotkarski.
ence
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez Sophie001 » 10 paź 2013, o 02:35

Blackfox napisał(a):W sumie mogę jeszcze powiedzieć, że największym portalem plotkarskim jest facebook. Tam dowiesz się wszystkiego o kimś konkretnym. Większość szpieguje znajomych czy wrogów. Wystawisz zdjęcie -już mają materiał do plotek i obgadywania. Wystawisz opis- już wiedzą gdzie byłaś i z kim.
Na szczęście nie zaglądam na żadne nasze klasy i fejsbuki i nie posiadam. Zero upierdliwych i zbyt ciekawskich osób. :roll:



Dokładnie tak, ja nawet na pudelka nie muszę wchodzić, żeby poczuć zażenowanie tym co czytam, bo na facebooku codziennie patrzę na kłotnie rodzinne pod postami, obgadywanie czy to jak para miga statusami związku 3 razy dziennie, kosmos.
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Portal plotkarski

Postprzez a_gatka » 6 lis 2013, o 23:00

To co Wy macie za znajomych? :D
a_gatka
 

Re: Portal plotkarski

Postprzez bere » 20 mar 2014, o 15:38

Wcale nie wchodzę na te portale,szkoda czasu co mnie obchodzą majtki kogoś tam.
bere
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 20:21
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron