Mojemu facetowi nie staje ;(

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez Amaretto » 31 maja 2013, o 21:01

Próbowałam już wszystkiego: seksowna bielizna, pieszczoty, czułe słówka, alkohol i nic :( Co z tym robić?
Amaretto
 

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez xena » 31 maja 2013, o 21:20

Z relacji moich koleżanek z pracy wynika że jest to coraz częściej tego typu niemoc spotyka naszych mężczyzn. Przyczyn jest wiele: stres, przemęczenie, wyścig szczurów, zła dieta, nadciśnienie. Można by tak długo wymieniać. Najlepiej zgłosić się do seksuologa. Pewnie przypisze niebieskie tabletki albo odpowiednik w postaci Weili (można o nim przeczytać SPAM). Którego działanie jest porównywalne do niebieskich tabletek.

Ostatnio edytowano 3 cze 2013, o 11:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez Adidasowa » 1 cze 2013, o 13:34

Najpierw spróbujcie jakiś tabletek, których jest od groma na rynku, jeśli to nie zadziała to, jak napisane zostało wyżej, idźcie do seksuologa:) On doradzi na pewno.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez babsi » 3 cze 2013, o 13:29

Niech idzie do lekarza po tabletki.
Jak nie pomoże to zmień faceta.

babsi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 cze 2013, o 12:04

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez aMyszka » 10 cze 2013, o 18:36

Może stresuje się ciebie? Może za mocny nacisk na niego kładziesz? Postaraj się nie reagować złością lub zażenowaniem, kiedy mu nie wychodzi. Postaraj się go rozluźnić, powiedz, że nic się nie stało, że będziecie próbować. Znam jeden dobry sposób, działa na każdego faceta. Pewnie wiesz o co mi chodzi :). Każdy facet, jak mu już na początku trochę nie idzie, zaczyna się niepotrzebnie stresować i później wszystko kończy się klapą. Dlatego trzeba zadbać o dobry nastrój i być wyrozumiałą. Na pewno się uda :).

aMyszka
Avatar użytkownika
aMyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 cze 2013, o 16:11

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez Tomtre » 12 cze 2013, o 12:27

Hmm ja i mój chłopak jesteśmy jeszcze młodzi sama nie wiem co bym zrobiła ale pewnie w ostateczności namówiłabym na wizytę u seksuologa i lekarza.

Avatar użytkownika
Tomtre
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 12:14

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez Primrose36 » 14 cze 2013, o 19:47

Też uważam że seksuolog może pomóc.
jeśli się kochacie, to trzeba próbować.
A nie od razu 'rzucać' chłopaka.
Ale czasami mu staje?
Primrose36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 23:26

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez dobrarada » 28 cze 2013, o 20:30

Przyczyn może być dużo. moze jest gejem, może jesteś brzydka, może jest chory, przemęczony, może był molestawany itd. itp. Najlepiej porozmawiać o problemach. Ja nawet rozmawiam z mężem podczas stosunku oczywiście jak zadzwoni. :sex1 :sex1
dobrarada
 

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez kowu » 9 lip 2013, o 12:22

dobrarada napisał(a):Przyczyn może być dużo. moze jest gejem, może jesteś brzydka, może jest chory, przemęczony, może był molestawany itd. itp. Najlepiej porozmawiać o problemach. Ja nawet rozmawiam z mężem podczas stosunku oczywiście jak zadzwoni. :sex1 :sex1


bardzo śmieszne... gratuluje wyczucia...

kowu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 12:01

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez Adidasowa » 9 lip 2013, o 17:26

Zawsze się znajdzie jakaś ciekawa dusza n forum;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez lulumiranda » 17 lip 2013, o 09:53

Kup trochę afrodyzjaków, jakąś ładną bieliznę. Pamiętaj o grze wstępnej, jak trzeba to ją trochę wydłuż. Z takimi problemami farmacja spokojnie sobie radzi.

Ostatnio edytowano 17 lip 2013, o 10:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez apollo » 4 lis 2013, o 18:03

Sory, ale rozwiązanie jest tylko jedno - SPAM
To żaden wstyd - wiele osób ma dokładnie ten sam problem...

Ostatnio edytowano 4 lis 2013, o 21:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
apollo
 

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 19:22

moze nie jest gotowy?

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez redorange666 » 6 lut 2014, o 20:40

Najgorsze co można zrobić to powiedzieć: już Cię nie podniecam, nie podobam się itp.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez eluna » 4 wrz 2016, o 20:22

Ale to naprawdę nie jest wielki problem w obecnych czasach. Mojemu pomogła maxigra go - lek przepisał mu lekarz i od razu za pierwszym razem jak ją wziął, to był efekt. Wystarczyło kilkanaście minut i miał pełny wzwód
eluna
 

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez celineczkaaa » 5 wrz 2016, o 21:48

Jaki jest skład i dawka stosowania? Bierze się jedną przed stosunkiem czy codziennie? Bo z mojego doświadczenia wynika, że lepiej jest np. Long Men, 1 suplement na pół godiny przed. Trzyma nat 40H, więc nie musisz brać ciągle.
celineczkaaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 14:34

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez groszkamagda » 6 wrz 2016, o 15:10

Tak polecam też mój chłopak tez stosował long mena i problem się zminimalizował. Bardzo dobry skład podejrzewam że wielu facetom brak jest tych składników dla tego im nie staje .
groszkamagda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 16:46

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez betina333 » 11 wrz 2016, o 20:28

Może odwiedź sexshop kup seksowną bieliznę i parę zabawek do łóżka. Każdy facet o tym marzy. Spróbuj podnieść temperaturę w sypialni. Bądz odważna :)
betina333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:39

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez Marysia87 » 5 paź 2016, o 23:14

Stres za bardzo nakręcacie sytuacje
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez lulumiranda » 13 paź 2016, o 08:59

Mój również miał ten problem Nie jest to wcale takie rzadkie, również u młodszych facetów. Sprzyja temu stres, brak aktywnosci fizycznej czy też nieodpowiednia dieta.... Aktualnie mój tż wspomaga sie środkiem Eromen. Jest to suplement z L argininą. Bez recepty.Wśród tych bez recepty w zasadzie tylko L arginina jest potwierdzona naukowo w swoim działaniu.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez xena » 17 paź 2016, o 14:16

Stres, przepracowanie, brak relaksu. To wszystko przyczynia się nie tylko do mniejszonej ochoty na seks, ale również do problemów z erekcją.... duże znaczenie ma również szybkie tempo życia.

O eromenie też słyszałam pozytywne opinie. Dobry jest też jeszcze man tabs i potency therapy. One chyba też zawierają argininę.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez anna_tomczak78 » 18 paź 2016, o 08:46

lulumiranda napisał(a):Mój również miał ten problem Nie jest to wcale takie rzadkie, również u młodszych facetów. Sprzyja temu stres, brak aktywnosci fizycznej czy też nieodpowiednia dieta.... Aktualnie mój tż wspomaga sie środkiem Eromen. Jest to suplement z L argininą. Bez recepty.Wśród tych bez recepty w zasadzie tylko L arginina jest potwierdzona naukowo w swoim działaniu.


Orientujesz się kochana jaki jest całkowity sklad? Rozumiem,że jest to dostępne w aptece? My równiez may ten problem.Znaczy się nie ja ale on. W tym momencie bierze Olimp ale wydaje mi się,ze jest to jedynie marketingowa ściema bo efektu nie ma ządnego. Seksu również ;/ Nie uprawialiśmy go już od prawie 2 miesięcy. Nie staje mu i im bardziej mu nie staje tym bardziej się denerwuje :(
anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez lulumiranda » 20 paź 2016, o 06:42

Tak, studiowałam dokładnie ulotkę w tym skład... Kluczowym składnikiem jest L arginina. Ale zwiera też żeń-szeń i inne. Z tego co czytałam, to L arginina zawiera taką cechę, że wykorzystuje tlenek azotu do szybszego ukrwienia męskich części ciała. Łatwiej jest więc osiągnąć erekcję. Mogę podrzucić skład, np zrobić zdjęcie, ale nie wiem czy istnieje możliwość wrzucenia tutaj na forum? Istnieje?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez anna_tomczak78 » 20 paź 2016, o 14:12

Prośba o wrzucenie tego składu, bo jestem ciekawa, co ma w sobie ten środek na potencję

anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: Mojemu facetowi nie staje ;(

Postprzez Hadassa » 26 paź 2016, o 11:55

Lulumiranda oczywiscie ze mozes wrzucic zdjecie skladu albo wpisac. Byle by bez linku

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]