dobra bieznia w niskiej cenie - co polecacie?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

dobra bieznia w niskiej cenie - co polecacie?

Postprzez krynia22 » 21 wrz 2016, o 11:47

hej forumowicze! czy da sie kupic dobra bieznie w nizszej cenie, powiedzmy tak za dwa kola? tak mi sie marzy wlasny sprzet w garazu, predzej bym sie wtedy zmotywowala do cwiczen ale jak widze ile to kosztuje to sie zalamuje. nie wiem czy kiedykolwiek bedzie mnie stac na takie bieznie za kilka tysiecy. moze kojarzycie jakies modele w akceptowalnej dla mnie cenie? nie musi byc super extra odjechana w kosmos. wystarczy ze bedzie dzialala i nie rozleci sie po miesiacu.
krynia22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2015, o 12:37

Re: dobra bieznia w niskiej cenie - co polecacie?

Postprzez Hadassa » 21 wrz 2016, o 14:36

To moze uzywana?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: dobra bieznia w niskiej cenie - co polecacie?

Postprzez Ania_ABCfitness » 22 wrz 2016, o 09:48

Witaj, oczywiście, na rynku są dostępne modele w niższej cenie. Jeżeli jesteś osobą początkującą, powinnaś zdecydować się na bieżnię elektryczną, czyli zasilaną prądem. Proponuję Ci bieżnię marki Sapphire Jazz SG 2100T. Posiada przydatne funkcje, jak: regulacja stopnia nachylenia, automatycznie regulowany pas biegowy czy komputer wyświetlający aktualną prędkość, przebyty dystans czy spalone kalorie. Cenne są też sensory pulsu, które umożliwiają treningi kardio. SPAM bieżnia kosztuje teraz tylko 2278zł, a 2-letnią gwarancję i profesjonalny serwis sprzętu w Polsce. SPAM

KRYPTOREKLAMA.
NASTEPNYM RAZEM LECI BAN

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron