Dobry ortodonta Warszawa ?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez PaulinaD » 25 kwi 2012, o 23:16

Możecie polecić jakiegoś dobrego ortodontę w Warszawie? Znalazłam w sieci taką promocję... na aparat kryształowy za 2000 zł. Gabinet na Wilczej -...... Ale nic o nich nie ma na forach, żadnych opinii, a bez tego trochę trudno podjąć decyzję... Niby cena jest atrakcyjna, ale to i tak jest duża kwota, żeby podjąć decyzję z przypadku :/

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
PaulinaD
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwi 2012, o 22:59

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez baba » 13 lip 2012, o 14:53

Ja leczę zęby w gabinecie Q-dent na Skierniewickiej. Pracuje tam Pani Joanna, swoją drogą bardzo dobry ortodonta. Rzeczowo określa plan leczenia i koszty z nim związane, więc wiemy na co się decydujemy. Obecnie z tego co wiem to mają promocje na konsultacje ortodontyczną, ale lepiej sprawdźcie sobie to na stronie. :)
baba
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez mohito » 28 wrz 2012, o 10:51

szukam dobrego ortodonty dla siostrzenicy, która chodzila juz do pewnej lekarki, ale ta ja stresuje, ze efektow nie ma i ze aparatu nie podkreca i nie nosi. a nosi, bo jej rodzice bardzo tego pilnuja. swoja droga dla mnie to dziwne, że ta lekarka ktora leczy ja juz od ponad roku i nie widzi tego efektow, nie zlecila jakichs badan czy poszukala tej przyczyny gdzie indziej niz w mojej siostrzenicy. moze cos poradzicie?
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez ZakreconaEwcia » 29 wrz 2012, o 14:12

ile lat ma siostrzenica? To jest aparat stały/ruchomy? Ja mogę polecić na priv dobrą ortodontkę, do której chodzi mój syn, ale ona leczy tylko na aparatach stałych. Podobno na zachodzie leczy się tylko aparatami stałymi. Aparaty ruchome to już jest przeszłość, ale ponieważ jest cała masa ortodontów starej daty, którzy tylko w ten sposób potrafią leczyć, to taki mamy poziom ortodoncji w tym kraju...

ZakreconaEwcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 00:58

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez mohito » 16 paź 2012, o 14:41

siostrzenica ma 12 lat i ma ruchomy aparat, chyba z tego względu, że jeszcze jej się tam to wszystko zmienia, rośnie, i nie może jeszcze mieć stałego. ale w końcu na stałym aparacie pewnie i tak się skończy.
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez maczynka » 22 paź 2012, o 10:05

ja też szukam dobrego ortodonty w warszawie bądź okolicach, z tym, że nie dla dziecka a dla dorosłej osoby (25 lat). Wada nie jest duża, dlatego zależy mi na profesjonalnym leczeniu, żeby było szybko i sprawnie, bo byłam już u jednej ortodontki, która mi nawynajdywała masę wad, chyba tylko po to, żeby mnie naciągnąć na dłuższe leczenie.
maczynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 09:59

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 10:40

tez musza zarobic a jak znajda dobrego pacjenta to kasa sama poleci
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez mohito » 23 paź 2012, o 22:36

no tak w zasadzie nie dodałam, że uczciwy ortodonta, który nie umawia na wizyty bez potzreby. słyszałam już o takich, co za zwykłe podkręcenie aparatu i biorą horrendalne sumy, niestety. coś ktoś wie dobrych uczicwych specjalistach z podejściem do dzieci? :)
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez biszka » 30 paź 2012, o 12:44

Witam dziewczyny! Ja niedawno pełnym sukcesem zakończyłam leczenie ortodontyczne syna więc mogę się podzielić dobrym kontaktem - polecam klinikę Dormed. Znajduje się ona pod Warszawą, ale po taka jakość usług warto podjechać kawałek. Wszystko przebiegało szybko i profesjonalnie, a co najważniejsze byłam na bieżąco informowana o postępach i kolejnych etapach leczenia. Bardzo polecam!
biszka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez mohito » 30 paź 2012, o 23:21

o to świetnie :) a syn w jakim wieku, jeśli mogę zapytać? prześlę linka z tym wątkiem do siostry, może ją to przekona :)
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez biszka » 20 gru 2012, o 21:09

Syn ma 16 lat. prześlij jej wątek, naprawdę polecam to miejsce :)
biszka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez mohito » 21 gru 2012, o 13:35

już przesłany, po nowym roku wizyta u nowej ortodontki. sa przymiarki do nowego aparatu, tym razem stałego. okazało się, że siostrzenica nie miała zrobionych podstawowych badań, tzn panomogramu na którym wyszły zawiązki wszystkich ósemek. i dla tego jej przypadek okazał się bardziej skomplikowany niż inne i dlatego też nie było wcześniej efektów leczenia, nie z jej winy, tylko z powodu tego że jej przypadek jest po prostu trudny.
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Problem z paradontozą, pomocy!

Postprzez Lejla » 24 sty 2013, o 11:24

Witam. Mam 35 lat i podejrzewam, że mogę cierpieć na paradontozę. Czy jest to możliwe? Do tej pory myślałam, że z tym problemem borykają się tylko ludzie starsi. Mąż znajomej, który jest farmaceutą polecił mi ApiDentic z propolisem, który ma działanie przeciwzapalne i wizytę u specjalisty. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dentystę?
Lejla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 11:35

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez samanta » 29 sty 2013, o 09:46

no z paradontozą bywa różnie. to przypadłość która może dotknąć każdego w każdym wieku. dobry stomatolog jest na wagę złota. Lejla a skąd jesteś? co by ci skuteczniej pomóc
samanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 13:10

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez biszka » 29 sty 2013, o 13:53

oj, z parodontozą to może być różnie, moja kuzynka ma dopiero 20 lat a ciągle skarży się na krwawienie dziąseł, a jak wiadomo to może być pierwszy objaw parodontozy. Z tego co wiem, to ona kupiła jakąś pastę mającą hamować te objawy i też szuka dobrego specjalisty. Może wybierz się do jakiejś kliniki, która oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne, ja kuzynce poleciłam miejsce, gdzie sama chodzę i o którym już wyżej wspominałam, ale nie wiem czy się skusi.
biszka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez biszka » 30 kwi 2013, o 21:38

Ja jednak wybrałam Dormed :) To znacznie większa klinika, która ma więcej lekarzy. Do tego wielu znajomych mi ją polecało. Byłam już na pierwszej wizycie i wiem już, że to był odbry wybór!
biszka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez jagoda878 » 1 maja 2013, o 20:46

ja szukam kliniki gdzie zakładają takie aparaty kryształowe, których prawie nie widać. Ja właśnie nie chcę mieć takiego widocznego... Czy w Dormedzie zakładają takie aparaty?

Dzięki Dormedowi przestałam się bać dentysty!
jagoda878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 14:21

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez samanta » 30 maja 2013, o 20:42

ja miałam aparat tradycyjny, taki metalowy i nawet nie pytałam o kryształowe, ale najlepiej będzie jak po prostu pójdziesz do Dormedu i zapytasz. Ze strony wynika, że zakładają aparaty Inspire nie wiem czy ci o takie chodzi?
samanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 13:10

Ortodonta Warszawa- możecie kogoś polecić???

Postprzez elkaw » 9 lip 2013, o 15:20

Hej potrzebuje założyć aparat ortodontyczny w miarę niskiej cenie. Chciałabym aby był ceramiczny ale może też być inny materiał byle nie sam metal. Znacie może w związku z tym jakiegoś sensownego ortodontę do którego mogłabym się udać? Będę wdzięczna za pomoc.
elkaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 15:17

Re: Ortodonta Warszawa- możecie kogoś polecić???

Postprzez mohito » 31 lip 2013, o 23:32

polecam klinikę Dormed pod Warszawą, sama leczyłam sie tam ortodontycznie i bardzo jestem zadowolona, efekty naprawdę widać! Idź na konsultacje na na pewno dowiesz się, co oferują i wybierzecie najlepszą opcję.
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez mohito » 31 lip 2013, o 23:36

Mogę Wam powiedzieć, że leczenie w Dormedzie rozpoczęte. Jestem zaskoczona jakością obsługi, pacjent jest o wszystkim informowany, pytany o zdanie itp, rzadko spotyka się takie podejście lekarza!No i zrobili siostrzenicy bardzo szczegółowe zdjęcia, badania itp,m co w innych miejscach niestety nie było oczywiste...
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez oliwia_n » 8 sie 2013, o 22:48

Hej,

Ja szczerze polecam studio uśmiechu mm dent na grochowskiej 56 - od kilku miesięcy chodzimy tam z mężem i muszę przyznać, że dają radę. Dobre ceny i baaardzo dobra obsługa. Polecam.

Dodatkowe informacje są na ich stronie SPAM

pozdrawiam
Ola

PS. Czy możecie polecić mi dobrego laryngologa (dzieci) w Wawie lub okolicy - sprawa raczej z tych pilnych... będę dozgonnie wdzięczna za pomoc.

Ostatnio edytowano 16 paź 2014, o 11:07 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
oliwia_n
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 22:44

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez pitupitu » 31 sie 2013, o 17:47

ja polecam ortodontę w klinice Domred pod Warszawą. Bardzo kompetentni lekarze tam pracują! Znam osobę, która leczyła się u innego lekarza i nie było efektów, natomiast w Dormedzie jej pomogli!
pitupitu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 09:42

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez biszka » 29 wrz 2013, o 21:53

Ja także polecam klinikę Dormed, moja przyjaciółka chodzi tam do ortodonty ze swoją córką i są bardzo zadowoleni. usługi ortodontyczne sa podobno na bardzo wysokim poziomie a dodatkowo i mają podejście do dzieci :) więc z dorosłymi pewnie też sobie poradzą!
biszka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez storczyk_12 » 30 paź 2013, o 19:09

Zgadzam się z dziewczynami, ta klinika jest naprawdę bardzo fajna! Ja do Dormedu chodze już jakiś czas i jestem zadowolona, więc jeśli się wahacie, to mam nadzieję, że Was przekonam.
storczyk_12
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]