Odżywianie paznokci

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez anielica » 22 wrz 2015, o 11:52

A ja miałam taka różową Peggy Sage - wchłaniała się zupełnie - żadnego bezbarwnego lakieru - super sprawa.
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez tinacleo » 22 wrz 2015, o 23:30

ja właśnie lubię jak coś zostaje na paznokciu, a szczególnie jak odżywka może być bazą pod lakier :) osobiście jeszcze nie stosowałam, ale słyszałam że z sally hansen jeszcze fajna jest z drobinkami złota, jak skończy mi się ta którą mam to ta jest następna do wypróbowania w kolejce ;)
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez BlackWolf » 26 wrz 2015, o 10:01

anielica napisał(a):A mnie się wydaje, że każdy tłuszcz działa - osobiście wcieram olej kokosowy i polecam, na mnie działa. Jedyne co, to nie używam na dzień przed planowanym malowaniem.


Również przerzuciłam się na olej kokosowy. Działa podobnie jak oliva z oliwek, choć wydaje mi się, że olej kokosowy bardziej utwardził paznokcie niż oliva.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Paryżanka » 26 wrz 2015, o 18:46

polecam drożdże selenowe z dodatkiem pyłku kwiatowego. producentem jest GAL. stosowałam 3 miesiące sumiennie i efekt przerósł moje oczekiwania. wypróbujcie dziewczyny:)
Paryżanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 22:18

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez waniliowelody » 26 wrz 2015, o 21:56

Ale żeby w tych czasach moczyć paznokcie w majonezie?! Brzuch mnie rozbolał ze śmiechu! :D Osobiście używam do pielęgnacji produktów z sh i jestem bardzo zadowolona. Paznokcie mi się już nie rozdwajają, wyglądają zdrowo i są naprawdę mocne :) Zajrzyj na ich stronę może znajdziesz i coś dla siebie , a majonez zostaw mamie do jajek :D
Avatar użytkownika
waniliowelody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 09:11

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 27 wrz 2015, o 00:02

W dobie XXI wieku moczyc w majonezie? Bez sensu zwłaszca, że sa dobre odzywki, olejki itd. Moja mama takimi odzywkami odbudowala płytke po leczeniu hormonami. Paznokcie miała straszne!Teraz maluje i naprawde ma łaniejsze od moich.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Nosia » 27 wrz 2015, o 19:57

powiedzcie dziewczyny czy są jakieś odżywki które równocześnie poprawiają przyczepnośc lakieru?
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez jabluszkoo » 27 wrz 2015, o 21:25

Nie wiem czy o takie coś Ci chodzi ale wiem, że sh ma w swojej ofercie odżywkę, która zapobiega odpryskiwaniu lakieru :) Jeśli nic nie przekręciłam to nazywa się ona Advanced Hard as Nails
Avatar użytkownika
jabluszkoo
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 09:17

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez conscious » 27 wrz 2015, o 22:37

poważnie? w majonezie? :D to niezła z Ciebie agentka! ahaha. paznokcie również odratowałam odżywką sally hansen, a teraz też poszłam tym tropem i kupiłam sobie żel do usuwania skórek. po pierwszym użyciu jestem pod wrażeniem, ale pewnie nie ma co tu jeszcze wielkich sądów wygłaszać :)
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 27 wrz 2015, o 23:37

a widzisz o takim olejku na skórki nie słyszałam. Taki maja wybór w swoich produktach, że mozna sie pogubic, ale maja dobre produkty, sprawdzone i dostepne cenowo.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Nosia » 28 wrz 2015, o 15:05

jabluszkoo napisał(a):Nie wiem czy o takie coś Ci chodzi ale wiem, że sh ma w swojej ofercie odżywkę, która zapobiega odpryskiwaniu lakieru :) Jeśli nic nie przekręciłam to nazywa się ona Advanced Hard as Nails


dziekuje ci dobra kobieto, a używałaś jej?
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Mała_Kaśka » 29 wrz 2015, o 07:37

A macie jakieś sprawdzone sposoby na rozdwajanie się paznokci. Ja sobie z ty nie moge poradzić. Mam długie, wydawałoby się mocne paznokcie ale zawsze jakiś jeden się trafi co popsuje efekt...
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Nosia » 29 wrz 2015, o 21:52

Polecacie tą odżywkę Advanced Hard as Nails? czy może jakieś inne sally hansen, bo nie mogę się zdecydować
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez conscious » 29 wrz 2015, o 23:06

z tego co czytałam ma dobre opinie, więc pewnie musisz wypróbować jak się sprawdzi na Twoich paznokciach :)
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 30 wrz 2015, o 09:28

Rzucić temat i już się spamerzy zbiegną...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez zielonookanatalia » 1 paź 2015, o 18:35

odzywki stosuje ale sporadycznie, wole miec pomalowane lakierem hybrydowym z mistero milano, bo uwazam, ze piekne paznokcie i zadbane dlonie to wizytowka kobiety
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez lissa80 » 2 paź 2015, o 08:49

Słyszałem właśnie, że lakiery hybrydowe bardzo szybko schną, a co z trwałością ?
lissa80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 08:11

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez waniliowelody » 4 paź 2015, o 16:46

Manicure hybrydowy możi i ładnie wygląda na paznokciach ale to co z nimi robi to już inna sprawa. Ja swoje paznokcie musiałam po takim zabiegu doprowadzać dość długo do stanu normalności. Bardzo pomógł mi olejek arganowy i odżywka wzmacniająca Diamond Strength dzięki, której moje paznokcie przestały się łamać i wróciły do normalności.
Avatar użytkownika
waniliowelody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 09:11

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Modna26 » 5 paź 2015, o 09:39

ja polecam odżywkę z evelinee 3 w 1 jest rewelacyjna. Paznokcie po niej bardzo ładnie wyglądają
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez tinacleo » 5 paź 2015, o 22:50

o masakra, padłam jak przeczytałam o tym majonezie :D olejek rycynowy albo kokosowy właśnie plus dobra odżywka na bezpośrednio na płytkę, zamiana długich kąpieli na prysznic i paznokcie odżyją :))
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 6 paź 2015, o 23:35

Ja tam sie ciesze, ze ludzie dziela sie swoimi spostrzezeniami, problemami. Ja bardzo duzo dowiedziałam sie o pielegnacji paznokci i chce sie podzielic z innymi wiadomosciami. ciesze sie równiez, że znalazłam odpowiedni preparat dla siebie.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez conscious » 8 paź 2015, o 14:35

tinacleo napisał(a):o masakra, padłam jak przeczytałam o tym majonezie :D olejek rycynowy albo kokosowy właśnie plus dobra odżywka na bezpośrednio na płytkę, zamiana długich kąpieli na prysznic i paznokcie odżyją :))

o tych kąpielach nawet nie pomyślałam, ale faktycznie paznokcie tylko niepotrzebnie się rozmiękczają :( olejki staram się już od dawna wcierać w płytkę i skórki, na paznokcie bardzo mi pomógł rycynowy. zawsze sceptycznie patrzyłam na tą metodę a sama się nadziałam :P dobrze też nawilża oliwka z witaminą E, aktualnie używam
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 9 paź 2015, o 16:14

no babcine sposoby nieraz sie sprawdzaja w ostatecznosci jak człowiek nic nie ma pod reka. Tylko, że sa naprawde dobre olejki które bardzo dobrze nawilzaja i odbudowuja paznokiec i skórki. Np utwardzacz z 18-karatowym złotem, który oprócz ze wzmacnia paznokcie to jeszcze odpowiednio je nawilza. Mozna ta odzywke po prostu kłasc pod lakier.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez tinacleo » 10 paź 2015, o 15:52

conscious napisał(a):
tinacleo napisał(a):o masakra, padłam jak przeczytałam o tym majonezie :D olejek rycynowy albo kokosowy właśnie plus dobra odżywka na bezpośrednio na płytkę, zamiana długich kąpieli na prysznic i paznokcie odżyją :))

o tych kąpielach nawet nie pomyślałam, ale faktycznie paznokcie tylko niepotrzebnie się rozmiękczają :( olejki staram się już od dawna wcierać w płytkę i skórki, na paznokcie bardzo mi pomógł rycynowy. zawsze sceptycznie patrzyłam na tą metodę a sama się nadziałam :P dobrze też nawilża oliwka z witaminą E, aktualnie używam


właśnie się zastanawiałam, co lepsze, czy takie zwykłe olejki, czy takie stricte do paznokci :) czy spróbować i tego i tego
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 11 paź 2015, o 14:25

zwykłe olejki, przynajmniej możesz dopasowac taki który podpasuje Tobie.
a przede wszystkim jest bez sztucznych wspomagaczy, a na pewno ma ich mniej

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]