Podróże

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Podróże

Postprzez L... » 17 lut 2014, o 17:32

Ja mieszkam w Londynie i polecam :D



Marza mi sie Mauritius, Kanada, Japonia, Kuba, Jamajka, Dominikana, Meksyk :P
L...
 

Re: Podróże

Postprzez Astra » 23 mar 2014, o 15:12

Indie, to moje najwieksze marzenie podroznicze.
W dalszej kolejnosci chcialabym zobaczyc Tajlandie, Kair i Petersburg , oraz Prage. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Podróże

Postprzez Hadassa » 24 mar 2014, o 11:12

widzę że nei tylko mi sie Indie marzą ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podróże

Postprzez Astra » 24 mar 2014, o 23:19

Szczerze mowiac to robie wszystko by to moje marzenie
o podrozy do Indii zrealizowac jak najszybciej sie tylko da.
Moze uda mi sie to jeszcze w tym roku?
Zobaczymy co i jak bedzie. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Podróże

Postprzez Hadassa » 25 mar 2014, o 10:07

No my po części czekamy na decyzję siostry ;) i tez by w tym roku się udało ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podróże

Postprzez babeczka » 31 mar 2014, o 14:40

A ja jestem ciekawa, jeśli się gdzieś wybieracie za granicę to czy Waszym docelowym miejscem są stolice danego kraju,czy obojętnie jakie miasto w tym państwie? I jeszcze o jedno chciałam zapytać - z jakiego środka lokomocji korzystacie? autostop, samochód własny, autobus,samolot, czy może raczej pociąg, bo i wygodnie i taniej. I na czym jest skupiona Wasza uwaga,kiedy już jesteście na miejscu,co Waszym zdaniem należy zwiedzać? gdzie się zatrzymywać na nocleg,a może są to namioty? czy nocleg we własnej przyczepie kempingowej typu kamper? Wakacje już tuż tuż i warto się już zacząć nad tym zastanawiać ;) Pozdrowionka. Pa :)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Podróże

Postprzez vileantra » 1 cze 2014, o 11:25

babeczka napisał(a):A ja jestem ciekawa, jeśli się gdzieś wybieracie za granicę to czy Waszym docelowym miejscem są stolice danego kraju,czy obojętnie jakie miasto w tym państwie?


Moim miejscem docelowym są miejscowości górskie, a jak nie ma gór to stolice.
Avatar użytkownika
vileantra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 cze 2014, o 11:08
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Podróże

Postprzez Jaśmin » 23 sty 2017, o 22:32

Jeszcze są statki :D Ja sporo pływam statkami w różne miejsca (z Barcelony pływałam na Sardynię i do Rzymu, z Walencji na Majorkę). Oprócz tego jeżdżę autobusami, latam samolotami lub własnym samochodem gdzieś blisko, zależy jaka jest sytuacja i w jakie miejsce się wybieram.

Moim wielkim marzeniem jest zwiedzić Maroko, i w tym roku się tam wybieramy, w przyszłym miesiącu lub za dwa. Z naszego miasta pływają statki do Nador i to tam celujemy. Nie mogę już się doczekać bo kocham muzułmańskie/arabskie klimaty, strasznie chcę spróbować miejscowego tajine i kupić sobie ładne chusty. A może i jakiś ich strój się uda. Jestem ciekawa na ile Maroko różni się od Andaluzji.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Podróże

Postprzez kerdzia2 » 16 mar 2017, o 22:24

Ja uwielbiam podróże i te małe i te duże :) Często z mężem i dziećmi wyjeżdżamy na weekend i zwiedzamy Polskę. Ostatnio znajoma była w Białce Tatrzańskiej i spędziła dzień w Terma Bania. Przejrzałam ich stronę internetową i najchętniej pojechałabym tam już dziś :) Czy któraś z Was tam była ? Jestem ciekawa Waszych opinii :)
kerdzia2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 mar 2017, o 22:17

Re: Podróże

Postprzez Adriana » 27 mar 2017, o 12:35

Moim największym marzeniem podróżniczym są Chiny, ale na razie nie mogę sobie na to pozwolić i zadowolę się wakacyjnym wyjazdem do Muszyny. Cisza, spokój, piękne widoki to jest to, czego obecnie potrzebuję. Planuję zatrzymać się w Hotelu Klimek - zarezerwowałam już wcześniej pokój, więc cena była bardzo korzystna.
Avatar użytkownika
Adriana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 11:42

Re: Podróże

Postprzez BlackWolf » 27 mar 2017, o 14:47

Zastanawia mnie, co widzicie w tych Chinach?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Podróże

Postprzez czekoladowa12 » 9 kwi 2017, o 19:03

Oj Tajlandia to i moje marzenie ale jeszcze niestety to nie spełnienia :( na razie muszę zadowolić się Europą. Najlepiej południową. Najbardziej ciekawią mnie Chorwacja i Grecja. Raz już byłam na Chorwacji z biurem podróży. Znaleźliśmy tanią ofertę w necie na suncenter i polecieliśmy. Żal było nie skorzystać :) w tym roku planuję zwiedzić jakąś Grecką wyspę i zastanawiam się czy też polecieć z biurem podróży czy spróbować coś na własną rękę. Polecicie jakieś fajne miejsca i najlepiej też ewentualne tanie noclegi?
Avatar użytkownika
czekoladowa12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 gru 2016, o 12:55

Re: Podróże

Postprzez imloco » 2 maja 2017, o 19:37

czekoladowa12 napisał(a):Polecicie jakieś fajne miejsca i najlepiej też ewentualne tanie noclegi?

Jak chcesz tanie noclegi, to polecam zaznajomić się z Airbnb. Zniżka jest na pierwszą rezerwacje 100zł. Mieszkania lub pokoje od osób prywatnych, czyli jak najczęściej się wynajmuje w Chorwacji lub Grecji. Jak wolisz hotele, to najlepszy jest booking.com

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388