kawa

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

kawa

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 22:45

Uwielbiam kawe,kiedys pilam tylko czarna,potem z mlekiem i cukrem ale od jakiegos czasu lubie ja troche podrasowac.Kawa na rozne sposoby z roznymi dodatkami stala sie moim przysmakiem.Jedna z ulubionych wersji to kawa z cynamonem i kawa frappe,choc nie pogardze dobrym cappucino albo latte a wy moje drogie?Jak to jest z wami?A moze macie jakies przepisy na kawe ,ktore moglabym wykorzystac przygotowujac swoj ulubiony napoj?
gosik
 

Re: kawa

Postprzez dzo » 23 cze 2011, o 14:13

uwielbiam kawusię 8-) 8-)

dzień bez kawy to dzień stracony :?

piję kawę tylko i wyłącznie rozpuszczalną z dużą ilością mleka i z cukrem 8-)
mleko im więcej procentowe tym lepsze 8-)
dzo
 

Re: kawa

Postprzez gosik » 25 cze 2011, o 21:26

No wiadomo,że im tłusciejsze tym pyszniejsza kawusia...mniam.A ze szczyptą cynamonu...dopiero pychota(o ile lubicie cynamon).
gosik
 

Re: kawa

Postprzez dzo » 25 cze 2011, o 22:17

lubię cynamon ale szczerze powiedziawszy nie próbowałam dodawać do kawy 8-)
dzo
 

Re: kawa

Postprzez Bibok » 2 sie 2011, o 11:46

Najbardziej lubię pić kawę take away z coffe haeven- z czekoladą albo syropem. Do tego muffin, albo sernik.. mmmm pycha..


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Bibok
 

Re: kawa

Postprzez mimargo » 4 wrz 2011, o 21:05

Do śniadania obowiązkowo rozpuszczalna z mlekiem, bez cukru. Uwielbiam też caffe latte :).
mimargo
 

Re: kawa

Postprzez kasienka » 11 paź 2011, o 19:33

Zawsze zanim zacznę poranne sprzątanie piję kawkę :D, przejrzę co ciekawego wydarzyło się na świecie :) i na rozruszanie włączam sobie ten filmik... tak do kawki :D


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
kasienka
 

Re: kawa

Postprzez margeri40plus » 17 paź 2011, o 19:39

A lubicie kawke parzona w tym malym cudacznym ekspresiku wloskim?Taka,co jej ciut ciut...Ja uwielbiam,ale tylko gdy sie spiesze,bo tak naprawde to nie ma jak ulubiony kubek czarnej i dobra ,spokojna chwila na jej wypicie.POzdrawiam Kawoszki.
margeri40plus
 

Re: kawa

Postprzez Hakiruono » 18 paź 2011, o 10:31

Toleruję ewentualnie rozpuszczalną kawę z mlekiem - natomiast parzona odpada zupełnie.
Hakiruono
 

Re: kawa

Postprzez general » 18 paź 2011, o 11:13

Najlepsza kawusia pod słońcem to rozpuszczalna - Nescafe z samego rana i świat wydaje się piękny.Czasami do tego jakieś ciacho... ale tylko czasami!!!
general
 

Re: kawa

Postprzez Hakiruono » 19 paź 2011, o 10:23

general napisał(a):Najlepsza kawusia pod słońcem to rozpuszczalna - Nescafe z samego rana i świat wydaje się piękny.Czasami do tego jakieś ciacho... ale tylko czasami!!!

Nie absolutnie bez żadnego ciacha! I kawa bez cukru:-)
Hakiruono
 

Re: kawa

Postprzez Jeanine » 11 maja 2012, o 12:11

Ja kupiłam ostatnio DOuwe Egberts i jestem zaskoczona nie tyle kawą co... możliwością zwrotu pieniędzy za zakup - jeśli kawa nie smakowała wystarczy wypełnić formularz, napisać dlaczego i zwracają pieniądze za zakup. tu są szczegóły http://www.douwe-egberts.com.pl/Nie-smakowala.html Mi tam kawa nawet podeszła, ale co mi szkodzi spróbować ze zwrotem - co myślicie o takich obietnicach?
Jeanine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 12:02

Re: kawa

Postprzez Masjaa » 12 maja 2012, o 19:37

Ja lubię rozpuszczalną Jacobs Gold z mlekiem bez cukru i koniecznie ciacho do tego, jak kawa to tylko z czymś słodkim :) ale rano kawy nie piję , nie mam tak że muszę bo bez tego padam :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: kawa

Postprzez mycha25 » 13 maja 2012, o 09:14

Kawa codziennie musi być!Właśnie piję pierwszą poranną kawkę :D .Dla mnie to nie żadna tam rozpuszczalna bo dla mnie to nie kawa.Piję zieloną Jacobs z dużą ilością śmietanki(najlepiej)lub mleka.Lubię też czasem wsypać do kawy troszkę cynamonu lub dołożyć ze dwie trzy łyżeczki takiego toffi jak jest do lodów.Jak dla mnie pycha :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: kawa

Postprzez ania » 24 cze 2012, o 19:05

ja codziennie rano kawka z mlekiem ....:) uwielbiam
Avatar użytkownika
ania
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 18:22

Re: kawa

Postprzez mohito » 28 cze 2012, o 18:09

nie zaczynam dnia bez kawy :P mam wrażenie, że mój orgaznim zaczyna pracowac dopiero wtedy jak otrzyma odpowiednią ilość kawy ;) ostatnio próbowałam jakiejs marki, któej nie znam - oquendo, jesli lubicie kawę w ziarnach to polecam. fajny aromat ma i smak :)
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: kawa

Postprzez pitipitu » 29 cze 2012, o 10:02

no cóż, uzaleznienie od kawy bierze górę, i choc wiem, że to niezdrowe, to mocna czarna kawa, oczywiście słodka i niestety papieros musza być. wiem, że to niezdrowe, ale inaczej nie funkcjonuje. ktos mi poleci kawę która po zaparzeniu ma dobra cremę i ma lekko goryczkowy smak? :)
pitipitu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 09:57

Re: kawa

Postprzez Foreseenothe » 5 lip 2012, o 19:52

Ja ostatnio odkrylam cud mleka sojowego z kawą. Sprawia, że jest lżejsza i nie boli po niej brzuch ( jak dotad miałam ze zwyklym mlekiem). A z kaw- zdecydowanie carmel machiato.

Przepyszna kuchnia włoska - idealny smak na wakacje!
Foreseenothe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 01:32

Re: kawa

Postprzez dzo » 5 lip 2012, o 20:10

nigdy nie piłam mleka sojowego ;/ jak to w ogóle smakuje ??
dzo
 

Re: kawa

Postprzez olciak87 » 2 sie 2012, o 12:08

Na lato zdecydowanie najlepsza jest kawa z lodami w wersji ICE :))

olciak87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 15:13

Re: kawa

Postprzez witch » 2 sie 2012, o 21:48

dzo napisał(a):nigdy nie piłam mleka sojowego ;/ jak to w ogóle smakuje ??


:witch

Próbowałam śmietanki sojowej, nigdy więcej :?

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: kawa

Postprzez Hibiskus » 4 sie 2012, o 08:51

Mleko sojowe ma rację bytu gdy ktoś ma problemy z mlekiem, nie trawi go itp. A tak to mleko zwykłe jest nieporównywalnie lepsze, smaczniejsze. Dla mnie mleko sojowe to właściwie takie dziwne coś - nic specjalnego.

moje imię znaczy "czysta, bez skazy"
Avatar użytkownika
Hibiskus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 17:07
Lokalizacja: Polska

Re: kawa

Postprzez ptaszeczki » 12 sie 2012, o 15:44

Jak kawa to tylko "czarna" tzn. sypana bez cukru. Wtedy doceniamy aromat z każdym łykiem no i te cudowną woń- oczywiście. Najlepiej smakuje z rana. Polecam typ: arabica.
ptaszeczki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 15:08

Re: kawa

Postprzez Lidzia » 16 sie 2012, o 11:06

Piłam kawę z mlekiem sojowym i smakuje trochę inaczej niż ze zwykłym, ale też jest dobra. Oczywiście próbowałam jej w kawiarni, ale zastanawiam się czy ekspresy do kawy Saeco co też mogą spieniać mleko sojowe robią taką samą w smaku kawę. To chyba bez znaczenia, co nie?


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Nie widziałam Cię już od miesiąca.

I nic. Jes­tem może bledsza,

Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca,

Lecz wi­dać można żyć bez powietrza.
Avatar użytkownika
Lidzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 10:59

Re: kawa

Postprzez KasiaG » 19 sie 2012, o 21:46

Kawę nauczyłam się pić dopiero mając 25 lat i piję ją zawsze z mlekiem, zazwyczaj latte robioną przez mężusia z ekspresu (no cóż mnie się zbytnio nie chce jej robić bo to długo trwa, ale pić ją uwielbiam;) Poza tym kawa kojarzy mi się z chwilą relaksu i oddechu. Nie umiem jej pić w biegu. Natomiast kawa pita w pracy zazwyczaj mnie rozleniwiała więc piłam ją dopiero pod koniec "dniówki":D
KasiaG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 sie 2012, o 21:54
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron