Fajne kumpele po 30-stce poszukiwane

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Fajne kumpele po 30-stce poszukiwane

Postprzez AgnieszkaMinge » 30 wrz 2016, o 23:22

Część Kobitki,
nie wiem jak zacząć, nigdy wcześniej nie udzielałam się na żadnym forum i nie zamieszczałam wpisów ani ogłoszeń, a właśnie to chcę zrobić. Ostatnio naszła mnie taka refleksja, że na przestrzeni ostatnich lat sporo najbliższych koleżanek i psiapsiółek mi się wykruszyło - powyjeżdżały, pozakładały rodziny, powsiąkały w mężów, dzieci i są zajęte swoimi sprawami, inne nie mają zbyt często wolnej chwili, jeszcze innym najzwyczajniej nic się nie chce i trzeba je gdzieś wyciągać „za uszy”. Niektóre moje przyjaźnie nie przetrwały próby czasu, inne wydały mi się powierzchowne i nic nie znaczące, jeszcze inne sama zaniedbałam zbyt wkręcona w pracę. Uświadomiłam sobie, że zostało mi z tego wszystkiego wiele fajnych wspomnień, ale tak naprawdę niewielu bliskich ludzi, a kiedyś tak nie było. Chciałabym to zmienić.

Sama nie wierzę, że zamieszczam taki wpis, a jednak. Ciekawa jestem, co z tego wyjdzie. Więc zwracam się do Was „pięknych 30-sto letnich” - Szukam fajnej kumpelki do wyskoczenia na drinka, wystawę, rower czy jakąkolwiek inną formę spędzania wolnego czasu. Po prostu. Mieszkam w Warszawie, mam 35 lat, pracuję, płacę podatki, kupuję szpilki, chodzę do kina i robię to co pewnie tysiące innych kobiet. Jestem pół roku po rozstaniu z facetem, więc chyba można mnie nazwać singielką. Nie jestem typem smutnej, znudzonej, starej brzydkiej panny, wręcz przeciwnie i dlatego brak towarzystwa mi nie pasuje i się z tym męczę, bo czasami czuję się po prostu „samotna w wielkim mieście”. Chciałabym mieć dookoła siebie więcej ludzi.

Jeśli podobnie jak ja cierpisz brak babskiego kumpelskiego towarzystwa i chciałabyś poszerzyć krąg znajomych to napisz do mnie na agnieszka.minge@wp.pl (nie odpowiadam na posty na forum). Wiem, że to dziwny sposób na szukanie bratniej duszy, ale kto wie. Ja postanowiłam, że zaryzykuję i zobaczę co się stanie jak zamieszczę ten wpis…

Aga
AgnieszkaMinge
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2016, o 23:18

Re: Fajne kumpele po 30-stce poszukiwane

Postprzez Marysia87 » 5 paź 2016, o 23:06

Może być przed 30 ? ;) też jestem z Warszawy
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: Fajne kumpele po 30-stce poszukiwane

Postprzez Miliana23 » 24 sie 2017, o 16:13

Ja przed 30 okolice Olsztyna ktoś jest może?
Miliana23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 sie 2017, o 15:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot]