Mój facet chce wyjechać...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój facet chce wyjechać...

Postprzez Czarna229 » 5 kwi 2017, o 08:55

Jak w temacie. Jestem z moim chłopakiem od 3 lat. Miesiąc temu OZNAJMIŁ MI, że za rok chce wyjechać ze mną za granicę by zarobić. Nie powiem, zaskoczył mnie tym faktem, bo nigdy nie braliśmy tego pod uwagę, chyba że gdzieś w przelocie wpadał taki pomysł, ale był raczej tylko opcją, a nie planem. Bądź co bądź - ja nie chciałabym wyjeżdżać, nie ukrywam tego. I nie mam do niego pretensji o ten pomysł wyjazdu, problem jest w tym, że on ze mną o tym nie usiadł, nie porozmawiał, po prostu zadecydował i jak się przeciwstawiłam to praktycznie miesiąc ze mną nie rozmawiał i wciąż próbuje to na mnie wymusić. Nie podoba mi się jego postawa i to, że nie wysłuchał mnie, tylko coś se wymyślił i żąda ode mnie albo zgody albo tak naprawdę rozstania, mowiac ze go ograniczam. Problem w tym, że ja będąc w kiepskiej sytuacji finansowej chciałam iść do pracy na weekendy (jeszcze się uczę), która pozwolilaby mi zarobic prawie 1000zl/mies - nie zgodził sie twierdzac ze to idiotyczny pomysł bo weekendy sa dla nas a w tygodniu nie będzie czasu się spotykać (mamy do siebie zaledwie 15km). Miałam propozycję wyjazdu do Anglii na wakacje - nie zgodził się, bo on mnie samej nie pusci, bo sie boi, że coś tam narobie (a jestem mu wierna do szpiku kosci i nigdy nie mialam głupich pomysłów). Boli mnie to, że ja zawsze liczyłam się z jego zdaniem, a teraz on stawia nasz związek pod znakiem zapytania, tylko dlatego że podjął decyzję bez konsultacji ze mną i śmie mówić, że go ograniczam... Kocham go i jest mi ciężko, co mam zrobić? :(
Czarna229
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 kwi 2017, o 08:42

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez Fenek86 » 5 kwi 2017, o 13:18

Siema.
Nikt nie ma prawa cię ograniczać ani mówić ci jak żyć.
Twój chłopak jest toksyczny.
Jakby mną kobieta sterowała tak jak on tobą to bym ją zostawił.
Zero życia z kimś takim.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez madziaks » 7 kwi 2017, o 15:18

Nie można być z kimś, kto Cię ogranicza...

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez teremka » 10 kwi 2017, o 09:08

albo z nim poważnie porozmawiaj albo po prostu z nim zerwij. Nie możesz tak żyć, nie oszukuj siebie i innych.
Avatar użytkownika
teremka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez Jaśmin » 12 kwi 2017, o 01:11

No fajnie, że Cię zapytał o zdanie.

Sorry Słonko ale związek na tym polega, że obie osoby siadają i rozmawiają i zdanie każdej jest tak samo ważne, 50 na 50.

Ale to już wiesz. Pytanie co z tym dalej zrobisz.
Smutne trochę życie z człowiekiem, który nie bierze Twojej opinii pod uwagę i mebluje Ci życie po swojemu.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez Rosa Mania » 12 maja 2017, o 10:28

Jeśli pojedzie sam, to już nie liczyłabym na powrót ani związek po powrocie... Tylko razem wyjazd ma sens...

http://www.piekno24.pl - portal o modzie, zdrowiu i urodzie, dzieciach, pracy i rodzinie ;)
Rosa Mania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 kwi 2017, o 12:37

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez dradziszewska » 15 maja 2017, o 09:45

Jeśli miała byś wyjechać to tylko dlatego, że sama tego chceesz a nie dlatego, że ktoś Cię do tego przymusza.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez karoliina » 17 maja 2017, o 11:36

Może zastanów się lepiej czy to jest odpowiedni facet dla Ciebie. Skoro Ty liczyłaś się zawsze z jego zdaniem a on z Twoim już nie to czy aby na pewno jest sens to ciągnąć dalej? Wiem, że komuś łatwo mówić ale kurcze po co marnować czas na kogoś kto ma gdzieś drugą osobę.
karoliina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 11:32

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez Misia0205 » 27 maja 2017, o 21:50

Porozmawiajcie jeszcze i ustalcie wszystkie plusy i minusy wyjazdu dojdzcie razem do jakiegoś kompromisu. Ważne żeby on nie stawiał za wszelką cenę na swoim i nie kazał Ci jechać z Tobą i ważne żebyś Ty nie mówiła że zostajecie i koniec. RAZEM musicie to przeanalizować co jest dla was ważne czy wyjazd, czy praca, nauka, czy związek i pogodzić jedno z drugim tak aby każdemu z was to odpowiadało jak się kochacie to napewno będzie dobrze :-)

Daj znać jak Ci poszło :-) Trzymam kciuki za was :-* :-)

Misia :D :oops: :kiss2
Misia0205
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 19:14

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:21

Nie wyobrażam sobie jakby mój facet miał wyjechać i zniknąć np na 3 miesiące. Chociaż da sie przeżyć ile jest takich związków na odległość
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez Weronikatym » 27 lip 2017, o 12:22

nie ma nic gorszego w związku jak ograniczanie drugiej osoby
Weronikatym
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 lip 2017, o 13:03
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez elwira321 » 18 wrz 2017, o 15:37

Dla mnie to już dawno powinnaś dac sobie z nim spokój,
Nikt nie ma prawa cię ograniczać ani mówić ci jak żyć.
Jeżeli nie masz ochoty ani potrzeby na wyjazd to nie powinien Cię zmuszać stawiając Wasz związek.

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: Mój facet chce wyjechać...

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 12:06

Zrob to co uwazasz za sluszne i co bedzie najlepsze dla Ciebie.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]