Oto jest pytanie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Oto jest pytanie?

Postprzez Fire » 1 maja 2017, o 20:55

Cześć dziewczyny piszę do was z taka sprawa. Ostatnio rozstalam sie z chłopakiem. Byliśmy razem 1,5 roku. Zerwalam z nim z powodu jego zazdrości. Prosił i blagal o szansę ja nie ugięcie mówiłam nie. No i przestał się odzywac. Ja ochlonelam i zauwzzylam, ze.. to nie tylko jego wina. Na poczatku miwilam, ze rozstaje sie tylko z tego powodu bo on to tamto i siamto. Doszło do mnie, ze ja byłam kompletną zołza. Przez ostatni czas w ogóle nie okazywalam mu uczuć. Dawał mi sygnały a ja się w tym poddalam. Zauważyłam, ze nasze zachowania na siebie wzajemnie odzialywaly. On pokazywała mi duzo uczuć ja nie traktowałam go jako obiekt który musze zdobywać byłam oschla. To go dreczylo i był bardziej zazdrosny. Spotkałam się z nim ale duma nie pozwoliła mi powiedzieć KOCHAM CIE. On twierdzi że mu na mnie zależy i jestem dla niego ważna, ale boi sie odrzucenia. W sumie nie dziwię mi się bo od kilku miesięcy byłam okropna. I teraz pytanie czy warto walczyć o niego abyśmy dali sobie druga szansę? Umówiliśmy się na spotkanie za kilka dni. Mam listę rzeczy które powinnam powiedzieć a przede wszystkim odłożyć dumę do kieszeni bo mogę cos stracić. Serce mowi idź walcz a rozum żeby nie ryzykować bo naczytalm się ze drugie szanse zazwyczaj się nie udają. Ci robic?
Fire
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 maja 2017, o 20:44

Re: Oto jest pytanie?

Postprzez madziaks » 2 maja 2017, o 18:30

kieruj się sercem, przedstaw mu tą swoją przygotowaną listę, porozmawiajcie szczerze, może uda wam się to naprawić i wyciagniecie z tego oboje jakieś wnioski na przyszłość

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Oto jest pytanie?

Postprzez Fire » 2 maja 2017, o 18:43

Z jednej strony wiem, ze chcę iść. A z drugiej strony najbliżsi mówią że to nie potrwa długo i to sprawia, ze mam pełno watpliwsoci. :\
Fire
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 maja 2017, o 20:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]