Gdzie kupujecie zabawki?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Arowana14 » 4 sie 2012, o 10:53

Gdzie kupujecie zabawki dla swoich dzieci?
Arowana14
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez simi » 5 sie 2012, o 22:41

Ja zazwyczaj w sklepie z zabawkami,w ktorym mój syn zaprzyjaźnił się z włascicielem.Nawet rabaty dostajemy :D

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Arowana14 » 6 sie 2012, o 11:22

Mój ulubiony sklep z zabawkami dla dzieci to: spam Mam dwójkę maluchów w wieku 2 i 4 lata - chłopca i dziewczynkę. W tym sklepie znajduję zabawki odpowiednie dla każdego z nich :) I co istotne jest tam bardzo dużo rozmaitych zabawek edukacyjnych; gier planszowych czy układanek. Moje dzieciaki je uwielbiają, z czego bardzo się cieszę, bo nauka w ich wieku to podstawa :) A nauka przez zabawę jest idealnym wyjściem.

Ostatnio edytowano 8 wrz 2013, o 11:54 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Arowana14
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Amaretto » 9 sie 2012, o 17:02

Ostatnio znalazłam fajne miejsce z grami edukacyjnymi dla dzieci. Sprawiłam mu zestaw małego elektronika i mały jest wniebowzięty ;). Świetna zabawa dla młodszych i starszych konstruktorów.




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Amaretto
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez gosia26 » 11 sie 2012, o 20:59

głównie w internecie, rzadko w markecie, gdzie jednak czasami można odnaleźć coś interesującego. zawsze poluję na przeceny i promocje :)

gosia26
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 09:00

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez kaśk_a » 19 sie 2012, o 19:32

Ja zazwyczaj jeżdżę do hurtowni zabawek, polecam jeśli macie, gdzieś w pobliżu. Ostatnio widziałam w galerii handlowej grę planszową za 35 zł, pojechałam do hurtowni i ta sama gra kosztowała 13 zł, wyobrażacie to sobie :shock: Bardzo się cieszyłam, że nie kupiłam tej w galerii :)

Triphala - stopniowy, ale długotrwały efekt:)
kaśk_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 11:53

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez pomcia » 20 sie 2012, o 12:02

Ale ta hurtownia musi też prowadzić sprzedaż detaliczną inaczej nie kupisz. Ja najczęściej w sieci.
pomcia
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Melula » 20 sie 2012, o 12:38

no właśnie, nie wszystkie hurtownie prowadzą sprzedaż w detalu. Ja byłam w jednej to wrecz na drzwiach kartka wisiała że klientom detalicznym nie sprzedają.
A zabawki kupuję w sklepie dobrodziecka albo na alegro
Melula
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Zorka » 21 sie 2012, o 08:16

Ja kupuję zabawki najczęściej w hipermarketach, sporadycznie zdarza mi się zamówić coś w sieci.
Zorka
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez kaśk_a » 29 sie 2012, o 12:16

W moje okolicy są trzy hurtownie, które sprzedają również w detalu i ceny są naprawdę niskie:)

Triphala - stopniowy, ale długotrwały efekt:)
kaśk_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 11:53

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Natina » 29 sie 2012, o 22:46

Kurcze zabawki to skarbonka bez dna. Ja raczej omijam sklepy z zabawkami szerokim łukiem. Zdecydowanie wolę kupować w necie, najczęściej znajduję to co chcę kupić i szukam gdzie jest najtaniej - różnice w cenach są powalające. Ostatnio znalazłam przepiękne puzzle piankowe dla moje 2 latki :) Jest zachwycona - i ja również :)) bo mam więcej czasu na odsapnięcie - układanka jest bardzo zajmująca.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Natina
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Kolaboracja » 30 sie 2012, o 18:54

Ja kupuję tam gdzie dzieci lubią chodzic najbardziej - w Toys"R'Us, na szczescie dzieci rozumieją, że możemy chodzić tam tylko kiedy są gazetki promocyjne, bo wtedy mi się to opłaca :P
Kolaboracja
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez kalina.kot » 19 wrz 2012, o 03:26

Najlepiej kupować przez internet. Mam fajną stronkę z klockami dla bobasów:)

kalina.kot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 03:19

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez ona-3-slask » 19 wrz 2012, o 10:48

a ja moim powiedziałam ze nowych nie dostaną
bo tyle ile mieli to..szok
popsuli..albo nie chciało im sie posprzatac to do wora i ..na strych

lae na Mikołaja i inne okazje dostana cos
corka-4latak chce nowy wozek dsla laek a ten co ma bedzie-wg Niej-miec siostra
cwaniara,nowy dla siebie,a ten co zepsuły a tesc zreperował-dla młodszej
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez piper » 30 wrz 2012, o 12:51

Głównie przez allegeo czasem sklep z zabawkami.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Blanka07 » 1 paź 2012, o 14:44

roznie, maja ich tyle ze chce sie ich pozbyc
Blanka07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 02:09

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez xyxania234xyx » 8 paź 2012, o 08:26

Ja najczęściej kupuję na allegro albo w sklepach internetowych.
xyxania234xyx
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez bluszcz » 8 paź 2012, o 08:42

Zdecydowanie w necie :) jest taniej, a jeszcze jak się trafi na promocję na przesyłki, to już w ogóle ;) Zresztą w necie kupuję nie tylko zabawki, ale także jakieś dekoracje i gadżety imprezowo-balonowe ;) Teraz np. w moim ulubionym sklepie jest przesyłka za free we wtorki, więc jutro zamawiam gadżety na halloween :D
bluszcz
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez gracja_87 » 8 paź 2012, o 16:34

Ja również najczęściej kupuję dla synka zabawki w sklepie internetowym - zaoszczędza to czas i kasę ;) Ale mam też znajomych, którzy chętnie oddają stare zabawki, z których ich dzieci już powyrastały :)

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez bluszcz » 9 paź 2012, o 08:16

To ja częściej jestem tą oddającą, bo moje koleżanki mają młodsze dzieci ;)
bluszcz
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez rozalia » 2 lis 2012, o 19:57

Ja jestem zdania, że zabawek powinno być kilka a konkretnych. Teraz miałam większe zakupy w tej kwestii bo Zosi zaczyna się żywo interesować. Nie kupuję w sklepach tylko zamawiam w sieci raczej. Ostatnio w Pierwszym Uśmiechu zamawiałam i na pewno wrócę bo mają właśnie takie porządne rzeczy a nie chińską tandetę.
rozalia
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez bluszcz » 5 lis 2012, o 09:04

Ja też chińskich nie zamawiam. Wydaje mi się, że to one właśnie najczęściej bywają niebezpieczne dla maluchów.
bluszcz
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Czacza12 » 5 lis 2012, o 23:31

Ja też dla synka kupuje zabawki, ktore zawsze sprawdzam czy nie sa chińskie...wole wydac wiecej ale kupic cos porzadnego. Najgorzej jak sie dostaje w prezencie, a ludzie kupuja w róznych miejscach i nigdy takiej wagi do tego co kupuja nie przywiazuja...niestety w dzisiajszych czasach cena gra głowna role...

Avatar użytkownika
Czacza12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 23:27

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Kostek » 6 lis 2012, o 09:18

My kupujemy i w normalnych sklepach i w internetowych. Nie sprawdzamy kraju producenta zabawek, ale to raczej dlatego, że mały upatrzył sobie różne produkty LEGO. Wcześniej kupowaliśmy mu zabawki wspierające rozwój z FisherPrice'a.

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez bluszcz » 6 lis 2012, o 10:26

Czacza12 napisał(a):Ja też dla synka kupuje zabawki, ktore zawsze sprawdzam czy nie sa chińskie...wole wydac wiecej ale kupic cos porzadnego. Najgorzej jak sie dostaje w prezencie, a ludzie kupuja w róznych miejscach i nigdy takiej wagi do tego co kupuja nie przywiazuja...niestety w dzisiajszych czasach cena gra głowna role...


O dokładnie. Czasami jak jeszcze Gaja była mniejsza, to z przerażeniem patrzyłam, co jej rodzina prezentuje. Ale przecież nie mogłam jej tego przy nich wyrwać z rączek...
bluszcz
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]