Strona główna forum Zadbaj o siebie Uroda

polecany fryzjer

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

polecany fryzjer

Postprzez biszka » 31 paź 2012, o 23:13

Część dziewczyny, moje pytanie kieruję głównie do mieszkanek Warszawy i okolic. Szukam sprawdzonego i zaufanego fryzjera w naszym mieście, oczywiście najlepiej, żeby umiał dobrać fryzurę itp, ale najbardziej zależy mi na profesjonalnym strzyżeniu i farbowaniu. Macie jakieś sprawdzone miejsca, które możecie polecić?
biszka
Miła Kobietka

Re: polecany fryzjer

Postprzez scarlet » 26 lis 2012, o 10:34

A był ktoś może w Fortunacie w Koszalinie? Bo zastanawiam się czy warto się wybrać
scarlet
Jestem tu nowa :)

Atelier Fryzur >Polecam!

Postprzez Angie32 » 26 lis 2012, o 15:16

Jeżeli chodzi o fryzjera. To bardzo polecam Panią Joannę Cuprzyńską,która niedawno otworzyła swoje "Atelier Fryzur" na Warszawskim Żoliborzu. Dokładnie ul.Sady Żoliborskie 13a. a numer do salonu to 600 285 650. Podaję dokładną informację ponieważ na prawdę warto tam pójść. Miałam włosy zniszczone,suche,kolor równie beznadziejny co cała fryzura. Zraziłam się już do wielu fryzjerów... Jednak Pani Asia sprawiła,że LUBIĘ swoją fryzurę! Po wizycie wyszłam bardzo zadowolona. i szczesliwa z nowego wyglądu. Oprócz farbowania i strzyżenia zrobiono mi kurację regenerująco\odbudowującą włosa po której włosy stały się miękkie i przyjemne w dotyku i nabrały blasku. W salonie panuje bardzo miła,przyjemna i ciepła atmosfera. POLECAM SERDECZNIE! Angie.
Angie32

Postprzez gracja_87 » 26 lis 2012, o 15:52

Salon Berendowicz-Kublin na Tamce. Strzyzenie i modelowanie to koszt 99zł.. ale jesli ktoś chodzi do fryzjera 2 razy do roku, jak ja, to cena jest spoko. Jestem dosc wybredna jesli chodzi o fryzjerów i naprawde do czasu az nie trafilam na to miejsce nigdy nie bylam zadowolona po wyjsciu z salonu! Serio.. ze lzami w oczach patrzylam w lustro. Tutaj jest milo, sympatycznie, fryzjer siada obok ciebie przed lustrem i rozmawiacie o wlosach, co chcesz, czego nie chcesz, co robilas, jak widzisz swoją nową fryzure itd.. Ostatnio chcialam zrobic cos, mowie chce to, fryzjer (pierwszy raz odwazylam sie na fryzjera mezczyzne:p) odradzil mi to, zrobil po swojemu i jestem mega zadowolona. Bylam u fryzjera jakies 2mies temu i fryzura nadal swietnie sama sie uklada. Polecam!
Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka

Postprzez Monia_S » 7 sty 2013, o 11:15

scarlet napisał(a):A był ktoś może w Fortunacie w Koszalinie? Bo zastanawiam się czy warto się wybrać

Ja byłam, jest naprawdę w porzadku. Miło przyjemnie i przede wszystkim fachowo. Spróbuj myśle, że warto ;)
Monia_S

Postprzez misiaaa » 21 sty 2013, o 16:39

Ja również byłam w salonie fortunata i uważam,że jest to salon godny polecenia.Jedną z usług z których skorzystałam było przedłużaie i zagęszczanie włosów metodą cre-cap. I powiem szczerze ze jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona ze swojej fryzury. Włosy pierwsza klasa!
Pasemka dobrze sie trzymaja nie filcuja sie.Dodatkowym atutem jest mila atmosfera w salonie. Gorąco polecam!
misiaaa

Postprzez roxy159 » 26 mar 2013, o 10:45

Salon fortunata to bardzo dobry salon, spotkałam sie tam z bardzo miłą obsługą i co najważniejsze z profesjonalnym podejsciem do klienta. Panie dobrze dobrały mi fryzurkę którą nosze do dzisiaj i już nie suzkam innego salonu:)
roxy159

Postprzez ola.nowik » 26 mar 2013, o 15:44

Ja mam swojego ulubionego zaraz obok domu. Teraz szukam sprawdzonej makijażystki, która wykona mi pomysły z książki "Pałac Kolorów".
Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 21:19 przez Blackfox, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ola.nowik

Postprzez alex23 » 10 lut 2014, o 14:11

Ja mieszkam obok dea atelier na emilii plater i zawsze gdy chcę zmienić fryzurę, to chodzę tam. Dziewczyny są bardzo sympatyczne, salon korzysta z dobrych kosmetyków, jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona, więc może tam się wybierz?
alex23

Postprzez Mariolkaboz » 13 lut 2014, o 17:50

Fryzjer jest sprawą ciężką. Tylko jeśli mamy sprawdzonego, możemy polegać na jego fantazji.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka

Następna strona

Powrót do Uroda