kąpiel z facetem?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

kąpiel z facetem?

Postprzez THE_GABI » 22 wrz 2011, o 10:18

hej dziewczyny mam takie pytanko, czy lubicie się kąpać ze swoimi facetami?
kiedyś zgadałam się z koleżanką na ten temat i uznała, że to jest nie do przyjęcia u niej, że czułaby się brudna, a jak jest z wami?
THE_GABI
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez dzo » 22 wrz 2011, o 12:39

tak lubię i często razem bierzemy prysznic ;)

a i przy okazji wody można zaoszczędzić ;)
dzo
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Patrycja1863 » 22 wrz 2011, o 13:51

nie ma nic lepszego niz kapiel ze swoim facetem!!UWIELBIAM;* pozdrawiam;D
Patrycja1863
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez skylark » 23 wrz 2011, o 12:10

Jak dla mnie wspólna kąpiel, również jest czymś najlepszym, co może być :D i rzeczywiście, jaka oszczędność wody hehehehe :D
skylark
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez zapalniczka » 23 wrz 2011, o 22:30

Ooo tak, wspólna kąpiel to jest coś fantastycznego :) Zawsze jestem na TAK :) I nie uważam żeby to było coś złego, obrzydliwego i nie do przyjęcia.
zapalniczka
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez zadumania » 20 paź 2011, o 19:17

mi sie wydaje ze to zalezy od tego co sie podczas takiej kapieli robi, bo niektorzy faceci maja dziwne zwyczaje, o ktorych moze lepiej nie pisac. moze byc to cos przyjemnego kiedy uzyjemy jakichs fajnych kosmetykow, zrobimy sobie masaz itp. itd. ale zastanowcie sie - czy czulybyscie sie komfortowo kiedy wasz facet patrzy jak golicie sobie pachy/nogi/inne owlosione miejsca albo scieracie piety pumeksem? wiekszosc z nich nie przepada za takimi widokami. dlatego taka wspolna kapiel musi miec jakies zasady dla komfortu obojga - takie moje zdanie
zadumania
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 19:06

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Luśka » 1 lis 2011, o 18:53

wspólna kąpiel jak najbardziej tak, ale tylko z dużą ilością pachnącej piany i przy świeczuszkach, oczywiście w ramach relaksu... :)
ale golenia nóg, czy ścierania pięt pumeksem nie wyobrażam sobie robić przy moim mężu :)
Luśka
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Daisie » 25 sty 2012, o 16:34

Zgadzam się z Luśką :)
Pełna romantica, świeczki i piana...to lubię. Ale dla mojego komfortu muszę być przygotowana do takiej kąpieli wcześniej

Ale tylko od czasu do czasu, bo te wszystkie zabiegi pielęgnacyjne lepiej żeby zostały tajemnicą. Faceci chyba nie lubią malowania przy nich paznokci czy zapachu zmywacza (przynajmniej mój tak ma). Dlatego ja na sesje "pięknościowe" czyli maseczki, peelingowanie, malowanie paznokci, golenie itd zajmuję łazienkę na dłużej, zamykam się tam i pokazuję dopiero kiedy jestem już "gotowa".

A wtedy taka romantyczna kąpiel jest samą przyjemnością. Ja jeszcze lubię włączyć muzykę, żeby było nam jeszcze przyjemniej.

Pozdrawiam
D.
Daisie
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Melisa » 25 sty 2012, o 16:44

Wspólny prysznic tak, wspólna kąpiel nie
Melisa
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Kassandra » 25 sty 2012, o 17:46

Czasem to dzieje się tak szybko że nie ma czasu na kąpiel :)

K :serca
Kassandra
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez smutny aniołek » 28 sty 2012, o 12:20

ja uwielbiam;D
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez sylwia1991 » 28 sty 2012, o 14:37

Trzeba sobie urozmaicać życie intymne z partnerem. Nie trzeba się odgraniczać tylko do łóżka :) A kąpiel jak i prysznic jest super :):)
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez smutny aniołek » 28 sty 2012, o 21:12

sylwia1991 napisał(a):Trzeba sobie urozmaicać życie intymne z partnerem. Nie trzeba się odgraniczać tylko do łóżka :) A kąpiel jak i prysznic jest super :):)


zgadzam sie;-)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Daisie » 29 sty 2012, o 22:41

A pomyślcie Dziewczyny o pięknej plaży z białym, drobniutkim piaseczkiem pieszczącym Wasze stopy. Nie ma nikogo dookoła. Jesteś tylko Ty i On.

Czyż to nie wspaniała okazja, by zanurzyć się wspólnie w falach ciepłego morza?

Mhhhmmm...rozmarzyłam się
D.
Daisie
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez sylwia1991 » 29 sty 2012, o 22:44

Hehe :) To już chyba wkraczamy w temat bajki :)
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez dzo » 29 sty 2012, o 22:46

taaaakkk na na tej plaży wyobraziłam sobie niesamowite tarcie spowodowane piaskiem wchodzącym w najrozmaitsze zakamarki
podczas :sex1 :sex1


auć :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez sylwia1991 » 29 sty 2012, o 22:51

Hihihi tylko żeby ten piasek za bardzo nie podrażnił tych okolic :) :sex1
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez mstuv » 24 wrz 2012, o 19:46

Uwielbiam brać z moim G. prysznic :> o kąpieli marze przy świecach, ale póki co mam za małą wanne i się razem nie mieścimy, ale nie odpuszcze mu tego :D
mstuv
 

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Tinuviel » 27 wrz 2012, o 23:49

Ja uwielbiam brać wspólny prysznic, albo się kąpać! Po prostu to kocham! Dotyk namydlonych ciał jest dla mnie bardzo pobudzający :-)

Co do wody to kiedyś pływałam nago w jeziorze, przy blasku księżyca. Polecam! Każda z nas powinna to mieć zaznaczone na swojej liście "do zrobienia w życiu" :-D Nie dość, że bardzo romantyczne, zmysłowe, to jeszcze te cudowne odczucia! Widok nagiego ciała wchodzącego do jeziora, w blasku księżyca. I jak się pływa to ta świadomość, że partner jest nagi, a pod wodą niewiele nie widać... No i jeszcze lekki chłód letniej nocy potęgował doznania. Pamiętam to jakby się wydarzyło wczoraj ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez mamajulci » 28 wrz 2012, o 09:26

A my mamy takie problem ze ja uwielbiam gorące kąpiele i prysznic a dla mojego woda ciągle za gorąca:) Natomiast kiedys mężuś przygotował nam niesamowite walentynki: wanne pełną gorącej wody usłaną płatkami róż, szampanem i całej łazienki w świecach :) Ech meżczyźni potrafią być romantyczni :serca
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez ona-3-slask » 28 wrz 2012, o 11:56

a jaz moim jeszcze wtedy narzeczonym kapalismy sie razem ..u Niego
bo wieksza wanna
;)

raz nawet taka wtopa była ze my w wannie...drzwi uchylone
potem wychodzimy ..moj pierwsZy...okazało sie ze Jego tata był i przytniopsł nam jakas kiełbase
ja potem patrze na podłoge a tam...bielizna

ale mi było wstyd isc do rodzicow mojego nast dnia
:oops:

U nas razem nie kapiemy sie bo wanna mała

ale mamy nowe mieszkanie,tylko w trakcie remontu
tam chcemy miec wanne narozna..wiec mysle ze jeszcze sie pokapiemy razem:)
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez qiqolina » 28 wrz 2012, o 12:16

Ja lubię wspólne prysznice, można trochę poświntuszyć przy okazji :P

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Blanka07 » 1 paź 2012, o 14:39

ani prysznic ani wanna,az ze to zdecydowanie moja chwila relasku po ciezkim dniu, dwa ze w ogole nie jestem romantyczna i u mnie szybka kapiel albo prysznic i wtedy na sofe sie wylegiwac z lapkiem na kolanach :pisze:
Blanka07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 02:09

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Ajsik » 7 paź 2012, o 00:32

Zdecydowanie tak! Uwielbiamy oboje :)

"Słowa są bez znaczenia i łatwo je zapomnieć"
Avatar użytkownika
Ajsik
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 17:58

Re: kąpiel z facetem?

Postprzez Cube » 9 paź 2012, o 23:13

A ile ma lat Twoja koleżanka ? Bo wieku 16 lat , też u mnie by to nie przeszło Xd. Ale tak !! uwielbiam wchodzić z nim pod prysznic, pod jednym warunkiem kiedy mamy zgaszone światło.
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]