Olej arganowy - zastosowanie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 8 lis 2014, o 12:49

a ja się ostatni złapałam na tym, że podświadomie wybieram kosmetyki z olejkiem arganowym, mam już maskarę, szampon i odżywkę do włosów, chyba olejek arganowuy w kosmetykach do już dla mnie must have :)
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez e-kosmeo_pl » 12 lis 2014, o 15:30

Ja wybieram olejek arganowy osobno jako odżywykę czy to do włosów czy rzęs,najważniejsze jest to że w praktyce znakomicie się sprawdza,podobnie jak olejek rycynowy który też gorąco polecam:)
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 23 lis 2014, o 15:51

dodatkowo również można korzystać z olejku arganowego, aczkolwiek polecałabym kupowanie wszelkich kosmetyków z olejkiem arganowym w składzie, jakie nietypowe kosmetyki udało się Wam kupić właśnie z tym olejkiem?
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez conscious » 3 gru 2014, o 16:38

z tych nietypowych w moim odczuciu to zdecydowanie maskara wonderfull z olejkiem arganowym, nie wiedziałam, że maskary mają dodatki w formie olejków, no bo szampony, odżywki, nawet sam olejek chociażby do włosów-to jest jasne, ale akurat tamten tusz mnie zadziwił i w sumie do dnia dzisiejszego się z nim nie rozstaję
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Natka92 » 12 gru 2014, o 02:02

A ja kupiłam ostatnio żel do mycia i oczyszczania twarzy w formie właśnie olejku arganowego, to chyba jakaś nowość bielendy, pozytywnie mnie zaskoczył :) Ładnie czyści buzię, zostaje potem takie uczucie "świeżej" i gładkiej twarzy
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez blueskay » 12 gru 2014, o 22:20

ja jakoś jestem przyzwyczajona do zwykłego żeli ale może kiedyś skuszę się na taki olejek.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez basiaeska » 19 gru 2014, o 20:21

Po pierwsze to ważne jest żeby kupowac OLEJ arganowy a nie OLEJEK, bo OLEJEK może zawierać mnóstwo nie potrzebnych dodatków, które obniżają jego właściwości. Ja sam olej kupuję w SPAM po 20 zł, w butelczece z atomizerem - jest o wiele wydajniejszy. Stosuje go głównie do olejowania włosów




PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
basiaeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 15:39

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez conscious » 22 gru 2014, o 01:19

blueskay napisał(a):ja jakoś jestem przyzwyczajona do zwykłego żeli ale może kiedyś skuszę się na taki olejek.

polecam spróbować, argan w moim przypadku bardzo dobrze odżywia. nie spodziewałam się takich efektów na włosach, rzęsy też po tuszu odzyskały połysk i już tak nie lecą
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 31 gru 2014, o 11:13

olejek arganowy na rzęsy to świetny pomysł, sama kupiłam tusz do rzęs z jego dodatkiem bo po wielu zabiegach przedłużania strasznie pogorszyły mi się rzęsy.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez conscious » 4 sty 2015, o 12:53

ja swoje też zmaltretowałam jakimiś swoimi wymysłami, ale na szczęście już odzyskują kondycję :) powiedziałam sobie że nigdy więcej takich pomysłów. A co za tusz masz?
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 9 sty 2015, o 11:47

a jaki zniszczyłaś swoje rzęsy, przedłużanie, ja po tym zabiegu bardzo zniszczyłam rzęsy, używam rimmel wonderfull.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez conscious » 12 sty 2015, o 00:18

u mnie to na rzęsach działo się chyba całe zło jakie tylko mogło się zadziać. było przedłużanie, doklejanie sztucznych, trwałe podkręcanie :cry: aż mi ich szkoda jak sobie o tym wszystkim pomyślę. gdzieś mi reklama mignęła w telewizji chyba, że teraz ma wyjść w wersji extreme black tak?
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez klaudiaa » 12 sty 2015, o 01:06

Olej arganowy od jakiegoś czasu jest bardzo popularny. Wiele kosmetyków ma w składzie olejek arganowy. Możesz go stosować osobno, lub wymieszać z jakimś kosmetykiem. Osobiście jeszcze nie miałam okazji używać samego olejku arganowego. Zawsze w jakimś kosmetyku, czy to z avon czy z tych drogeryjnych. Równie popularne robi się też masło she, ma bogate właściwości nawilżające i odżywiające. Czytałam gdzieś, że tak jak olejek arganowy, można je kupić jako osobny produkt, bez innych dodatków.

Miała przez niego płakać, ale pomyślała, że szkoda tuszu z Avon, bo trochę kosztuje...
klaudiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 17:30

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 14 sty 2015, o 14:24

conscious napisał(a):u mnie to na rzęsach działo się chyba całe zło jakie tylko mogło się zadziać. było przedłużanie, doklejanie sztucznych, trwałe podkręcanie :cry: aż mi ich szkoda jak sobie o tym wszystkim pomyślę. gdzieś mi reklama mignęła w telewizji chyba, że teraz ma wyjść w wersji extreme black tak?

powiem szczerze, że jeszcze o tym nie słyszałam i nie widziałam reklamy, ale z ciekawości sprawdzę to, bo też bym sobie kupiła tą drugą wersję wonderfull.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez pretty woman » 21 sty 2015, o 13:52

Proponuje kupić oryginalny olej arganowy. Ja stosuję go na rozdwojone końcówki włosów. Ale doskonale nadaje się do nawilżenia ciała. Nie pozostawia tłustych plam. W połączeniu z jakimś olejkiem zapachowym ciało przez długi czas ładnie pachnie.
pretty woman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 14:35

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 21 sty 2015, o 15:59

póki co pozostanę przy olejku arganowym w maskarze rimmel wonderfull, takie odżywianie wystarczy mi na moje rzęsy. Zastanawiam się nad kupieniem olejku arganowego do ciała.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez conscious » 24 sty 2015, o 08:43

moim też chyba do szczęścia nie brakuje jak na razie wiecej :) mam wrażenie że po tej maskarze jakieś takie błyszczące są no a najważniejsze, że się troszkę wzmocniły bo nie lecą mi już tak jak wcześniej
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez kobietka77 » 25 sty 2015, o 17:07

Miałam kiedyś odżywkę z rycynowym olejkiem, ale zapominałam ja nakładać, więc ta opcja od rimmela z olejkiem arganowym w maskarze u mnie pasuje idealnie, bo nie muszę pamiętać :-)
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Chilli » 25 sty 2015, o 20:31

A jaka firmę najbardziej polecacie? Bo może i ja się skuszę i wypróbuje na sobie :)
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez jałowa » 26 sty 2015, o 14:19

to fakt, bo masz go w maskarze którą i tam codziennie pewnie nakładasz.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 28 sty 2015, o 13:55

Chilli napisał(a):A jaka firmę najbardziej polecacie? Bo może i ja się skuszę i wypróbuje na sobie :)

Firma mało istotna, ważne by był czysty, bez dodatków

Co do maskary Waszej cudownej, ma fatalne opinie w KWC

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez conscious » 28 sty 2015, o 23:30

Może każde oko potrzebuje innej pielęgnacji. Ja mam bardzo wątłe rzęsy, niestety same się do tego przyczyniłam, więc ktoś może powiedzieć "masz co chciałaś", ale w moim przypadku odzyskały chociaż odrobinę dawnej witalności, więc cieszę się-to chyba zrozumiałe.
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Hadassa » 29 sty 2015, o 16:42

Ale nie sądzisz że post o tej maskarze w każdym wątku i w co drugim poście to lekka przesada ??
I powoduje tylko to że ktoś szuka informacji, i znajduje np recenzje które są bardzo nieprzychylne ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez kasiawilczynska » 30 sty 2015, o 14:51

Olejek arganowy jest dla mojej skóry zbawienny! Używałam tego z Bielendy, a teraz zamieniłam na olejek arganowy z maroko sklep, polecam :)

kasiawilczynska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sty 2015, o 14:44

Re: Olej arganowy - zastosowanie

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 2 lut 2015, o 14:23

Najlepiej jeżeli jest to naturalny olejek arganowy a nie podróbka czy coś na jego wzór bo wtedy efektu nie będzie. Sama firma jest tutaj akurat najmniej istotna.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]