makijaż permanentny?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

makijaż permanentny?

Postprzez Spragga » 23 lip 2010, o 15:02

Czy macie zrobiony makijaż permanentny? Ja bym chciała zrobić sobie kreski na oczach i zbieram na forach opinie na temat efektu i samego zabiegu. Mi się wydaje że to praktyczne rozwiązanie dla mnie. Mam już znaleziony tani i sprawdzony salon, ale dalej się waham, chyba poczekam do końca lata bo po tym nie można się opalać.
Spragga
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez babinka » 25 lip 2010, o 17:24

Nie wiem czemu ale jak słyszę "tani" salon, w którym wykonuje się maikażj permamentny to jakoś mam mieszane uczucia. Rozumiem,że ceny mogą być przystępne ale to co innego:) Wydaje mi się,że makijaż permamentny do fajna sprawa- szczególnie jeśli wykonuje go odpowiednia osoba. Swego czasu interesowałam się kursem z makijażu permamentnego( to zawód z przyszłością) i w takim na przykąłd Centrum Szkoleń New Look zanim przyszłą linergistkę dopuści się do modelki czeka bardzo żmudny proces uczenia się na macie i manekinie. Jeśli miałaby na przykąłd mi roić makijaż permamentny taka osoba to byąłbym spokojna
babinka
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dione » 10 sie 2010, o 19:27

Spragga: a jaki to salon kosmetyczny? sama się zastanawiam nad zrobieniem sobie makijażu permanentnego i wolałabym iść do sprawdzonego..jak na razie najwięcej dobrego słyszałam o Instytucie Urody New Look, podobno pracują tam najlepsze linergiści, a ceny też nie są takie wygórowane...no ale jeszcze muszę się zastanowić, z tego typu zabiegami nie ma co się śpieszyć :)
dione
 

Perfekcyjny makijaż

Postprzez Justynka108 » 11 gru 2010, o 11:04

Witam Was dziewczyny!
Znalazłam w sieci ciekawy artykuł na temat makijażu i sztuczek z nim związanych. Dotyczą one tematu retuszu niedoskonałości i uwydatnienia tego, co chciałybyśmy podkreślić jako atut. Jako, że jest tego bardzo dużo, nie mogę zamieścić wpisu na forum, poza tym artykuł nie jest mój i nie wiem, czy mogłabym go tutaj umieścić. Jednak na blogu udało mi się opublikować go legalnie i to mnie cieszy. Zamieściłam go, bo uważam, że jest ciekawy i może się przydać w nadchodzącym czasie karnawału. Jeżeli macie ochotę poczytać, zapraszam pod adres url zamieszczony w podpisie. :)
Justynka108
 

Re: Perfekcyjny makijaż

Postprzez AsiaS » 16 gru 2010, o 15:32

Perfekcyjny makijaz jest ok, ale chyba przyznacie mi, ze zrobienie go tak w 100% idealnie wymaga duzooooo czasu. A co sadzicie o sprezentowaniu sobie makijazu stalego tj, pernamentnego? Czy ktoras z was korzystala z tej uslugi? Czy gdybym chciala makijaz naturalny to jest on tanszy od jakiegos bardziej eksluzywnego? Nie ukrywam, ze nieco sie boje. w koncu jest to jakas ingerencja w organizm:(
AsiaS
 

Re: Perfekcyjny makijaż

Postprzez sialala » 31 gru 2010, o 03:03

ja bym się na permanentny nie nastawiała. Ingerencja w organizm jedno, drugie że tradycyjny makijaż można zmienić w każdej chwili, a z permanentnym, cóż, jest się permanentnie ;) wiadomo, wygodniej, ale to nie moje klimaty. Ja się wolę przejść po drogeriach i zrelaksować przy wyborze raz tego, raz czegoś innego, takie to kobiece... :P do jutra w Superpharm jest promocja -25% na produkty do makijażu i paznokci :)
sialala
 

Re: Perfekcyjny makijaż

Postprzez marzo666 » 4 sty 2011, o 17:39

To zależy co poddać temu zabiegowi. Jeśli malujesz mocno brwi i chcesz zrobić permanentny: prawdopodobnie wyjdzie Ci to na dobre. Ale z ustami albo przedłużaniem lub trwałą dla rzęs już bym tak nie ryzykowała :)
marzo666
 

Re: Perfekcyjny makijaż

Postprzez Ambasadorka Denique » 24 sty 2011, o 09:54

Witajcie dziewczyny! Makijaż permanentny jest na pewno dobrym rozwiązaniem dla zapracowanych pań. Nie musimy rano myśleć jak się umalować, no i przede wszystkim martwić się, że makijaż nam nie wyjdzie. To jednak trwały zabieg dlatego radziłabym wykonać go w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Nie zmyjemy go, gdy nam się nie spodoba. Mogę Wam polecić salony piękności Denique. To renomowana marka, której można zaufać.
Ambasadorka Denique
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:29

Czy u was ceny też są takie gigantyczne? Przeglądam oferty i makijaż permanentny w Lublinie dla przykładu sama kreska górna za 450zł :( dla mnie to są ogromne pieniądze...

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
mikiqu
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:13

Mi się makijaż permanentny osobiście nie podoba, człowiek już nigdy nie będzie wyglądał naturalnie, wiadomo, wygoda, nie trzeba się malować, nic się nie rozmaże, teoretycznie zawsze wyglądamy super, ale już nigdy człowiek nie będzie wyglądał jak przed nałożeniem makijażu, to jest moje zdanie, ja nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobiła...
puszapek
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Ambasadorka Denique » 29 cze 2011, o 09:03

Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi, ust oraz podkreślić wyraz oczu. Polecany jest w szczególności dla osób, które mają mało czasu na makijaż, są zapracowane, wcale się nie malują, a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo, są uczulone na kosmetyki kolorowe, mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta. Osobiście do wykonania makijażu permanentnego mogę polecić wam salon piękności Denique. Pozdrawiam
Ambasadorka Denique
 

Makijaż permanentny.

Postprzez performa » 7 lip 2011, o 17:55

Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego makijażu? Czy podoba Wam się on, czy odważyłybyście się go zrobić, a może już taki macie??
performa
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dzo » 8 lip 2011, o 18:14

performa nie zakładaj nowych wątków i nie śmieć na forum tylko najpierw użyj opcji "Szukaj"

taki temat już jest

połączyłam tematy
dzo
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez babyisback » 8 lip 2011, o 21:15

Bardzo chciałabym zrobić usta i kreski na oczach, ale to jest kurczę, drogie :< Więcej to by mnie wyniosło niż normalne tatuaże, które robiłam... Może jak znajdę pracę, kiedyś, i będę mogła sobie pozwolić, na razie nie ma opcji... -.-
babyisback
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez malabula » 11 lip 2011, o 08:43

To raczej średni pomysl. Lekki makijarz robiony codziennie nie powinien stanowić problemu. Jestem za makijarzem nie trwarącym więcej jak 5 minut ;)
malabula
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez no.nie.wiem » 25 sty 2012, o 09:42

A można taki makijaż permanentny brwi wykonać tylko w kolorze jasnym?
Jestem blondynką i mam jasne brwi.
(Czarne więc odpadaja, nie chce non stop wygladac na wkur***ną )niestety rzadkie jak cholera.
Chciałabym uniknać codziennego podkreślania ich kredką (czasem, zwłaszcza rano :) wychodza nierówne i wyglądam jak clown)
no.nie.wiem
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dzo » 26 sty 2012, o 09:29

no.nie.wiem napisał(a):A można taki makijaż permanentny brwi wykonać tylko w kolorze jasnym?
Jestem blondynką i mam jasne brwi.
(Czarne więc odpadaja, nie chce non stop wygladac na wkur***ną )niestety rzadkie jak cholera.
Chciałabym uniknać codziennego podkreślania ich kredką (czasem, zwłaszcza rano :) wychodza nierówne i wyglądam jak clown)



no pewnie że można ;) ;)

kolory można sobie samemu dobierać ;) nie musi to być tylko czarny ;) ;)
dzo
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez no.nie.wiem » 5 lut 2012, o 14:09

pomyślałam sobie, że dopóki zdecyduje się na permanentne brwi to trzasne sobie hennę.
A ze jestem blondynką to kupiłam sobie hennę brązową.
ładne mi wyszły. Równiutkie, kształtne. Tylko cholera takie rude, że mam ochotę je pociągnąć maszynką do golenia.
Wyglądam obłędnie :lol:
Czym to teraz zetrzeć??!!
no.nie.wiem
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dzo » 6 lut 2012, o 23:20

nie wiem czy to zetrzesz czymkolwiek :? :?
dzo
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez pacze » 7 lut 2012, o 16:59

Makijaż ten jest na pewno dobry dla zapracowanych Pań, ale w życiu nie wybrałabym się do "taniego" salonu......najlepiej jakiś sprawdzony bo później może być płacz:D

Jeśli chcesz, aby Twój magazyn dobrze funkcjonował, wybierz wózki paletowe
pacze
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 14:29

Re: makijaż permanentny?

Postprzez no.nie.wiem » 7 lut 2012, o 20:30

dzo napisał(a):nie wiem czy to zetrzesz czymkolwiek :? :?


STARŁAM!!!!! <jupi>

Pozostawiam radę dla potomnych: Hennę z brwi można zetrzeć cytryną lub alkoholem
:D
Ja użyłam wody po goleniu mojego męża. Zeszło, tylko po dwóch dniach tarcia :lol:
no.nie.wiem
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dzo » 8 lut 2012, o 19:30

o widzisz :lol: :lol:

dzięki za radę na przyszłość ;) ;)
dzo
 

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Justyna - 85 » 26 wrz 2013, o 17:29

Zawsze lepiej dodawać do brązowej henny troche czarnej wtedy nie wychodzi rudy. Ja przez wiele lat robiłam henne na brwi gdyż jestem blondynka i moich brwi przewie nie widac. Co do makijażu permanentnego to w końcu zdecydowałam sie na zrobienie u pani Eweliny w Idealmed w Lublinie bo ta Pani stosuje metode piórkową. Widziałam jej poprzednie prace co mnie ostatecznie przekonało. Co do ceny to zadziwia mnie stwierdzenie tanie. Makijaż permanentny nie ma być tani a dobry gdyż jest robiony na lata. Przynajmniej ja tak uważam. Co do makijażu do duża wygoda gdyż nie muszę rano malować brwi ciemnym cieniem czy kredką co nie zawsze równo wychodziło i szczerze polecam te formę poprawienia urody:)
Justyna - 85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 17:15

Re: makijaż permanentny?

Postprzez beeejbi » 22 sie 2014, o 23:33

Cześć mam makijaż permanentny od miesiąca jest to wielkie udogodnienie z tego względu że dużo mniej czasu zajmuje mi przygotowanie się do pracy z rana a pracuje w biurze więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik . Jeżeli miała bym polecać jakieś studio to SPAM. Pełen profesjonalizm i 100% zadowolenia w dodatku teraz są jakieś zniżki taksłyszałam ale to już trzeba sięznimi skontaktować !

Ostatnio edytowano 27 sie 2014, o 22:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
beeejbi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 09:25

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Theila » 24 sie 2014, o 22:23

Nie pamiętam czy się już wypowiadałam w tym temacie, ale wczoraj widzialam kobietę z takimi ustami, że ogólnie permanentnym mówie NIE. Najczęściej wygląda to mega sztuczni.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]