kosmetologia studia

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

kosmetologia studia

Postprzez krzyzak7 » 21 mar 2013, o 00:31

Czy myślicie że kosmetologia studia to dobry wybór studiów?
krzyzak7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 00:19

Re: kosmetologia studia

Postprzez roxxy681 » 22 mar 2013, o 15:29

Uważam, że jak najbardziej. W ostatnich latach zaczęłam zazdrościć ludziom, którzy mają tzn. fach w ręku. Im znaczenie w społeczeństwie rośnie. Przykładowo chłopak po technikum mechanicznym prędzej znajdzie pracę np w transporcie niż taki, który pójdzie na studia politologiczne i będzie jej szukał latami. To samo tyczy się damskich zawodów.
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: kosmetologia studia

Postprzez kobietka1234 » 27 mar 2013, o 15:35

oczywiscie ze tak. jestem po kosmetologii robie studium wizazu :) nie musisz miec gabinetu mozesz przyjmowac klientki w domu, bardzo fajna sprawa
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: kosmetologia studia

Postprzez fluss1 » 10 maja 2013, o 03:21

Dobre studia i przyszłościowy zawód :)

fluss1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 maja 2013, o 03:15

Re: kosmetologia studia

Postprzez pannaM » 10 maja 2013, o 21:52

Jeśl masz dryg. W dzisiejszych czasach trudno wyczuć, pewnie specjalizacja w jakimś kierunku się opłaci.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: kosmetologia studia

Postprzez Stópka » 20 cze 2013, o 15:59

Ja bym się nad tym zastanowiła. Zależy jaka uczelnia, czy to studia zaoczne czy dzienne. Dobrze jest pójść na studia po ukończonym studium kosmetycznym, kiedy masz doświadczenie a chcesz podnieść swoje kwalifikacje. Osobiście skończyłam kosmetologię zaocznie i ciężko jest z pracą. Pracodawcy wolą osoby po 2 letnim studium.
Stópka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 10:25

Re: kosmetologia studia

Postprzez study4u » 18 paź 2013, o 12:16

Ja polecam, moją uczelnią była Śląska Wyższa Szkoła Medyczna , po ukończeniu znalazłam dobrze płatną pracę w zawodzie! polecam!
Tutaj macie linka z informacjami: SPAM

Ostatnio edytowano 18 paź 2013, o 12:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nei śmiecić forum
study4u
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 12:14

Re: kosmetologia studia

Postprzez judymm » 24 paź 2013, o 16:33

Kursy są lepsze! Studia to za dużo teorii, potrzeba nam praktyki ;)

Zapraszam na moją stronę - http://www.arcadegames.com.pl - darmowe gry do zagrania przez przeglądarkę! :)
judymm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 16:27

Re: kosmetologia studia

Postprzez Fiona » 22 sty 2014, o 12:33

lepiej studium albo jakis kurs szkolenie kosmetyczne, Profesjonalny Kurs Kosmetyczny, studia to strata czasu.

Ewentualnie mozna sobie robić późniejs tudia zaocznie jak masz juz pracę ale nie żeby na to tracic 5 lat
Fiona
 

Re: kosmetologia studia

Postprzez indecisive_girl » 21 lut 2014, o 18:16

Hej,
Obecnie jestem na 2 roku kosmetologii i muszę ci powiedzieć, że to naprawdę fajna sprawa. Nie tylko zdobywasz doświadczenie, wiedze i umiejętności, które później przydadzą ci się w pracy, ale również w twoim prywatnym życiu. Już teraz mam wile koleżanek, znajomych i kobiet z mojej rodziny, które proszą mnie o radę w sprawie różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, porad w doborze kosmetyków, makijażu itp. Jeśli twoje zainteresowania są zgodne z kierunkiem tych studiów to myślę, że są ona jak najbardziej dla ciebie. Jeśli chodzi o późniejszą pracę to różnie z tym jest. Jeśli jesteś dobra w tym co robisz i robisz to z pasą to myślę, że nie będziesz miała problemu z jej znalezieniem. Obecnie branża kosmetyczna rozwija się naprawdę dynamicznie. Powstaje wiele salonów kosmetycznych, SPA, salonów wizażu itp.
Mi osobiście udało się znaleźć dorywczą pracę w salonie, w którym odbywałam praktyki wakacyjne po 1 roku studiów i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie dość, że uczę się wielu nowych rzeczy oraz nawiązywania kontaktu z klientkami/klientami to udaje mi się również co nieco zarobić :)

Tak więc jeśli naprawę się tym interesujesz to szczerze polecam :)
indecisive_girl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2014, o 18:41

Re: kosmetologia studia

Postprzez apollo » 23 gru 2014, o 08:36

Ale na to trzeba patrzeć nieco inaczej. Przede wszystkim - czy będzie praca, czy jest sens siedzieć te kilka lat na studiach? Bo moje zdanie jest takie, że w większości przypadków to jedynie strata czasu. Etatów jest bardzo mało - dziewczyny pracują ze mną jako kosmetyczki, tylko ja na przygotowanie do zawodu poświęciłam 10 razy mniej czasu.
apollo
 

Re: kosmetologia studia

Postprzez oleandra » 27 gru 2014, o 14:37

Żeby się zaczepić w salonie kosmetycznym wystarczy pierwszy lepszy kurs, nie trzeba tracić 5 lat na studia.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: kosmetologia studia

Postprzez sonia90 » 29 sty 2015, o 02:16

Zdecydowanie lepiej iść na kurs, studia do zawodu cię nie przygotują...

sonia90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 02:15

Re: kosmetologia studia

Postprzez apollo » 18 lut 2015, o 08:29

Dokładnie. Kilka szkoleń zawodowych i sobie na spokojnie poradzisz. Sama dokładnie tam samo robiłam w Beauty Lux i na prawdę to mi pozwoliło poradzić sobie w zawodzie. Na tym etapie z efektów jestem na prawdę bardzo zadowolona - świetnie radzę sobie w temacie i raczej nie zanosi się, aby miało być gorzej.
apollo
 

Re: kosmetologia studia

Postprzez BlackWolf » 26 kwi 2015, o 01:26

Wątek o tej samej tematyce znajduje się tutaj:
studium-kosmetyczne-czy-studia-kosmetologiczne-t4025.html

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]