Dieta Proteinowa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta Proteinowa

Postprzez monika27620 » 31 mar 2011, o 15:30

Witam was serdecznie przeczytałam ostatnio ciekawą książkę pt "Dieta Proteinowa" i chciałam się nią zwami podzielić. Prawie każda z nas ma drobne lub większe problemy ze zbędnymi kilogramami przecież dążymy do tego żebyśmy były idealne robimy to przede wszystkim same dla siebie bo zadowolenie z własnego wyglądu znacznie poprawia nam nasze samopoczucie a co zatem idzie wpływa na nasza jakość życia.
W internecie i książkach spotkałam się z rożnego rodzaju dietami które nie ukrywam ze były skuteczne ale najważniejsze jest zęby były także zdrowe dla naszego organizmu. Az w końcu natknęłam się na tytuł książki „Dieta proteinowa” przeczytałam ja bardzo uważnie i to odmieniło mój pogląd na dieta tzn ze to czy my schudniemy zależy przede wszystkim od naszej silnej woli w oparciu o dobra dietę w tym przypadku dieta proteinowa i to jest droga do naszego sukcesu .

Odradzam rozpoczynanie diety, kiedy w perspektywie
są święta, urlop lub jakakolwiek kilkudniowa
uroczystość, która może zdekoncentrować Cię na początku
odchudzania.

Śniadanie to podstawa

Chińskie przysłowie: śniadanie zjedz sam, obiadem
podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi,
pokazuje wagę pierwszego posiłku, który spożywamy
w ciągu dnia.

Nie jestem wstanie streścić wam książki ale mogę ja naprawdę polecić mi osobiście bardzo pomogła i jestem pewna ze po przeczytaniu tej książki i odrobiny samo zaparcia każda z nas ma szanse pozbyć się zbędnych kilogramów.

Podaje stronę gdzie możecie dowiedzieć się więcej o tej książce
http://zlotemysli.pl/wawryka,1/publication/show/10020/dieta-proteinowa.html
monika27620
 

Re: Dieta Proteinowa

Postprzez Beata333 » 14 kwi 2011, o 19:47

Ta dieta jest niebezpieczna, ostrzegam. Można po niej mieć poważne problemy ze zdrowiem i zajściem w ciążę. Polecam przeczytanie artykułu na temat diet na stronie bhclub.pl zamiast diety proponuję trochę poćwiczyć:) na stronce polecam wykupienie Karty B&H club która upoważnia do bardzo fajnych zniżek:)
Beata333
 

Re: Dieta Proteinowa

Postprzez Alabama » 16 kwi 2011, o 11:51

Jedyna dieta jaką polecam jest prowadzona przez Centrum Leczenia Otyłości. Super sprawa- łatwa i bezpieczna a traci się dużo kilogramów zwłaszcza w pierwsze 2 miesiące, później już wolniej spada waga ale spada:)
Dieta jest banalna- trzeba jeść 4 posiłki dziennie, przerwy nie mogą byc większe niż 6 godzin. Wszystkie produkty trzeba ważyć (odpowiednio do założeń swojego odchudzania) Nie można jeść winogron, bananów, sera żółtego, pić alkoholu i słodzić. Polecam!
Alabama
 

Dieta Dukana - aromaty spożywcze

Postprzez georgia » 21 kwi 2011, o 15:42

Słyszałam, że dla poprawy smaku nie tylko deserów stosuje się aromaty spożywcze (nie wpływają na dietę). Jeżeli takie stosujecie to mam pytanie jakich aromatów używacie i skąd je zamawiacie. Pozdrawiam!
georgia
 

Re: Dieta Dukana - aromaty spożywcze

Postprzez Olka » 26 kwi 2011, o 12:43

ja używam aromatów dr. oetkera, czytałam że do dukana mogą być bo używa się kilka kropelek i są chyba najlepsze
Olka
 

Re: Dieta Dukana - aromaty spożywcze

Postprzez ekwador » 29 kwi 2011, o 16:03

Nawet nie wiedziałam o takich aromatach do diety dukana. Chyba też się skuszę. Znalazłam taką ciekawą ofertę: treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
ekwador
 

Re: Dieta Proteinowa

Postprzez astoria80 » 22 lip 2011, o 10:24

Cześć dziewczyny,
Sama już nie wiem co robić...
Koleżanki polecały mi dietę Dukana jako taką fajną i skuteczną...
Zaczęłam szykać w intenecie przepisów i natknęłam się na różne artykuły, że jest niebezpieczna dla zdrowia, że istnieje ryzyko podniesienia cholesterolu we krwi, że przez to, że cały czas je się te same produkty dochodzi do wyjałowienia organizmu i może prowadzić do bulimii.
To jak to jest w końcu z tą dietą?
astoria80
 

Re: Dieta Proteinowa

Postprzez dzo » 27 lip 2011, o 12:42

astoria80 napisał(a):Cześć dziewczyny,
Sama już nie wiem co robić...
Koleżanki polecały mi dietę Dukana jako taką fajną i skuteczną...
Zaczęłam szykać w intenecie przepisów i natknęłam się na różne artykuły, że jest niebezpieczna dla zdrowia, że istnieje ryzyko podniesienia cholesterolu we krwi, że przez to, że cały czas je się te same produkty dochodzi do wyjałowienia organizmu i może prowadzić do bulimii.
To jak to jest w końcu z tą dietą?


jest niebezpieczna
dzo
 

Negatywne skutki dity prteinowej

Postprzez jaagnieszka » 28 lip 2011, o 17:16

Przed rozpoczęciem diety proteinowej należy wiedzieć, że może mieć ona nieprzyjemne następstwa. Duża podaż białka obciąża nerki, wątrobę i stawy. Nie dostarcza nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych doprowadzając do niedoborów. Podczas stosowania diety możemy odczuwać osłabienie, zmęczenie, zaburzenia snu. Nadmiar produktów zwierzęcych powoduje wzrost cholesterolu i nasyconych kwasów tłuszczowych. Obciąża to nasz układ krwionośny i serce. W efekcie może doprowadzić do chorób naczyniowo-sercowych. Zdrowie mamy tylko jedno,dbajmy o nie.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
jaagnieszka
 

Re: Dieta Proteinowa

Postprzez numeria » 18 kwi 2012, o 11:02

ladnie sie witam na poczatek ... jestem tu nowa :kwiatek
chcialabym jakoby nieco zaprzeczyc negatywnym opiniom o diecie dukana ...
jestem doskonalym przykladem na to ze mozna sie czuc po niej dobrze, miec dobre wyniki i ... w koncu usmiech w lustrze kiedy nareszcie ulubiona kiecka nie uwiera tam i owdzie ...
schudlam na diecie 14 kg w okolicach dwoch miesiecy ... niestety poniewaz nie wszystko mi smakuje troszke "oszukiwalam" ale efekt jak widac byl ... po niedlugim starcie dolaczyla do mnie moja przyjaciolka z efektem -12 kg ... a pozniej rzesza pan ze srodowiska w ktorym pracuje ... a pracuje ... uwaga ... w szpitalu :) w gronie wiec sa wiec panie z roznych grup zawodowych ... rowniez lekarze :) dietka ta odchudzilam rozniez malzonka ... jego samopoczucie rowniez zyskalo nie mowiac rowniez o wygladzie ...
polecam dokladnie wczytac sie w dukana a napewno nikt wtedy nie zrobi sobie krzywdy ...
dodam jeszcze ze wlasnie jestem po kolejnych badaniach okresowych i ... sa swietne ... !!!
ze swej strony polecam dukana ... :kwiatek
numeria
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]