Odżywianie paznokci

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 11 paź 2015, o 16:31

mi babcine sposoby niestety nie pomagaja. chciałabym bo to i kase by zaoszczedziło, ale musze korzystac z dobrych kosmetyków. Te o których pisze bardzo dobrze na mnie działaja i moje paznokcie i skórki wracaja do normalnego wygladu.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Mrs.B » 11 paź 2015, o 17:56

Moje paznokcie są straszne. Łamią się że nie idzie ich zapuścić dlatego przystaje na sztucznych ;)
Avatar użytkownika
Mrs.B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 paź 2015, o 17:08

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez jabluszkoo » 11 paź 2015, o 19:32

Zainwestuj w dobrą odżywkę i uzbrój się w cierpliwość. Bo przy tego typu produktach potrzebna jest systematyczność. U mnie świetnie sprawdziła się odżywka SPAM. Paznokcie stały się zdecydowanie mocniejsze i przestały się rozdwajać!

Ostatnio edytowano 13 paź 2015, o 13:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
jabluszkoo
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 09:17

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Mrs.B » 11 paź 2015, o 21:18

jabluszkoo napisał(a):Zainwestuj w dobrą odżywkę i uzbrój się w cierpliwość. Bo przy tego typu produktach potrzebna jest systematyczność. U mnie świetnie sprawdziła się odżywka SPAM. Paznokcie stały się zdecydowanie mocniejsze i przestały się rozdwajać!


Wiem,że potrzeba czasu Ale mi nawet z odżywkami się łamią. Miałam z avonu kiedyś i nie pomagało. Może przez kontakt z wodą są takie lamliwe. Bo niestety nie mamy zmywarki wszystko ręcznie.
A poza tym jestem do sztucznych przyzwyczajona . Może kiedyś zrezygnuje z nich i uda mi się swoje mieć :)
Avatar użytkownika
Mrs.B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 paź 2015, o 17:08

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez conscious » 12 paź 2015, o 09:47

myślę, że większość z nas ma ręczne zmywanie na co dzień, mi też się pewnie dłonie i paznokcie od tego niszczą, ale nie do tego stopnia by nosić sztuczne :o żadne odżywki na Ciebie nie działają? próbowałaś jakichś lepszych specyfików do paznokci? mi kiedyś przy diecie paznokcie się posypały i odżywkami je ratowałam. trzeba trochę cierpliwości by je wyprowadzić, to fakt - ale da sięę! :roll:
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Mrs.B » 12 paź 2015, o 11:29

conscious napisał(a):myślę, że większość z nas ma ręczne zmywanie na co dzień, mi też się pewnie dłonie i paznokcie od tego niszczą, ale nie do tego stopnia by nosić sztuczne :o żadne odżywki na Ciebie nie działają? próbowałaś jakichś lepszych specyfików do paznokci? mi kiedyś przy diecie paznokcie się posypały i odżywkami je ratowałam. trzeba trochę cierpliwości by je wyprowadzić, to fakt - ale da sięę! :roll:

Ale nie noszę sztucznych tylko dlatego :) Po prostu lubię i jakoś hmmm nie mogę się bez nich przyzwyczaić. Co nie zmienia faktu, że będę chciała kiedyś wrócić do swoich i zrobić sobie np hybrydę :)
Odżywki różne miałam np z bielendy, auriga, paloma, allesan ( ten trochę mi pomógł jeśli chodzi o przebarwienia te białe plamki na paznokciach) ale czy utwardził hmmm raczej nie
Avatar użytkownika
Mrs.B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 paź 2015, o 17:08

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 12 paź 2015, o 23:35

to próbuj dalej z innymi odzywkami. Wlasne pieknepznokcie to skrb. Nosiłm kiedys sztuczne, a jak zdjęam to dopiero miałam paznokcie zniszczone. Wygladały jak bibulka, delikatne i wystarczyło mocniej cos stuknac i po paznokci. szkoda paznokci. Wypróbuj te o których piszemy, np taka złota bardzo mocno utwardza. Systematyczne działanie i zmiany zobaczysz
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 13 paź 2015, o 13:13

Mrs.B a od środka coś łykasz?
Bo czasem odzywki to za mało

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 14 paź 2015, o 23:26

tak najlepiej działac kompleksowo, ale same lykanie suplementów nie pomoze niestety. dlatego trzeba siegnac po profesjonalne odzywki do paznokci i nie warto kupowac jakiś tam w przysłowiowym supermarkecie tylko w dobrej drogerii i renomowanej marki.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez tinacleo » 16 paź 2015, o 09:38

No nie wiem, dla mnie wybór sztucznych paznokci czy hybryd ze względu na słabą płytkę to takie błędne koło, bo przecież właśnie to tę płytkę dodatkowo osłabia. Trzeba się trochę 'przemęczyć' i doprowadzić je do ładu, działanie 'od wewnątrz' powinno się ograniczać do zdrowej 'pro paznokciowej' diety, bo suplementy i tak będą miały o niebo niższą wchłanialność. I nic nie da takiego efektu jak te odżywki bezpośrednio na płytkę :)
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez conscious » 16 paź 2015, o 15:16

myślę, że i od środka i od zewnątrz trzeba próbować :ok: może jakieś ziołowe napary też? wiem, że są jakieś co mają działać i na włosy i na paznokcie. u mnie zwykle pomagała już jakaś dobra odżywka a ostatnio oliwka z witaminą E i oleje z takich większych innowacji, więc nie uciekałam się do innych metod. gdzieś ktoś napisał też, że warto pić drożdże :happy
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 16 paź 2015, o 22:56

Tez tak myśle. witaminki sa potrzebne, ale odpowiednie odzywki sa niezastpione podczas kuracji. Paznokcie niestety sa bardzo osłabione po zdjeciu sztucznych i trzeba troche czasu i cierpliwosci zanim dojda do doskonałosci. Ja własnie wybrałam produkty zsally hansen bo mi najbardziej odpowiadaja i oczywiscie sprawdzaja sie.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Nosia » 19 paź 2015, o 13:03

conscious napisał(a):myślę, że i od środka i od zewnątrz trzeba próbować :ok: może jakieś ziołowe napary też? wiem, że są jakieś co mają działać i na włosy i na paznokcie. u mnie zwykle pomagała już jakaś dobra odżywka a ostatnio oliwka z witaminą E i oleje z takich większych innowacji, więc nie uciekałam się do innych metod. gdzieś ktoś napisał też, że warto pić drożdże :happy


a te napary to pic, wcierac, moczyc? ja mysle ze najwazniejsze jednak jak dbamy o paznokcie na zewnarz, chociaz jakies tabletki tez pewnie nie zaszkodza
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez okapi » 20 paź 2015, o 19:06

Paryżanka napisał(a):polecam drożdże selenowe z dodatkiem pyłku kwiatowego. producentem jest GAL. stosowałam 3 miesiące sumiennie i efekt przerósł moje oczekiwania. wypróbujcie dziewczyny:)


A możesz napisać gdzie to kupujesz? Drogeria czy apteka?
Avatar użytkownika
okapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 17:19

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 24 paź 2015, o 15:50

Ja nie wierze w takie naturalne metody. Oczywiście wspomagają organizm, ale na paznokcie trzeba działać od zewnątrz. Inaczej nie damy rady. Ja tam wierzę w swoje metody i wswoje odżywki. To one doprowadziły moje paznokcie do ładu.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez jabluszkoo » 24 paź 2015, o 17:58

Ja teraz testuję odżywkę z 18 karatowym złotem i póki co jest ok :) Wiadomo, że przy tego typu produktach potrzebna jest systematyczność, a efekty są widoczne po jakimś czasie ale już teraz mogę napisać, że moje paznokcie stały się zdecydowanie twardsze :D
Avatar użytkownika
jabluszkoo
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 09:17

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez iwciaa » 26 paź 2015, o 00:10

fajna jest i bardzo magicznie wygladaja lakiery jak sie ja zastosuje jako baze pod lakier. Ja jak zaczynałam swoją przygodę z sally hansen to ratowałam paznokcie maximum shield. W ciagu zaledwie tygodnia zauważyłam znaczną poprawe wygladu swoich paznokci.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez EmiliaNowak » 26 paź 2015, o 12:57

Ja używałam Regenerum. Dużo witaminy C - owoce cytrusowe, kremy nawilżające.

http://www.arkoop.pl/ - najlepszy producent stojaków reklamowych i ekspozytorów.
EmiliaNowak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 08:28

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez malesa » 26 paź 2015, o 16:12

Ja kupowałam kiedyś do paznokci odżywkę 8 w 1, nakładało się warstwy codziennie jedną, była całkiem ok. Niedawno spróbowałam z SPAM, nie jest to typowa odżywka, raczej preparat uzupełniający pielęgnację paznokcia

Ostatnio edytowano 30 paź 2015, o 10:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
malesa
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 08:13

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Mała_Kaśka » 22 lis 2015, o 14:03

Może to i sprzeczność,ale mi bardzo poprawił się wygląd paznokci odkąd robię sobie mani hybrydowy - na miesiąc spokojnie jest ok. Dobra baza i top - używam SPAM. Ale trzeba mieć mocne pazurki:)

Ostatnio edytowano 22 lis 2015, o 20:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez alicjakierna » 1 gru 2015, o 18:18

odzywki to nie wszystko, rozpoczęłam kuracje z Royal Collagen bo chce wzmocnić nie tylko paznokcie ale również włosy i skórę. dwie tabletki dziennie zażywam przeważnie rano i wieczorem. już kończę jedno opakowanie, a kuracja trwa 3 tyg.
alicjakierna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 19:45

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Bibia » 2 gru 2015, o 23:46

Od łykania chemii wolę takie odżywki, które kładzie się bezpośrednio na paznokieć, albo wciera. Może ktoś mógłby coś polecić?
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez aagata81 » 3 gru 2015, o 17:15

Polecam odżywkę Sally Hansen nail rehab , już po tygodniu stosowania paznokcie są mocniejsze.
aagata81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 14:53

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Bibia » 4 gru 2015, o 23:38

A jaka cena? Przystępnie?
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 6 gru 2015, o 22:07

Ja mam teraz olejek do paznokci, z scholla, w sumie nie tylko do paznokci ale i do skórek.
Wcieram sobie i rano i wieczorem.
Wg mnie działa rewelacyjnie.
A jeżeli maluję paznokcie, no to zwykła odżywka i ten olejek w skórki tylko

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]