DIETA JOGURTOWA-HIT

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez roztrzepana20 » 16 sie 2011, o 17:39

Witam wszystkie kobietki;) Przepraszam jezeli byl taki temat , ale sama osobiscie nie widzialam. A wiec temat dotyczy diety jogurtowej. Slyszalam ze daje rewelacyjne efekty , dziewczyny pisaly ze chudna 3 kg a 4 dni . Polega ona na tym , ze przez caly dzien je sie tylko i wylacznie same jogurty naturalne w jakich sie chce ilosciach. Takie jedzenie moze spowodowac brak witamin wiec zaleca sie brac jakis witaminki do tego :) Pozniej aby nie bylo efektu jojo po stosowaniu do diety wprowadzamy powolutku inne produkty spozywcze. Np. jezeli dietke stosujecie 12 dni , dzielimy to na 4 i wychodzi nam 3. czyli co 3 dni dodajemy do jadlospisu nowe produkty spozywcze np owoce, pozniej mieso, i slodycze (ale nie w duzych ilosciach) Mysle,że w miare zrozumiale to napisalam , ale jezeli macie jakies pytania i sie ze mna przylaczacie do stosowania dietki...piszcie;)

Ja osobiscie dzis zaczelam diete i pwoiem Wam ze nie jest zle;)przez caly dzien zjadlam 2 jogurty i wcale nie jestem jakos zbytnio glodna. Mam 170 cm wzrostu i waze 60 kg. Chcialabym wrocic do starej wagi czyli zrzucic 6 kg i wazyc 54 kg ;)

Piszcie dziewczeta ;) pozdrawiam
roztrzepana20
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez dione » 1 wrz 2011, o 17:19

A czy oby na pewno jest to zdrowe? Wydaje mi się, że jednak lepiej jest bardziej urozmaicać swoją dietę. W końcu organizm potrzebuje różnych składników odżywczych. Może jednak bezpieczniej będzie skonsultować się z lekarzem?
dione
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez OnaUK87 » 14 wrz 2011, o 22:44

Taka dieta to nie dieta tylko głodzenie się w pewnym sensie i nie wierzę, że w miarę wprowadzania kolejnych składników i pokarmów nie tyje się ponownie. Dziwna dieta.
OnaUK87
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez tusia25 » 2 lut 2012, o 20:46

jakies to podejrzane, nigdy nie słyszałam o takiej formie diety... żeby schudnąć trzeba zmienić tryb życia i nawyki żywieniowe
tusia25
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez WeselneZaplecze » 3 lut 2012, o 13:59

Dieta mi wygląda na drastyczną! :shock:
WeselneZaplecze
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez Baśka1971 » 4 lut 2012, o 09:17

Chudną kilka kg w kilka dni z powodu biegunki chyba, która jest wywołana nadmiarem bakterii zawartych w jogurtach :diabel
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez tusia25 » 4 lut 2012, o 13:06

Baśka1971 napisał(a):Chudną kilka kg w kilka dni z powodu biegunki chyba, która jest wywołana nadmiarem bakterii zawartych w jogurtach :diabel



hehe dokładnie:)
szkoda zdrowia na takie "diety cud"
tusia25
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez Baśka1971 » 6 lut 2012, o 12:21

Śmiejemy się z tego, ale takie eksperymenty mogą się skończyć bardzo poważnie dla zdrowia. Biegunki potrafią strasznie odwodnić organizm.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez WeselneZaplecze » 6 lut 2012, o 14:57

Co z tego, że może i ta dieta pozwoli zgubić zbędne kilogramy ale w zamian można nabawić się bardziej poważnych chorób! :o Nie ma co ryzykować zdrowia według mnie.
WeselneZaplecze
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez Baśka1971 » 7 lut 2012, o 10:51

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Dieta i zdrowy tryb życia to nie tylko gubienie kilogramów za wszelką cenę, bo nie wszystko da się wyrazićw liczbach. Co chwilę ktoś wymyśla jak w najszybszy sposób zrujnować organizm w niezdrowy sposób, chwaląc swój przepis jako "zrzucanie zbędnych kilogramów". Żeby być szczupłym to trzeba pamiętać o zdrowej, zbilansowanej diecie i zażywaniu aktywności fizycznej. Lepszego systemu nikt nie wymyślił, bo go po prostu nie ma. Diety z egzotycznych owoców, jogurtów, ziół itp. to pic na wodę.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez WeselneZaplecze » 8 lut 2012, o 14:30

A później nie wiadomo skąd raptem anoreksja czy bulimia...
Baśka1971 napisał(a):Diety z egzotycznych owoców, jogurtów, ziół itp. to pic na wodę.

Dokładnie!!!
WeselneZaplecze
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez Baśka1971 » 10 lut 2012, o 09:13

Anoreksja i bulimia to choroby PSYCHICZNE. Słyszałam o przypadkach, że osoby chore na te choroby ładowano w kaftan i zamykano na przymusowym leczeniu. Do takich skutków moga prowadzić "diety cud". :cooking
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 09:25

ale nie popadajmy w skrajności ;)

stosowanie diety bardzo rzadko kończy się anoreksją czy bulimią

to są całkiem inne rzeczy ;)
dzo
 

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez Baśka1971 » 13 lut 2012, o 10:10

Dlatego napisałam "diety cud" w cudzysłowie. Często motorem napędowym stosowania takich diet jest chęć szybkiego pozbycia się zbędnych kilogramów ciałka, a to nie wróży nic dobrego.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez chewleciara » 21 lut 2012, o 21:04

rozumiem wszelkie ostrzeżenia dotyczące tej diety i wielkie dzięki za to. Ale tak z ciekawości to chodzi o te obrzydliwe beztłuszczowe jogurty 0% ?
chewleciara
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 20:56

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez Baśka1971 » 22 lut 2012, o 09:09

Chodzi o to, że po dużej ilości jogurtu czeka Cię biegunka. A to nic innego jak odwodnienie organizmu, co prowadzi do jego skrajnego osłabienia.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez imloco » 26 lut 2012, o 23:48

Baśka1971 napisał(a):Chodzi o to, że po dużej ilości jogurtu czeka Cię biegunka. A to nic innego jak odwodnienie organizmu, co prowadzi do jego skrajnego osłabienia.


A to nie wiedzialam, teraz bede pilnowac, aby nie zjadac za duzo jogurtu ;)
http://www.youtube.com/watch?v=eIGfDiGAdI0

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez szyms88 » 28 mar 2012, o 19:21

dieta jogurtowa to chyba nieciekawy pomysł ... :/

szyms88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 19:05

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez eiger » 29 mar 2012, o 17:59

właśnie się do niej przymierzam a że syn lubi jogurty więc mu podjadam ;)
eiger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 17:39

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez tiya » 30 mar 2012, o 15:04

Drogie Babeczki, ta dieta jogurtowa to kolejna z mono diet na których można się rozchorować, a nie zdrowo schudnąć, idźcie po rozum do głowy, przecież organizm nie może długo funkcjonować na jednostajnym paliwie, które de facto nie jest nawet pełnowartościowym paliwem, bo jest chemią, wykończycie się w ten sposób, rozwalicie metabolizm i hormony a za diabła nie schudniecie, wiem co mówię, bo od paru ładnych lat próbuję ustawić organizm na nowo, a nie jest to łatwe, serio, poczytajcie zresztą trochę na ..... - posty Stefana i dyskusje pod nimi a przekonacie się czym grożą takie "diety"

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

bywam w:NuviaLab
tiya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 12:22

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez ANN_A » 23 lip 2020, o 05:06

Kiedyś jako dziecko napisałam na internecie post o takiej diecie jogurtowej ale była to bzdura chyba całkiem zmyślona. Podstawą zdrowego i trwałego odchudzania jest racjonalne żywienie, umiar i urozmaicenie diety. Trzeba jeść wszystko w rozsądnych ilościach teraz to już wiem. Przepraszam wszystkich, który uwierzyli w tę bzdurną dietę przeze mnie wymyśloną. Ona nie istnieje.
ANN_A
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lip 2020, o 05:01

Re: DIETA JOGURTOWA-HIT

Postprzez cinamonka » 30 lip 2020, o 14:06

tez tak mi się wydaje. kiedyś bawiłam się w jogurty i kefiry, ale na białko też trzeba uważać. lepiej po prostu jeść tak by nie przekroczyć CPM i tyle.
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]