Krem jako baza pod podkład

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Krem jako baza pod podkład

Postprzez girlonfire » 18 sty 2017, o 22:22

Witam drogie Panie.
Jeśli podobne pytanie było to przepraszam za spam kolejnym, ale ja takiego nie znalazłam, a także nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Jaki polecacie krem pod podkład? Mam cerę troszkę suchą i trądzikową. Koleżanka poleciła mi z ziajji zielony ( oliwkowa regeneracja), bo u niej się świetnie sprawdzał. Lecz u mnie nie... Twarz się świeciła, jak za mocno przypudrowałam to się makijaż ważył, krem się trudno wchłaniał - jednym słowem masakra.
Polećcie mi coś sprawdzonego, co wy używacie i w miare rozsądnej cenie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam!:)
girlonfire
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 11:42

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez blossom » 24 sty 2017, o 00:20

Ja osobiście od ponad 2 lat co rano używam tego - SPAM . Krem, a może bardziej żel, jest dość drogi, ale naprawdę świetny. Możesz przejść się po aptekach i powinnaś dostać próbki. Jeśli Ci podpasuje to naprawdę polecam :D

Ostatnio edytowano 29 sty 2017, o 12:21 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
blossom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sty 2017, o 00:11

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez Jaśmin » 24 sty 2017, o 03:40

Musiałabyś sama na swojej skórze sprawdzić. Ziaja niestety się trudno wchłania więc pod podkład sobie nie wyobrażam. Ja używam Diadermine matującego, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy tylko właśnie zmatowioną cerę. A mam cerę mieszaną, czyli taką jak ty opisujesz ;) W internecie znalazłam go za 17zł (aż mi ciśnienie podskoczyło, bo ja go kupiłam ostatnio w markecie za 10€, jakim prawem?).

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez a_gatka » 29 sty 2017, o 12:22

Ja używam po prostu lekkiej bazy pod podkład. Ja mam kasę to Channel, bo jest dobra i bardzo wydajna, a jak nie mam to Cashmere. :)
a_gatka
 

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 22:13

Ja od jakiegoś czasu podkładu używam tylko na wielke wyjscia i tez Cashmere ;) a tak na codzień to kremoserum Revitacell, po gorszych nocach krem pod oczy tej samej firmy a po tragicznych tygodniach ząbkowania uwaga- krem na hemoroidy ;D nic tak nie działa na wory pod oczami jak on ;D
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez PeggySue » 16 lut 2017, o 11:11

ja używam niedrogiego z bielendy z algami morskimi, w rossmannie mozna dostac, ze 12 zł kosztuje, mieszam go z podkładem mineralnym z annabelle, bo on jest sypki i mi wychodzi taki krem bb i tym sie maluję na codzień:)
PeggySue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 11:00

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez martynaly1991 » 24 lut 2017, o 19:03

Ja kremy używam tylko na noc . Pod podkład nakładam specjalną bazę silikonową , od której twarz staje się miękka i gładka . Podkład i puder utrzymują mi się o wiele lepiej i dłużej na bazie .

Doksycyklina ulotka sprawdź tutaj.
martynaly1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez Karo_mal11 » 13 mar 2017, o 00:44

Ja z kremów jestem zadowolona z Biodermy, Dermedic, teraz mam taki delikatny i lekki krem Tolerans, albo z Bielendy, krem Rose care. Wszystkie dobrze nawilżają, nie uczulają, a mam wrażliwą cerę, nadaja się pod podkład
Karo_mal11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 gru 2015, o 00:50

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez klanka88 » 13 mar 2017, o 15:11

Ja bardzo lubię kremy shiseido, makijaż utrzymuje się na nich bardzo dobrze :)

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez shella » 30 mar 2017, o 17:56

Ja uwielbiam krem shiseido pod oczy. Dziewczyny, jeśli szukacie czegoś dającego efekty, to zainwestujcie w ten :)

Ocena bezpieczeństwa kosmetyku: http://www.cosmetosafe.pl/
shella
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez Claudiaa » 4 sie 2017, o 19:43

Ja od jakiegoś czasu używam pod makijaż kremu La Roche-Posay Toleriane Ultra. Skóra jest ukojona, nawilżona i przez to wygląda zdrowo. Dużym atutem jest też wygodne eleganckie opakowanie.
Claudiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 19:02

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez katrinka » 7 sie 2017, o 08:39

Dla skóry trądzikowej polecam serum do twarzy Sevolium"
dobrze nawilża
nie zapycha
redukuje pryszcze i wągry ( mam o wiele mniej czarnych kropek od kiedy sie nim smaruję)
no i podoba mi się to, że nadaje sie pod makijaż. Nic się nie roluje jak to bywało przy tradycyjnych kremach.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez xena » 10 sie 2017, o 09:46

Katrinka szkoda, ze nie można dostać go stacjonarnie Wczoraj przeszukałam praktycznie 4 sklepy w poszuiwaniu ( w tym hepe i sephorę i sevolium nie znalazłam :(_.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez paulina_frankowska93 » 17 sie 2017, o 10:58

A próbowałaś lekki krem odżywczy z Nivea? Bardzo fajnie nawilża, szybko się wchłania. Uwielbiam go pod makijaż :)
paulina_frankowska93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 12:04

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez katrinka » 17 sie 2017, o 11:33

Bo w drogeriach tego nie dostaniesz. Jeśli juz to w wiekszych aptekach ! Raz czy dwa widzialam w jakiejś wiekszej ,chyba doz albo gemini ale ręki sobie nie dam za to uciąć. Sama zamawiam sevolium przez internet.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez Klarissa » 21 sty 2018, o 11:56

Bardzo czesto uzywam wlasnie kremu zamiast bazy, a wszystko dlatego ze moja cera potrzebuje nieco zmatowienia i tu fajnie sie sprawdza krem z bielendy z zielonej herbaty. Bardzo lekka, wodna formula lekko sie rozprowadza i szybko wchlania. nadaje delikatnosci skorze, wygladza ja i wlasnie idealnie matowi, dzieki czemu podklad nie splywa mi z twarzy.
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez irka33 » 22 sty 2018, o 15:25

ja stosuję Krem BB PuroBio, bo to 2w 1 krem i podkład. Nawilża i kryje drobne niedoskonałości. Polecam.
irka33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2018, o 15:19

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez Renulka » 24 sty 2018, o 17:44

U mnie genialnie sprawdza się krem aqua bomb z firmy Garnier.

Potrzebujesz księgowej do swojej firmy? Zapraszamy do Nas. Profesjonalna kadra.
Biuro księgowe Poznań
Renulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 17:42

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez Edytt_90 » 25 sty 2018, o 11:44

Używam od dłuższego czasu kremu aptecznego Iwostin dla cery z przebarwieniami i swietnie się sprawdza nawet pod podkład, bo szybko się wchłania i ma niezłą cenę jak na apteczny krem. Mają też fajne pianki do mycia twarzy :)

Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
więcej
Terry Pratchett – Mort
Edytt_90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 sty 2018, o 11:24

Re: eshopannabelle

Postprzez Glycerine » 6 maja 2018, o 07:45

Zawsze stosuję krem jako bazę tym bardziej, że używam podkładu mineralnego z Annabelle Minerals. Do tego rodzaju produktów sypkich bardzo ważne jest wcześniejsze nawilżenie skóry. Przeważnie jest to krem przeciwzmarszczkowy z Loreal albo Bielendy. A jeśli chodzi o sam podkład to zdecydowanie moim faworytem są podkłady mineralne mają dobry skład i nie uczulają.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez palina88 » 6 maja 2018, o 10:28

nie używam podkładu, kiedyś, to jeszcze kremowałam skórę zanim nałożyłam podkład, ale teraz juz tego nie potrzebuję(podkładu), bo nie potrzebuję nic maskować, wcześniej jeszcze maskowałam moje brzydkie cienie i worki pod oczami,ale teraz jak korzystam z kremu remescar pod oczy, to smaruje się tylko nim, a podkładu nie uzyłam od tylku miesięcy ani razu.,
palina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 09:50

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez sawanna » 7 maja 2018, o 11:00

Nie za tłusty, żeby podkład się nie ważył. Najlepiej zakup[ jakąś dobrą bazę pod makijaż i tyle, ona spełni funkcję kremu.

Najlepsze kosmetyki do włosów przedłużanych, pytaj w salonach fryzjerskich
sawanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 10:57

Re: Krem jako baza pod podkład

Postprzez kamila.fajfer » 7 maja 2018, o 14:38

Moż wystarczy zwykła baza matująca ?
kamila.fajfer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 kwi 2018, o 10:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Tarnowiak