Dieta ryżowa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta ryżowa

Postprzez agat » 5 wrz 2009, o 14:50

Słyszałam dziś o takiej dziwnej diecie ryżowej. Otóż codziennie rano na czczo zjadamy surowy ryż. Pierwszego dnia jedno ziarenko, drugiego dnia 2 ziarenka, trzeciego 3, piętnastego 15 itd... Poza tym spożywamy normalne posiłki i sporo pijemy.
Dieta ta ma dawać nam uczucie sytości bo ryż w brzuchu pęcznieje. Gdy kończymy dietę rezygnujemy codziennie po jednym ziarenku , tak by żołądek powoli się przyzwyczajał. Ponoć to jest skuteczne.

Szukałam w internecie informacji na ten temat , ale jakoś nic nie znalazłam

Słyszałyście coś o tym ? Może któraś z Was stosowała ?
Jeśli by to było skuteczne to może bym się skusiła i spróbowała :?
agat
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez evka » 5 wrz 2009, o 16:11

Daj spokoj pierwsze slysze i nawet niechce prubowac hihihi niewieze w takie zabobony no ale moze kinius stosowala bo ona taka do wszystkiego i od wszystkiego wiec moze pomoze :diabel
evka
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez hanka32 » 5 wrz 2009, o 18:34

Ja też nie słyszałam o takiej diecie i zjadanie jeszcze surowego ryżu który miałby pęcznieć? No nie wiem.Napewno błonnik daje uczucie styości w żołądku ale to już preparaty kóre można kupić w aptece. :)
hanka32
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez jagoda » 6 wrz 2009, o 12:38

he he he a może to jest kwestia autosugestii a nie jakiejś dziwacznej diety ??
jagoda
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez meredith » 10 wrz 2009, o 08:37

:D
meredith
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez evka » 10 wrz 2009, o 09:54

A ja kupilam sobie cipsy bananowe i wcinam pycha sa :lol:
evka
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez agat » 1 paź 2009, o 22:34

evka napisał(a):A ja kupilam sobie cipsy bananowe i wcinam pycha sa :lol:
Tez je lubię ale suszone banany maja niestety sporo kalorii :(
agat
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez evka » 2 paź 2009, o 08:59

No pewnie tak i temu nie czest je wcinam hiihhi ale sa pyszne dzieciaki tez je lubia ;)
evka
 

Re: Dieta ryżowa

Postprzez bettti86 » 24 gru 2012, o 11:46

pierwszy raz słyszę o takiej diecie i mam nadzieję, ze to jest jakiś żart, bo raczej nie wyobrażam sobie jeść surowy ryż i to głównie ze względów zdrowotnych wydaje się być dosyć głupim pomysłem
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Dieta ryżowa

Postprzez Aga1990 » 30 gru 2012, o 00:41

dieta ryżowa? zależy co chcesz osiągnąć..bo jak przytyć to w sam raz. Ryż to źródło węglowodanów (co prawda złożonych, co nie zmienia faktu że węglowodanami są), które są głownym czynnikiem powodującym przyrost tkanki tłuszczowej. Zdecydowanie odradzam
Aga1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 00:32

Re: Dieta ryżowa

Postprzez Julija » 25 kwi 2013, o 23:25

dieta ryżowa ? ja myślę że wystarczy jeść zdrową żywność a nie chemiczne i sztuczne śmieci... a organizm sam utrzyma spalanie i metabolizm na swojim poziomie. trafiłam ostatnio do sklepu SPAM w którym mają wysokiej jakości produkty i żywność , kupując tam wiem że kupuje dobre jedzenie pełnowartościowe i smaczne a nie chemicznie hodowane...

Ostatnio edytowano 26 kwi 2013, o 08:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Julija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]