Podziękowanie dla rodziców

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez wiola89_opo » 27 wrz 2012, o 18:56

Na moim ślubie sami zaśpiewaliścmy "Cudownych rodziców" i to był najlepszy prezent :)

Ubrania, obuwie, trendy mody - avanti
wiola89_opo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 18:50

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez brunecia » 27 wrz 2012, o 22:14

My chcemy aby podczas podziękowań w tle leciała "Modlitwa" Nalepy, rodzice uwielbiają tą piosenkę.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez vicky0019 » 15 cze 2013, o 00:51

My też nie daliśmy kwiatów - kwiaty zwiędną i tyle z nich pożytku. Wybraliśmy statuetki, bo są fajną pamiątką. Do tego koszyk ze słodyczami i winem. U nas leciała piosenka Kochani Rodzice. No i do mikrofona gadaliśmy życzenia

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez patricee » 26 cze 2013, o 15:44

Rodzice na pewno ucieszyliby się z wycieczki, tylko trochę dużo tych wydatków w jednym czasie :(
patricee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 15:42

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez anulka77 » 2 lip 2013, o 21:39

CrystalCiTY napisał(a):A może statuetkę z podziękowaniami dla rodziców? Coś w tym stylu http://tinyurl.com/c7qlax5 Bardzo pięknie się prezentuje i na pewno zrobi na nich wrażenie. Polecam :)



My na podziękowanie również dawaliśmy takie statuetki 3D z grawerem. Rodzice byli bardzo zadowoleni, teraz mają miłą pamiątkę na meblach z wierszykiem, naszym zdjęciem i datą ślubu.
anulka77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 13:22

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez sun979 » 5 lip 2013, o 07:41

Ja jestem przed wyborem podziękowań dla rodziców. Na ostatnim weselu brat dawał już koszyk z alkoholem i ze słodyczami + dyplom. Nie chce się powtarzać i myślę nad czymś takim:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
sun979
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez vicky0019 » 8 lip 2013, o 09:29

Ja znalazłam fajne podziękowania .Oskary za najlepszych rodziców :)
Obrazek

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:21 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: brak opcji img

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Panna_Mysia » 11 sie 2013, o 16:28

kasia1990 napisał(a):ja dla rodziców mam już zamówione dyplomy ukończenia studiów rodzicielskich :) kwiaty oczywiście również będą, ale dyplom sam w sobie będzie fajną i zabawną pamiątką :) a dyplomy wyglądają tak http://www.podziekowaniadlarodzicow.pl/


Kasiu, świetny pomysł!

Ja mam jednak problem innej natury niż samo wybranie upominku.
Otóż, ja i mój przyszły mąż mieszkamy razem od roku i wychowyujemy mojego synka z poprzedniego związku. Ślub będzie cywilny w urzędzie, a po nim uroczysty obiad z tańcami i alkoholem, czyli można powiedzieć, że przyjęcie dla najbliższych bez poprawin. Od moich rodziców dostaliśmy pełne wyposażenie mieszkania, tj. meble, sprzęt RTV i AGD. W podziękowaniu podarowaliśmy im piękną księgę ozdobioną kwiatami, na stojaku, z wypisanym wierszem o miłości i rodzinnym cieple. W zorganizowaniu ślubu nie będą pomagać, czyli zostają podziękowania za trud wychowania panny młodej. Mąż jednak nie dostał od swoich rodziców nic, nie będzie też ich angażował w pomoc przy ślubie, zaś wychowywał się z babką (która na podziękowania nie zasługuje), bo mama pracowała za granicą a ojciec alkoholik nawet nie będzie zaproszony na ceremonię. Czy w takim razie rozsądnie byłoby podziękować moim rodzicom i jego mamie za wychowanie? I jaki wówczas dać prezent, same kwiaty? A może po prostu zrezygnować z podziękowań?

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez jasama » 2 wrz 2013, o 22:23

Panna_Mysia: Zawsze warto podziękować rodzicom, w końcu to oni nas wychowali i ukształtowali w jakiś sposób.

My z mężem daliśmy kryształowe statuetki. Wybraliśmy Różę Miłości:
Obrazek
Piękne, indywidualne podziękowania i róża- kwiat pełen miłości. Rodzice byli zachwyceni i wyraźnie wzruszeni.

Ostatnio edytowano 3 wrz 2013, o 08:39 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez poolook » 3 wrz 2013, o 16:12

Podziękowania dla rodziców są najważniejsze w całej tej ceremonii.



__________
Zapraszam na http://pozyczkabezbikonline.com Strona o finansach.
poolook
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 wrz 2013, o 16:09

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez maggietka » 9 wrz 2013, o 09:39

Ja jak brałam ślub to razem z mężem podarowaliśmy rodzicom taką fotoksiążkę SPAM ze zdjęciami z naszego ślubu :) prezent bardzo im się podobał, byli zachwyceni :)

Ostatnio edytowano 9 wrz 2013, o 09:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
maggietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:43

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Hosenka » 9 wrz 2013, o 13:06

Jak dla mnie takie statuetki całkiem ok bo zostaje pamiątka na lata.

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez fajna babka » 29 lip 2016, o 08:59

My wręczyliśmy zdjęcie usg naszego przyszłego potomka w ramkach :) półtorej miesiąca przed weselem dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Pierwszy wyczekiwany wnuk u moich rodziców, łezka się w oku kręciła. Oprócz tego podarowaliśmy im weekend w SPA . Zakupiliśmy voucher na Grouponie i cena wyszła niewiele większa jak za kosz z kwiatami i jakiś alkohol do tego. Cała czwórka była bardzo zadowolona. Możecie też spróbować poszukać czegoś w tym sklepie, jest sporo ciekawych propozycji dostosowanych pod konkretną okazję czy wiek SPAM

PODZIEKUJEMY ZA LINK
fajna babka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lip 2016, o 08:42

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez TillTheEnd » 11 sie 2016, o 18:19

Ja robię podziękowania w formie 3 minutowego filmu, na którym przyczepiamy to sznurka nasze zdjęcia z dzieciństwa, uśmiechamy się, w tle leci ed sheeran 'photograph' i pojawiają się wstawki z tym za co dziękujemy rodzicom. Mam nadzieję, że wypali. Trzymajcie kciuki xDD
TillTheEnd
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 sie 2016, o 18:13

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez zrozpaczonazona » 12 sie 2016, o 09:07

U nas nie będzie żadnego podziękowania dla rodziców. Ojciec mojego narzeczonego jest alkoholikiem i nawet nie wiemy czy będzie zaproszony, i nie mamy zbyt dobrych kontaktów z matkami. Poza tym, podziękowanie dla rodziców jest za wychowanie i "oddanie" dziecka, a to się trochę mija z celem, jak się wyprowadziłam ponad rok temu i mieszkam z mężem.
zrozpaczonazona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 16:07

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Ania_B » 24 mar 2017, o 17:36

My z narzeczonym długo szukaliśmy idealnego prezentu - koleżanka fotografka poleciła nam Printu. Umówiliśmy się na sesję narzeczeńską i zrobiliśmy fotoksiążkę. Rodzice byli zachwyceni! Do dziś pokazują! Wykorzystaliśmy co prawda gotowy szablon ale maja naprawdę fajne wzory, dodaliśmy daty, imiona i po tygodniu mieliśmy prezent. Polecamy z całego serducha LINK

DZIEKUJEMY ZA SPAM
Ania_B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 12:48

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Muszka88 » 9 kwi 2017, o 17:31

My podziękowania dla rodziców będziemy mieć w formie filmiku który puścimy już na ślubie :) . Czekamy tylko na cieplejszy tydzień by móc go nagrać z kamerzystami :)

"Nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota”.
Avatar użytkownika
Muszka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 kwi 2017, o 01:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez madziaks » 10 kwi 2017, o 09:04

pamiątkowa księga, kosz delikatesowy z winem, kawa itp najczęściej spotykałam na weselach

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez minerwa90 » 28 kwi 2017, o 13:10

My podarowaliśmy duże, ręcznie malowane obrazy naszych rodziców z ich dnia ślubu.
Byli zachwyceni :)

Bliżej natury ->kosmetyki naturalne
minerwa90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 kwi 2017, o 13:04

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez inek » 30 kwi 2017, o 06:55

Mamy zamowione obrazy z drzewami, liscie maja w ksztalcie serc, a na tych lisciach wypisane za co im dziekujemy. Dodatkowo dekoratorka zrobi nam skrzynke z kwiatami do ktorej wlozymy jeszcze jakis alkohol.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez lana » 7 cze 2017, o 20:43

dla mnie super pomysłem jest zrobienie czegoś szalonego dla rodzicó, zaśpiewanie im piosenki, zatańczenie dla nich, albo jakiś zabawny filmik. A do tego kwiaty- ostatnio modne s atakie kwiatowe boxy;)

lana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 cze 2017, o 20:05

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez sreberko » 8 cze 2017, o 09:35

Nie cierpię tej piosenki "cudownych rodziców mam" ;| Tak mi się nie podoba, że nie wiem. U nas na podziękowania były kwiaty - ale nie cięte, tylko w skrzynkach, ze można przesadzić, i takie koszyki z prezentami - kawa, herbata, słodycze (takie z górnej półki troche). A co myślicie o podobnym podziekowaniu dla świadków?

Na zniszczone włosy bez połysku polecam mój ulubiony salon fryzjerki Fryzjer Konin - w salonie Health & Beuaty.
sreberko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 11:27
Lokalizacja: Konin

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Ania_B » 8 cze 2017, o 12:57

sreberko napisał(a):Nie cierpię tej piosenki "cudownych rodziców mam" ;| Tak mi się nie podoba, że nie wiem. U nas na podziękowania były kwiaty - ale nie cięte, tylko w skrzynkach, ze można przesadzić, i takie koszyki z prezentami - kawa, herbata, słodycze (takie z górnej półki troche). A co myślicie o podobnym podziekowaniu dla świadków?

Myślę, że dla świadków to powinien być symboliczny prezent lub po prostu podziękowania. Raczej nie przesadzałabym z tymi podarunkami ..
Ania_B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 12:48

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez judyta88 » 6 wrz 2017, o 14:01

Zależy jaki ma się budżet - my chcieliśmy odwdzięczyć się czymś droższym, ponieważ rodzice mieli bardzo duży wkład finansowy w nasze wesele. Ja wybrałam dla swoich rodziców robota kuchennego magimix od Ronic'a , bo od dawna o nim mówiła. Czasem warto posłuchać czego rodzice po prostu potrzebują w domu ;)
judyta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 13:42

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez malwinka146 » 18 wrz 2017, o 15:50

Ja jednak myślę, że prezent dla rodziców z takiej okazji powinien być wzruszający i skłaniający do wspomnień. Nowy robot kuchenny wydaje mi się jakiś taki... niedopasowany ;) no ale każdy ma swoje preferencje. Nasi rodzice dostali od nas po bukiecie kwiatów (kremowe róże przewiązane czerwoną wstążką, wyglądały elegancko i schludnie, inaczej niż wszechobecne wypakowane kwieciem po brzegi kosze) i po drewnianym albumie na zdjęcia ze specjalną dedykacją. Zależało nam na tym, by mieli ciekawą pamiątkę, ale żeby nie był to zbieracz kurzu :)
malwinka146
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 wrz 2017, o 14:48
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]