mój styl

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

mój styl

Postprzez Hadassa » 26 mar 2013, o 10:14

Czyli jak zazwyczaj się ubieramy.... jakie kolory królują w nazej garderobie ... i oczywiście jakie dodatki :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mój styl

Postprzez AnaStazJa » 26 mar 2013, o 10:41

Hmmm... sukienki to podstawa. Nienawidzę chodzić w spodniach dlatego już nie mogę doczekać się cieplejszych dni kiedy to wreszcie zrzucę z siebie jeansy. Ewentualnie legginsy lubię założyć od czasu do czasu (cała masa wzorów dlatego wyglądają ciekawie). Jeśli chodzi o kolory to ogólnie trudno powiedzieć. Raczej moja garderoba jest bardzo kolorowa. Często kolory ciuchów jakie mam na sobie opisują mój nastrój. Jak mam doła to założę coś ciemnego, a jak humor mi dopisuje to raczej będą to jakieś żywsze kolorki.
No i oczywiście uwielbiam szpilki. Mogłabym cały czas chodzić w obcasach :) No, ale niestety nie zawsze się da dlatego mam też i japonki i baletki i adidasy i tenisówki.
Mimo wszystko staram się ubierać kobieco. Nienawidzę dresów, noszę je tylko w domu, ewentualnie do spania, ale na ulicy bym się w nich raczej nie pokazała :P
Do tego wszystkiego cała masa różnorakiej biżuterii + apaszki i chusteczki jako fajne dodatki.
AnaStazJa
 

Re: mój styl

Postprzez 456 » 26 mar 2013, o 18:59

W mojej garderobie dominują ciemne kolory. Czarne, niektóre z domieszką jaśniejszych kolorów. Różnie się ubieram, zależy od nastoju, chyba jak u każdej kobiety. ;)

Sukienek nie noszę, ewentualnie na jakieś uroczystości. Raczej wąskie tuniki przypominające sukienki, małe czarne lub jakieś inne krótkie spódniczki.
Z bluzek większość to -zwiewne tuniki i bokserki. Tak, uwielbiam tuniki o różnych fasonach.
Co do butów to zaczęłam unikać tych na wysokich obcasach, mimo że mam na ich punkcie obsesję i jest ich kilka w szafie. Szpilek mam tylko parę i zakładam je tylko na pewną okazję... :roll: Znajdą się nawet ciemne adidasy, wysokie trampki, trampy za kostkę.
Ze spodniami to różnie. Krótkie spodenki, długie z szerszymi nogawkami. Czasami lubię wbić się w zwykłe jeansy.
Bluzy w stylu japan też wypychają szafy + czarne swetry. Z bluz mam jeszcze "króliczą" czyli z kapturem w kształcie głowy królika (ma dłuuugie uszyska). Takie tam odchyłki ciuchowe.

Dodatki hmm... Moim ulubionym dodatkiem są zakolanówki i czapki, czarne kapelusze. A poza nimi to inne, srebrne klamoty. Kiedyś dusiki ale przeszło chyba z wiekiem.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: mój styl

Postprzez kobietka1234 » 27 mar 2013, o 15:13

pastele, biel , czern :) spodnie dopasowe i jakas fikusna bluzka no i wysokie buty oczywiscie :)
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: mój styl

Postprzez joasia.b » 29 mar 2013, o 19:00

Jeśli chodzi o moją garderobę to w szafie mam naprawdę tęczę - zarówno odzież koloru białego i czarnego, ale także róż, błękit, granat, czerwień, zieleń, pomarańcz i fiolet. Ubrania letnie są w żywych kolorach, natomiast te zimowe to raczej brąz, pastele i czerń. Spodnie noszę zarówno materiałowe, jak i jeansy :D A buty? Już sama dokładnie nie wiem ile ich mam :P Przeważnie szpilki i koturna, ale płaskie też się zdarzają (np. zimowe kozaki).

joasia.b
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 17:58

Re: mój styl

Postprzez helenka814 » 30 mar 2013, o 10:42

jeansy, t-shirt, conversy... mioodzio ;] ale mam takze szpilki, legginsy i tuniki.
kolory: czarny, niebieski, biały, znajdzie się takze cos zielonego.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54

Re: mój styl

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2013, o 10:32

Zazwyczaj do pracy śmigam w dzinsach i jakiś swetrach... do tego najczęsciej glany, latem inaczej, bo często w spódnicach...
Ogólnie.. lubię mieszać style ;) Przede wszystkim istotne są dodatki ;)
Ktoś kieryś mój styl ubierania określił jako rockowy, może coś w tym jest ;)

Chodzę i w szpilkach i glanach i trampkach....
Po większości kolory to czarny i czerwony ;) ale od innych nie stronię ;) oczywiście nie mowię o rózowym, o to dla mnie nie kolor :P
Jeżeli chodzi o dodatki... to kolczyki przede wszystkim, uwielbiam oryginalną biżuterię ;) do ego bransoletki, pierścionki trochu mniej ;)
Ale do tego wszystkiego paski i krawaty :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mój styl

Postprzez Żela » 5 kwi 2013, o 12:50

Ubieram się raczej klasycznie, nie lubię wariacji w kolorach. Barwy to przede wszystkim wszelakie brązy, dobrze się w nich czuję. Jednak w szafie dominują także szarości, fiolety i oczywiście czerń.

Lubię rzeczy obcisłe które podkreślają figurę. Jestem osobą wysoką więc stawiam na długie nogi. Często zakładam legginsy, dłuższą bluzkę, koturny. Lubię czuć się kobieco i przyciągać swoim strojem (choć jest klasyczny) spojrzenia. Nie stronie od slim jeansów, często są one z wyższym stanem. Gdy nie mam humoru wychodzę z domu w zwykłych trampkach i luźniejszym t-shircie i także czuję się dobrze. ;)

Na poprawę humoru i aby dodać troszkę oryginalności stylizacjom staram się fajnie dopasować lakier do paznokci, czy założyć oryginalne kolczyki, zegarek. Uwielbiam też przekombinowane torebki. Gdy taką zarzucę na ramię strój staje się mniej klasyczny. ;)
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: mój styl

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 5 kwi 2013, o 18:01

Ja czuję się super i w ciemnych i w jasnych kolorach ale zdecydowanie zimą stawiam na ciemne ciuchy, długie swetry, dżinsy i długie kozaki.
Latem ubieram sukienki, których mam naprawdę dużo i spódnice. Nie lubię się wyróżniać z tłumu ale lubię kolorowe ciuchy latem :lol: klapki, spodnie raczej bawełniane, nie cierpie dżinsu kiedy jest cieplutko. Obcasy nie dla mnie chociaż bardzo mi się podobają. Jeśli okazja tego nie wymaga stawiam na balerinki albo adidasy.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: mój styl

Postprzez Hadassa » 13 lip 2013, o 09:15

Stwierdziłam że się zaniedbałam, jeżeli chodzi o dodatki... muszę to koniecznie naprawić :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mój styl

Postprzez karolineczka » 15 lip 2013, o 13:19

mój mogę nazwać raczej sportowym. Jeansy, tshirty, longsleevy, tenisówki :) Oczywiście to też zależy od sytuacji, ale na co dzień preferuję takie kombinacje.
Avatar użytkownika
karolineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 12:57

Re: mój styl

Postprzez vaniliiia » 15 lip 2013, o 14:13

A ja zależy od dnia. Po domu lubię chodzić w luźnych ciuchach.. t-shirt, dresy ..
Poza domem w zależności jaki mam humor i jak chcę wyglądać. Jak mam ochotę "poszaleć" i postawić na elegancję, to sukienka, spódniczka...
A tak to przeważnie legginsy, krótkie spodenki.. raczej na sportowo i "luźno". Lubie czuć się swobodnie ;)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: mój styl

Postprzez Hadassa » 9 paź 2013, o 12:49

podbijam stary temat ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mój styl

Postprzez BlancaWawa2606 » 16 paź 2013, o 12:07

U mnie przeważają białe i czarne rzeczy. Jak urodzę to muszę sobie sprawić nowe ciuszki.
BlancaWawa2606
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 13:04

Re: mój styl

Postprzez Hadassa » 16 paź 2013, o 12:16

Na kiedy masz termin ?? i witaj tak w ogóle ;)
może w przywitaniach założysz temat i co nieco o sobie opowiesz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mój styl

Postprzez eleganckaPani_pl » 16 paź 2013, o 15:30

Bardzo chciałabym napisać,że mój styl jest tym typowo sportowym,jednak niestety na co dzień prezentuje się on po prostu elegancko i często też mało wygodnie.
eleganckaPani_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 15:07

Re: mój styl

Postprzez mersi » 21 paź 2013, o 15:42

Kiedyś był to czarny, a teraz jest kolorowo... z wiekiem coraz bardziej kolorowo :D powiedziałabym, że mój styl jest eklektyczny :D
mersi
 

Re: mój styl

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 20:18

Bardzo lubię ubiór w kolorach pastelowych , jakoś jest mi wtedy weselej ,ubieram się raczej elegancko , sportowe tylko na wypady za miasto :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: mój styl

Postprzez myszka28 » 21 paź 2013, o 20:33

ja różnie przeważnie materiałowe spodnie i jakaś bluzka do tego ,szpilki rzadkość wolę na płaskim obuwie
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: mój styl

Postprzez wish. » 23 paź 2013, o 01:32

Gdybym miała określić swój styl jednym słowem, to napisałabym, że jest... normalny. Wszystko zależy od dnia i nastroju. Czasami lubię założyć krótkie spodenki albo krótką spódniczkę, a czasami paraduję po mieście w spodniach dresowych. Czasami potrafię biegać w 10-centymetrowych szpilkach, a czasami nie wyobrażam sobie, że mogłabym założyć buty inne niż trampki. Lubię luźne swetry, ale nie pogardzę też obcisłą koszulką. Jeżeli o kolory chodzi to wybieram głównie te delikatne, pastelowe. Źle się czuję w zdecydowanych barwach, np. w czerwonym.

my nawet nie mieliśmy siebie w planach, a
teraz budzę się i zasypiam z Twoim imieniem
na ustach
Avatar użytkownika
wish.
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 00:57

Re: mój styl

Postprzez ola.bak29 » 24 paź 2013, o 12:44

najwiecej bialego i czarnego :) ew. jakies stonowane barwy. rzadko zakladam cos kolorowego :)
ola.bak29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 10:19

Re: mój styl

Postprzez josari » 4 lis 2013, o 16:41

Na co dzień ubieram się na sporotwo. Bardzo odpowiada mi na przykład styl ciuchów o Roxy: SPAM. No ale nie powienm, od czasu do czasu fajnie jest też wskoczyć w sukienkę i szpilki :) Od razu bardziej kobieco się czuję.

Ostatnio edytowano 4 lis 2013, o 16:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prosimy bez linków, jak już to zdjęcia
josari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 lis 2013, o 12:48

Re: mój styl

Postprzez inek » 4 lis 2013, o 18:10

Raczej ubieram się tak, żeby nie rzucać się w oczy. Kolory bardzo stonowane.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: mój styl

Postprzez Lila89 » 13 gru 2013, o 11:43

w mojej szafie dominuja glownie zimne kolory mianowicie czern, szary i granat. od czasu do czasu kupuje cos kolorowego ale najczesciej to stawiam na kolorowe dodatki ;)
Avatar użytkownika
Lila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:36

Re: mój styl

Postprzez laelia » 2 kwi 2015, o 22:19

odswieżam temat

na bardziej oficjalne okazje najbardziej pasuje mi styl klasyczny - trencze, itd, moim wzorem jest Carolyn Bessette-Kennedy, żona JFK Juniora

lubię na wiosnę i lato styl marynistyczny (ale troszeczkę ubrań w takim stylu, nie wszystko)

do hipermarketu czy na spacer z dzieckiem mogę pojechać w dżinsach czy bojówkach, w t-shircie z nadrukiem :)

kolory - lubię granatowy, brązowy, khaki, szary, koralowy, część t-shirtów mam różowych :)

ale nie mam dużo ubrań, przez jakiś czas byłam mocno przytyta i w rozmiarze 44 nie jest łatwo wybierać ładne ubrania, w dodatku ostatnio sobie uzmysłowiłam, ze przyzwyczaiłam się, że muszę obkupić dzieci, męża - bo on w pracy musi się jakoś prezentować , a moje potrzeby ciuchowe na samym końcu. Postanowiłam to zmienić i powoli uzupełniam garderobę :)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], flyght, Google [Bot], Google Adsense [Bot]