Dziwne zmiany na forum..

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

Dziwne zmiany na forum..

Postprzez paula » 16 lip 2013, o 14:20

Od kiedy są nowe moderatorki, to nastały bardzo dziwne (przynajmniej moim zdaniem..) zmiany. Ja rozumie że nie chcecie mieć bałaganu, że nie potrzeba 20 takich samych wątków ale..!

Czy pomyślałyście może o tym, że jeśli chcemy coś na szybko napisać w nowym temacie, to czasem po prostu nie pamiętamy że istnieje już podobny wątek?
Poza tym, jeśli już znajdę ten stary temat i w nim napiszę, to na 90% nie uzyskam odpowiedzi na moje pytania które aktualnie mi chodzą po głowie, tylko raczej na te, które są na pierwszej stronie danego tematu. Bo wątpię, by komuś się chciało przeglądać 6 kolejnych stron, czytać to wszystko i w reszcie dobrnąć do ostatniej, w której autor pyta o zupełnie coś innego - wtedy to już na pewno nikt nie odpowie na ten ostatni post z danego tematu.

Ja wiem że chcecie mieć, Szanowne Panie, porządek na forum, ale tak naprawdę nic na siłę. Bo póki co to z tego porządku robi się niepotrzebne zamieszanie...
Oczywiście mówię tylko za siebie i proszę się o to nie obrażać. Po prostu czasem zbyt wielkie porządki doprowadzają do jeszcze większego bałaganu i chaosu.
paula
 

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Hadassa » 16 lip 2013, o 14:46

Kiedy piszesz coś w starym wątku automatycznie ląduje na pierwszym miejscu, więc nie trzeba wertować 6 stron.

Gdyby każda z nas pisała nowy temat bo akurat wpadłam na to żeby opisać mój związek pod innym kontem...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez nati18 » 16 lip 2013, o 14:50

Jestem za , sama dodalam nowy post nie chcialam spamowac czy cos tylko zalezalo mi na szybkiej odpowiedzi ale jak wyrazilam swoje zdanie ze dlaczego dodalam to poczulam sie poprostu nie mile widziana na tym forum przez nie ktore moderatorki .... Nie pisze tego poprostyu zeby sie klocic czy cos dogryzc tylko chce tez sie wypowiedziec.

Ale Kayira jest fakt faktem pokazuje sie na pierwszej stronie ale w tym watku trzeba przejsc do 6 czy 8 strony zeby odpowiedziec i jeszcze wszystko dokladnie przesledzic.
A np nowe forumowiczki nie beda tego czytaly wszystko co np miesiac temu bylo zeby opowiedziec na pytanie... Przemyslcie
Pozdrawiam :)

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez 456 » 16 lip 2013, o 15:01

Rozumiem Waszą irytację, ponieważ większość Waszych wątków z jednego działu zostały połączone.

Nikt nie robi nikomu tym po złości :) po prostu każdy nowy wątek zaczyna się od wypisania tej samej historii, dopiero po niej zmienia się szczegół. Uwierzcie, większość osób śledzi wątki na bieżąco (widząc po ilościach postów). ;) Więc nie trzeba zakładać kolejnego, który dotyczy tego samego i przedstawia to samo co w poprzednich jedynie pytanie się zmienia... Przecież można kontynuować w WASZYM jednym, prawda? Więc dlaczego taki problem?

Ciężko także połapać się co się dzieje gdy autor/autorka zakłada po 10 wątków o tym samym temacie.
Chcecie opisywać swoje losy -opisuje, jak najbardziej są one ciekawe (również je śledzę) tylko trzymajmy się jakiegoś ładu...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Hadassa » 16 lip 2013, o 15:01

Nie chodzi tu, kogo chce widziec czy nie ;) to jest forum i każdy ma prawo do swojego zdania...
Jednak moim obowiązkiem jest tu utrzymać porządek....

I tak jak pisałam, oczywiście, że można zakładać po kilkanaście nowych tematów... bo dziś mój kochany mi się oświdczył.. i moje odczucia itp... a tu kolejny temat o moich przygotowaniach do ślubu, no bo przecież nie napiszę pod cudzym, a na koniec jeszcze założę nowy temat, bo akurat wkurzył mnie tym, że mi nie odpisał... Proszę Was dziewczyny, większość problemów i rozmyślań można umieścić w jednym temacie...

Co do kilku stron, nie ma problemu, można się ustawić na ostatniej stronie i po problemie, ktoś będzie chciał Ci pomóc, to będzie miec okazję poczytać kilka stro wstecz, inny ktoś z lenistwa przeczyta jeden post, napisze co mu się pierwsze rzuci i tyle...
i tak jak kiedyś pisałam, dłuższe tematy mają to do siebie, że dzięki temu, ktoś ma okazję zobaczyć problem z większej perspektywy....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez paula » 16 lip 2013, o 15:22

oczywiście nie chodzi nam o to byście teraz się na nas poobrażały, bo zwróciłyśmy na coś uwagę. My wiemy że chcecie dobrze, ale po prostu wiemy, że najczęściej ludziom nie chce sie czytać kilku stron aby odpowiedzieć na pytanie z danego tematu. Sama tak mam, że jak widzę temat który ma 10 stron, to po prostu go omijam bo szczerze mi się nie chce aż tyle czytać ;)
paula
 

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Hadassa » 16 lip 2013, o 15:38

No to zależy Ci na tym, by ktoś zrozumiał Twój problem i Ci na niego odpowiedział, czy zależy czy na tym by ktoś odpowiedział Ci po łebkach??

I dobrze napisałaś pierwsze zdanie ;) ja tez zwróciłam na coś uwagę, po czym od razu piszesz tu o zmianach... ;)
wg mnie rozterki propo gadzętów łóżkowych, a następnie propo tego jak przekonać faceta do nowych rzeczy to jest jedno i to samo....
więc też tylko wyraziłam swoją opinię ;)

I jeszcze jedno ;) to, że Ty opuszczasz tematy które mają po kilka stron, nie znaczy że robią tak wszyscy... :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez paula » 16 lip 2013, o 15:57

owszem, nie wszyscy, ale zdecydowana większość na pewno ;)
paula
 

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Hadassa » 16 lip 2013, o 15:58

Nie możesz tego stwierdzić ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez paula » 16 lip 2013, o 16:00

ok, niech Ci będzie ;)
ja tylko chciałam wyrazić swoje zdanie na ten temat. I skoro życzycie sobie abyśmy odszukiwali podobnych tematów i w nich zapisywali kontynuacje, to nie ma sprawy :) oby tylko Twoje słowa na temat tego że i tak dużo osób czyta długie tematy - się sprawdziły :)
paula
 

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Hadassa » 16 lip 2013, o 16:16

powtórzę to co zawsze... to forum i tak jest zasyfione :) staramy się jak możemy utrzymać na nim porządek...
o starych tematach już nie mówię nawet ;)

bo wg mnie jeżeli ktoś chce pomóc, to pomoże i przeczyta, nawet stare posty, by być w temacie.... :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez 456 » 16 lip 2013, o 16:46

Moje zdanie jest takie, że jakikolwiek wątek może mieć po 40 stron i tak nie zostanie ominięty. Zawsze znajdzie się ktoś, kto się nim zainteresuje.
Ktoś nowo zainteresowany jeżeli nie zechce wertować całości to przeczyta pierwszą stronę i na pewno ostatnią.
Macie przykład HydeParku, który akurat jest tematem o niczym konkretnym a postów ciągle przybywa.
Owszem, znajdą się użytkownicy, którzy czytają tylko pierwszy post i wyskakują ni z gruchy ni z pietruchy. ;)
Ci, którzy udzielają się na bieżąco pod Twoimi postami paula.x111 czy nati18, to będą udzielać się nadal. Sklejenie kilku wątków to dla nich nie problem, bo śledzą co u Was się dzieje. ;) A przecież każda opinia się liczy.

Obrażać się nie będziemy, każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie na forum.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Adix257 » 26 lip 2013, o 08:51

Oj dziewczyny wydaje mi się że nasze forumowiczki mają troszkę racji bo na przykład widząc stary temat np z 24 maja i pod nim napisała jakaś nie znajoma i w dodatku nowa użytkowniczka to śmiem twierdzić że to znowu jakiś odkop archeologiczny który odkopała ów użutkowniczka i przeczytała pierwszy post i odpowiedziała. Takiego tematu nawet nie otwieram.
I również zauwarzyłem że nowe użytkowniczki chętniej odpowiadają jak temat jest świeży a nie taki z przed miesiąca który być może jest już porzucony i autorka już się nie udziela w wątku mimo że śą w nim świerze odpowiedzi. Powiem wam że ciężko mi było się połapać tak na szybko że to jest nowy wątek połączony ze starym.

Z drugiej strony to nie dziwię się że nasze moderatorki scalają wątki ponieważ niektóre użytkowniczki na prawdę przesadzają z zakładaniem nowych tematów typu "jaką sukienkę wybrać" i kiedy już ją wybierze to zakłada nowy temat "jakie buty do tej sukienki" albo "zdradziłam go" a za pare dni nowy "jak go odzyskać"

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez 456 » 26 lip 2013, o 10:56

Adrian, decydując się na założenie wątku o sobie /partnerze ,powinno się go kontynuować a nie za każdym razem gdy pojawia się jakiś postęp lub porażka -tworzyć "świeży" i przedstawiać historię po raz enty.

Forum robi się zabajzlowane wątkami dotyczącymi tego samego, bo co niektórzy autorzy wychodzą z założenia, że jak wątek ma więcej niż 5 stron to zostaje omijany. Więc zakładają kolejny o tym samym a my później sprzątamy czyjś bajzel.
Skoro tak, to zapomnieliście o użytkowniczkach, które czytają wątki tej samej osoby (każdy założony temat zaczyna się od tej samej treści) i przestają mieć chęć na przeskoczenie historii, którą czytały po raz X -tylko po to by doszukać się konkretów.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Adix257 » 26 lip 2013, o 11:29

To też jest prawda kwiatuszku

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez elzbieta45 » 26 lip 2013, o 11:41

Niewiedziałam , ze to kwiatuszek :shock:

ja tez w stare watki wogole nie wchodzę .

a to tez racja , ze niektórzy zakladaja kilka dotyczące tego samego tematu .

Za dużo jest jeszcze tych które sa blokowane powinny być automatycznie usuwane , a nie blokowane bo tez zasmiecaja forum watek który jest zablokowany a niemozna na niego odpowiadać . sa watki takie które np. jak ostatnio o ciąży nikt tez niechce wchodzić komus w watek i dlatego zapewne zakłada swój .
zgadzam się z tymi ogolnymi ale sa pytania które sa indywidualne i każdy chce mieć swój watek
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez 456 » 26 lip 2013, o 12:41

Jeżeli ktoś ma ochotę podzielić się problemem, swoją historią czy przemyśleniami to oczywiście, zakładać indywidualny temat i postować.

Można mieć po X założonych wątków, jak najbardziej. Byleby osoba nie pisała w nich o tym samym...
Dlatego nie łączymy wszystkich wątków jednego autora.
Jedynie tylko te, w których opisuje ciągle to samo.

Na forum są także wątki, które dotyczą tylko krótkich pytań. Wystarczy powertować działy lub użyć wyszukiwarki forum i tam umieścić post.

Elu, każda kobieta jest jak kwiat. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Hadassa » 26 lip 2013, o 13:01

Ostatnio jedna dziewczyna napisała, kolejny temat, uwieżcie.. nie chciało mi się zaglądać do poprzedniego..
szukać go wśród innych... i czytać...
dlatego lepiej, swój związek i jego wzloty i upadki kontynuować w jednym...

co do tego co mówi Ela... może faktyczne, zamknięte tematy przenosić do kosza...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Carina » 26 lip 2013, o 13:33

Niby kazdy ma troche racji.ale tak naprawde moderacja wie co robi i stara sie jak moze.Wiec zdajmy sie na nich ;)

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez 456 » 26 lip 2013, o 20:44

Odkurzyłyśmy forum, co niepotrzebne to pozamiatałyśmy i w kosz.
Prawie na błysk, więc oby zbyt szybko nie bałaganić. :lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez elzbieta45 » 26 lip 2013, o 21:28

macie racje dziewczyny :lol:
ale nad tymi blokowanymi zastanowiłabym się aby je usunąć całkowicie bo i tak komu one potrzebne jak udzielać się nie można a zasmiecaja
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez elzbieta45 » 26 lip 2013, o 21:44

super dziewczyny :fallinlove
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Hadassa » 27 lip 2013, o 09:11

Admin, nie chce by całkiem usuwać ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez Carina » 27 lip 2013, o 12:28

Kayira napisał(a):Admin, nie chce by całkiem usuwać ;)


W Porzadku, to moze osobny dzial utworzyc z zamknietymi watkami? bd w jednym miejscu i nie bd zasmiecac, zajmowac miejsc w aktywnych.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Dziwne zmiany na forum..

Postprzez elzbieta45 » 27 lip 2013, o 13:01

mysle , ze kosz to odpowiednie miejsce na zamknięte watki
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]