mieszkanie razem przed ślubem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 19:38

co myślicie o mieszkaniu razem prze ślubem? a raczej bez ślubu:P
ja na początku byłam to tego sceptycznie nastawiona, ale powiem wam że nie żałuje że zamieszkaliśmy razem:) (pomieszkiwaliśmy sobie tak nie oficjalnie od stycznia tego roku, a oficjalnie od czerwca:) ) i powiem wam że na początku nie było łatwo..wszystko mi przeszkadzało...no i te sprzątanie..gotowanie..ja sobie w akademiku sama nie gotowałam codziennie, a teraz muszę bo moje Kochanie woła jeśśśśść hehehe:P ale teraz już jest cudownie, dogadujemy się:) od czasu do czasu mała ostrzejsza wymiana zdań ale bez kłótni która by trwała w nieskończoność:)więc teraz widzę same plusy mieszkania razem:)
Luśka
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 19:40

Ja rowniez mieszkalam z przyszlym mezem przed slubem polecam wszystkim :)
evka
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez agat » 17 lip 2009, o 23:07

Ja również z moim obecnym mężem mieszkałam przed ślubem :) sprawdziliśmy się :D Od początku było dobrze . Ale w moim poprzednim związku tez mieszkałam z narzeczonym i rozstaliśmy sie po roku wspólnego mieszkania. Uważam, że to świetny test przedmałżeński takie wspólne mieszkanie :D
agat
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 09:10

Ja jeszcze nie mieszkam z moim, ale już wkrótce kupujemy nowe mieszkanko może, może...
Dla nas świetnym testem był wyjazd na mazury. Ehh tam się zaczęło. Gotowanie, sprzątanie, pranie... przez dwa tygodnie. Ale świetnie sobie poradziliśmy.
Co do mieszkania razem przed ślubem też jestem pozytywnie nastawiona, para przechodzi test czy dadzą sobie radę w domowych obowiązkach i przebywaniem non stop ze sobą.

Chociaż znam taką parę, zamieszkali razem pół roku przed ślubem, na dwa miesiące przed zaczęli się lekko kłócić, podobno poszło o obowiązki domowe, on był niezłym żarłokiem a ona niestety gotować nie umiała... wrócili do własnych domów miesiąc przed ślubem, wkrótce się rozstali... wszyscy byli zszokowani ta decyzją, ale cóż... ślubu nie było. Ta dziewczyna to bliska mi koleżanka, współczułam jej, no ale zanim się podejmie decyzję małżeństwa trzeba wydorośleć i umieć sobie poradzić z obowiązkami.
Panna_M
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez jagoda » 23 lip 2009, o 14:16

A ja mieszkam juz jakiś czas ze swoim partnerem i naprawdę nie narzekam. Myślę, że jest to pewnego rodzaju sprawdzenie i poznanie swojego partnera. Jeśli przebywa się z kimś 24 godziny non stop to czasem jest trudno ale mozna mieć przedsmak tego co będzie po ślubie bo zmieni się raczej niewiele.
jagoda
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez marta_wiga » 22 lut 2010, o 15:26

Teraz chyba wiele par jednak mieszka razem przed ślubem (zawsze to taniej utrzymywac jedno mieszkanie)

Jak poznałam mojego chłopca to bardzo chciałam go utrzymać na dystans, a on mnie tak podchodził, po 3 miesiącach zaczął u mnie zostawiać to koszulkę, to szczoteczkę i w zasadzie zamieszkaliśmy razem po 5 miesiącach razem. Ja byłam przerażona, że to za szybko, że bez sensu, że tak nie można. Jesteśmy razem ponad rok i wciąż nam dobrze. Teraz niestety musiał wyjechać do innego miasta z powodu pracy i widzimy się na weekendy tylko i brakuje mi go w mieszkanku :) a tak się na początku broniłam ...
marta_wiga
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez BabskieSprawy.pl » 11 maja 2010, o 09:45

ede3 dobrze powiedziane :)
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez dzo » 29 paź 2011, o 18:02

mimo, że nie mamy jeszcze ślubu to mieszkamy ze sobą już prawie 2 lata :)

A jesteśmy razem już ponad 7
dzo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Luśka » 1 lis 2011, o 17:32

wow...to chyba czas zalegalizować związek? :)
a co na rodzice? nie są przeciwko?
Luśka
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez dzo » 1 lis 2011, o 18:49

Luśka napisał(a):wow...to chyba czas zalegalizować związek? :)
a co na rodzice? nie są przeciwko?


zalegalizować ja już bym dawno chciała tylko cały czas czekam na pierdzionek zaręczynowy :evil:

a rodzice w sumie nie mają na nasze życie dużego wpływu 8-) moja mama nie ma nic przeciwko temu

jedynie teściowa coś tam pobąkuje od czasu do czasu że pasowałoby już mieć ślub ale tak to jest spokój 8-)
dzo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 lis 2011, o 20:21

dzo napisał(a):
Luśka napisał(a):wow...to chyba czas zalegalizować związek? :)
a co na rodzice? nie są przeciwko?


zalegalizować ja już bym dawno chciała tylko cały czas czekam na pierdzionek zaręczynowy :evil:

a rodzice w sumie nie mają na nasze życie dużego wpływu 8-) moja mama nie ma nic przeciwko temu

jedynie teściowa coś tam pobąkuje od czasu do czasu że pasowałoby już mieć ślub ale tak to jest spokój 8-)


Heh no to rzeczywiście:D
Gratuluje Wam takiego długiego stażu:) Przeważnie pary decydują się na ślub po 3 latach bycia ze sobą:P
U mnie na razie też się nic nie zapowiada:) więc nie jesteś sama:D heh
oOosylwiaoOo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez dzo » 13 lis 2011, o 00:13

oOosylwiaoOo a Wy jak długo razem ?
dzo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Maurelia » 13 lis 2011, o 19:22

Mieszkam ze swoim chłopakiem ponad 3 lata :) To dobry sposób by się poznać i dowiedzieć czy chce się z tą osobą spędzić resztę życia, takie moje zdanie.
Maurelia
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez oOosylwiaoOo » 13 lis 2011, o 20:07

dzo napisał(a):oOosylwiaoOo a Wy jak długo razem ?


Niedługo będzie 3 lata:)
oOosylwiaoOo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez dzo » 13 lis 2011, o 20:35

a mieszkacie razem ?
dzo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Maniana » 14 lis 2011, o 14:15

Moim zdaniem powinno się mieszkać razem przed ślubem, wtedy jeszcze bardziej świadomie wchodzimy w związek na całe życie.
Maniana
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez oOosylwiaoOo » 14 lis 2011, o 15:38

dzo napisał(a):a mieszkacie razem ?


Niestety jeszcze nie :( Jedynie wspólnie spędzamy wakacje i jakieś wyjazdy. Problem w tym, że mój facet ma starodawnych rodziców, którzy sądzą, że bez ślubu nie można razem mieszkać... widocznie on trzyma się tego zdania...
oOosylwiaoOo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez oOosylwiaoOo » 14 lis 2011, o 15:39

Maniana napisał(a):Moim zdaniem powinno się mieszkać razem przed ślubem, wtedy jeszcze bardziej świadomie wchodzimy w związek na całe życie.


Też jestem tego samego zdania:)
oOosylwiaoOo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez dzo » 14 lis 2011, o 16:18

oOosylwiaoOo a ile Twój facet ma lat jeśli można ??
dzo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez oOosylwiaoOo » 14 lis 2011, o 20:09

dzo napisał(a):oOosylwiaoOo a ile Twój facet ma lat jeśli można ??


25 :P ale czasami zachowuje się jak dziecko :P

Mam ogólnie różne myśli...wydaje mi się, że on nie chce po prostu ze mną zamieszkać. Jak rozmawiam z nim szczerze, to mówi, że bardzo chce i pragnie tego, ale najpierw chce mi zrobić niespodziankę, na którą muszę poczekać:P
oOosylwiaoOo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez dzo » 14 lis 2011, o 22:11

o to mój podobnie ;) teraz w listopadzie będzie miał 26 ;)

ale też jest jak duże dziecko ;) faceci wszyscy tacy są ;)

ostatnio słyszałam, że mózg faceta rozwija się do 3 roku życia a potem rosną już tylko narządy :diabel :diabel :diabel
dzo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]