Ogrzewanie kominkowe

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Ogrzewanie kominkowe

Postprzez Bunia1 » 16 lip 2013, o 14:07

Ogrzewanie kominkowe moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie. Kominek w domu to bardzo dobre rozwiązanie, wszystkie akcesoria kupuje SPAM

Ostatnio edytowano 16 lip 2013, o 14:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: temat, ciekawy, ale za SPAM podziękujemy
Bunia1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 12:48

Re: Ogrzewanie kominkowe

Postprzez miolko » 24 lip 2013, o 15:07

Aż mnie zmroziło, jak przeczytałam o kominkach w połowie lipca ;) nie każdy dom czy nawet mieszkanie może sobie pozwolić na taki klasyczny kominek, kwestia wentylacji itd. Nie wszystkie pomieszczenia są dostosowane. Można to troche obejść, instalując w domu biokominek, wygląda to tak jak na zdjęciu.
Obrazek

Ostatnio edytowano 24 lip 2013, o 15:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę używać funkcji [img]
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Ogrzewanie kominkowe

Postprzez alicjakierna » 22 mar 2016, o 20:44

W naszym domu na pewno to by się nie sprawdziło, ponieważ dzieciaki biegają i wszędzie ich pełno, szukam rozwiązania, które ułatwi nam życie. Chce mieć stałą temperaturę w domu, bez kontrolowania czy trzeba dołożyć do pieca czy też nie. Zastanawiamy się nad ogrzewaniem z SPAM płynnym gazem, bo chociaż będę psychicznie i fizycznie odciążona ogrzewaniem.

Ostatnio edytowano 22 mar 2016, o 20:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: mowa o kominkach, nie o gazie
alicjakierna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 19:45

Re: Ogrzewanie kominkowe

Postprzez mańka » 20 maja 2016, o 13:14

Chyba jest to mało ekonomiczne rozwiązanie. I trzeba bardzo pilnować porządku, bo od ciągłego palenia w kominku na pewno się brudzi.

mańka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 12:43

Re: Ogrzewanie kominkowe

Postprzez stefcia25 » 23 wrz 2016, o 19:48

Kominek marzy się i mi, ale jako jedna z opcji, którą mogę ogrzać dom. Ciepła herbata, koc, książka i rozpalony kominek - mmm.... takie wieczory mają swój klimat.
stefcia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 19:35

Re: Ogrzewanie kominkowe

Postprzez Atlantic Polska » 3 paź 2016, o 13:33

Alternatywą dla tradycyjnego kominka są piece C.O. do spalania pelletu, w różnych kolorach, które również mogą pełnić funkcję dekoracji pomieszczenia. Pellet jest odnawialnym źródłem energii, przy spalaniu którego uwalniana jest symboliczna ilość dwutlenku węgla. Poza tym jest czysty, łatwy do magazynowania, a ogrzewanie nim proste w obsłudze.

piec c.o. na pellet.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogrzewanie kominkowe

Postprzez ona_my » 28 mar 2023, o 23:07

Bardzo polecam, ja u siebie palę brykietem https://tjmobile.pl/produkt/paleta-z-br ... sna-960kg/ i świetnie mi to ogrzewa dom. Cały czas jest ciepło i nie trzeba nakładać niczego więcej na siebie.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron