ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Bielizna na randkę

Postprzez jarzebinka » 29 kwi 2011, o 09:50

Mnie tez kiedys urzekla bielizna corin jest taka subtelna a zarazem sexy. Idealne połączenie na randkę- bo nie jest wyzywająca ale pobudza wyobraźnie
jarzebinka
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez aura » 12 maja 2011, o 16:05

No nie wiem czy jakaś kobieta mogłaby nie lubić seksownej bielizny. Można się w niej poczuć o wiele lepiej. Moim faworytem jeżeli chodzi właśnie o takie komplety jest firma Christies. Widziałam parę ich kompletów w prasie kolorowej i jestem nimi naprawdę zachwycona. Są eleganckie i w swój sposób wysublimowane. Wydaje mi się, że nasi mężczyźni są bardziej zadowoleni z takich kompletów niż my same ;)
aura
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez dione » 13 maja 2011, o 16:49

Moim zdaniem jedną z bardziej eleganckich kompletów bielizny ma w swojej ofercie firma Christies. Parę razy widziałam ich modele na Fashion TV i po prostu się w nich zakochałam. Chyba biustonosz Christies Chanel najbardziej przypadł mi do gustu. Jest bardzo elegancki i seksowny.
dione
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez nikozja83 » 27 maja 2011, o 10:02

Bardzo lubię seksowną bieliznę. I to nie tylko ze względu na faceta- po prostu sama lepiej się czuję wiedząc, że mam na sobie seksowne koronkowe majtki czy ładniutki, atłasowy stanik. Wtedy nawet nie tak ważne jest to, co mam "na górze" - to co mam pod spodem daje mi wstarczającą pewność siebie ;).
nikozja83
 

Bielizna dla mężczyzny HELLO KITTY ?

Postprzez alisia » 4 cze 2011, o 14:44

Witam wszystkich serdecznie :)
Małymi kroczkami zbliżają się urodziny mojego faceta, tak więc trzeba zastanowić się nad prezentem. Chciałabym żeby był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Ostatnio spotkałam się z bokserkami Hello Kitty dla mężczyzny. Trochę to dziwne ale mi się strasznie podobają :) Tylko boję się, że nie będzie chciał ich nosić. Jak myślicie, byłby to dobry prezent?
alisia
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Anastazja-A » 22 cze 2011, o 11:28

Hej dziewczyny, będę pewnie nudna - ale napiszę, że ja również uwielbiam taką bieliznę. Najbardziej preferuję komplety eleganckie ale od czasu do czasu lubię założyć na siebie coś koronkowego, albo w nietypowym kolorze ;)
Anastazja-A
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 22:09

A mnie sie podoba...nawet bardzo,tylko,ze ja naprawde doswiadczona jestem i ,,wiekowa".
gosik
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez roksanna » 4 lip 2011, o 11:04

A ja lubię i to i to - to znaczy i elegancję i wygodę :) Jestem też zdania, że kazda z nas powinna mieć w szafie jakiś jeden komplet z cyklu: "bardziej ekskluzywny" - może właśnie chriesties jak już ktoś zauważył.

A jeszcze w kwestii tej zabawnej powiedzmy bielizny z Hello Kitty itp. - też może być seksowna ;)
roksanna
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez grzmotna » 11 lip 2011, o 14:00

to raczej jest bieliza dla kobiet które sa odważne
grzmotna
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez madzia89m » 9 sie 2011, o 23:45

Ja powiem tylko tyle, że elegancka bielizna jest... uzależniająca. Uwielbiam to uczucie kiedy mam świadomość, że mam pod sukienką naprawę fajny komplet. Od razu jestem wyprostowana i pewniej się czuję:) Moim faworytem jest w tej dziedzinie marka krisline. Nie dość, że ładnie to wygląda to jeszcze mają szerokie ramiączka, które są dla mnie zbawieniem, ze względu na problemy z kręgosłupem.
madzia89m
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez anioł12345 » 22 paź 2011, o 04:15

jest super ")
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez justynka387 » 22 paź 2011, o 17:23

Dziewczyny a czy któraś odwiedzała może sklep e-camela.pl? Mają naprawdę ciekawą bieliznę w przystępnych cenach. Juz kilka razy u nich kupowałam i jestem naprawde zadowolona
justynka387
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 17:18

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Hania26 » 31 paź 2011, o 15:09

Ja ostatnio zakochałam się w bieliźnie w kolorze bordo! Jest moim zdaniem mega seksowna i elegancka, a w dodatku jest fajną odskocznią od tradycyjnychy kolorow typu czerń, biel i czerwień. Śliczny komplecik bordo ma Kris Line http://www.krisline.com/product,products,181.html :)
Hania26
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez karolinka_c » 2 lis 2011, o 15:49

O jaaaa, uwielbiam te kolory od Kris Line! Dzięki za linka, nie widziałam wcześniej ich kolekcji jesiennej.
karolinka_c
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lis 2011, o 13:09

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez candy_girl » 2 lis 2011, o 16:24

Ta kolekcja jest cudna.

Avatar użytkownika
candy_girl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 12:20

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Maurelia » 13 lis 2011, o 18:29

Moją uwagę zwróciła Kolekcja Kingi Vive le cabaret bo jest bardzo kobieca, seksowna, w moich ulubionych kolorach, a te gorsety, ach! Ale ponieważ zbliżają się jednak mikołajki, robiąc ostatnio zakupy w hurtownia-olenka widziałam, że mają świąteczną bieliznę erotyczną. Co myślicie o przebraniu np. w "panią Mikołajkę"? Dobry pomysł na spędzenie wieczoru we dwoje? Obrazek
Maurelia
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez anioł12345 » 24 lis 2011, o 14:06

tak bo jest seksy
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez sweete » 1 gru 2011, o 14:53

Ta akurat średnio mi sie podoba ale sama mam kilka takich fatałaszków, raczej w czarnym kolorze bez dodatków. To dodaje smaczku w łóżku heheh i wcale nie jest dla "doświadczonych ". Bardzo fajne i delikatne ciuszki można wybrać w ofercie firmy Obsessive. Polecam poeksperymentować ;-)
sweete
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:43

Pewnie że tak,warto eksperymentować i coś zmieniać,tym bardziej w łóżku ;) Ja bardzo lubię czerwone i czarne komplety,a kupuje w sklepach internetowych bo teraz są fajne promocje z okazji świąt.
E-lejdis
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez olcia0102 » 23 sty 2012, o 21:57

mój misiu lubi mnie w takich strojach:
...

trochę koronek, niby wszystko zasłonięte, ale...

co Wy na to? :happy

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
olcia0102
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez dzo » 23 sty 2012, o 22:43

nic my na to bo spamujesz :spam
dzo
 

bielizna dla dziewczyny

Postprzez qazej » 2 lut 2012, o 16:45

Witam
Chce zrobić prezent dla dziewczyny i kupić jej bielizne. Nie bardzo wiem jak sie za to zabrać... Mam kilka pomysłów, ale nie wiem czy można wstawiać linki do alledrogo itp. Kto mi pomoże? Mam 24 lata, moja dziewczyna 21. Bielizna ma być prezentem, czymś co jej sie spodoba a przy okazji i mnie. Wymiary orientacyjne znam
qazej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 16:43

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez dzo » 2 lut 2012, o 18:07

qazej jest już temat o bieliźnie

łączę wątki
dzo
 


Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez dzo » 2 lut 2012, o 19:24

wszystkie ładne ;)
dzo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron