Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Asiaa » 28 sie 2014, o 15:39

Przeczytałam pewien artykuł apropos "dziecka ze strzykawki" kiedy to dziewczyny desperatki wstrzykują sobie nasienie partnera do macicy aby zajść w ciążę...
Różne mają na to sposoby...
Mi się to w głowie nie mieści i wogóle nie wiem czy takie coś może prawidłowo "zadziałać"?
Co o tym sądzicie?

Ja nie potrafiłabym żyć z myślą że kogoś tak oszukałam.
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez reni1087 » 28 sie 2014, o 17:07

Przeczytałam parę artykułów z tym tematem i jestem zszokowana. Jakoś wcześniej nie wpadłam na takie artykuły.
Ja osobiście też bym tak nie mogła, ale wiesz... różni ludzie są na tym świecie. Nie wiem czy to jest taka desperacja żeby mieć dziecko czy tylko chodzi o to aby złowić jakiegoś bogatego kolesia na dziecko.
Ale mimo wszystko oszukuje się drugiego człowieka. Niestety niektóre dziewczyny mają dziwne pomysły, jedne chcą dzieci nawet na siłę jeśli partner nie chce, inne znów usuwają ciąże. W głowie się nie mieści czasem jak czytam takie historie.
Avatar użytkownika
reni1087
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 18:20

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Asiaa » 29 sie 2014, o 11:45

Dla mnie to chore , naprawdę chore.
Czasem jednak jest to mocno umotywowane, czasem te kobiety chcą po prostu dziecka z danym partnerem a On nie chce i potem z pełną konsekwencją mają to dziecko i je kochają.
Ciekawi mnie ile takich kobiet jest które posunęły się do tak desperackich kroków?
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Snajper » 29 sie 2014, o 13:38

Jeśli mogę się wtrącić...
Jestem facetem który bardzo długo nie chciał dzieciaka. To moja partnerka stopniowo "urobiła" moje poglądy. Teraz mam dwie cudowne córki i jestem jej wdzięczny, za to, że stopniowo pracowała nad moimi poglądami. szczerze się przyznam, że nie jestem pewien swojej reakcji, kiedy po prostu z zaskoczenia powiedziałaby mi: "masz być ojcem i już". Zwłaszcza, że wiedziałbym, że zrobiła to niejako bez mojej świadomości. Zawsze się zabezpieczaliśmy, więc wiedziałbym, że to była tylko i wyłącznie jej decyzja.

Jak dla mnie, takie postępowanie to proszenie się o poważny kryzys w związku. Zwłaszcza, że dzieci przewracają świat do góry nogami i nawet ci w pełni zdecydowani na początku mogą "nie dawać rady" z opieką.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Asiaa » 29 sie 2014, o 13:44

Snajper napisał(a):Jeśli mogę się wtrącić...
Jak dla mnie, takie postępowanie to proszenie się o poważny kryzys w związku. .


Otóż to!

A co w przypadku gdy dziewczyna nie chce być z facetem a chce z nim mieć dziecko?
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Snajper » 29 sie 2014, o 15:33

Czyli takiego małego pluszowego misia do przytulania ? Jak dla mnie to dość egoistyczne myślenie i trochę zatracenie sensu ojcostwa/macierzyństwa.

U mnie to wyglądało tak:

W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że nic w życiu nie jest dane na zawsze: ani zdrowie, ani miłość ani życie. Dzieci to taki trochę sposób na nieśmiertelność związku. Uświadomiłem sobie, ( a może moja żona mi uświadomiła), że któregoś dnia jedno z nas może odejść. Wiem, że to skrajny przypadek, ale wystarczy popatrzeć na statystyki weekendowych wypadków na drogach, lub przejść się do szpitala onkologicznego, aby spotkać ludzi którzy byli święcie przekonani, że akurat ich to nie dotknie. Jeśli jest się z kimś tak naprawdę i do końca, chce się mieć jakieś oparcie, jakiś promyk tego co było, na wypadek tragedii. Dzieci to właśnie taki promyk. Dla mnie, jeśli ją stracę, lub dla niej, jeśli będę miał to szczęście, że odejdę pierwszy i nie będę musiał widzieć jak gaśnie ona.

Przepraszam, jeśli zabrzmiało to bardzo poetycko, ale tak właśnie to u mnie przebiegało. To kwestia tego na ile człowiek zaangażuje się w związek.

Wydaje mi się, że dziecko to owoc związku a nie przytulanka na samotne wieczory.
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Astra » 29 sie 2014, o 17:11

Tak sie jakos dziwnie sklada, ze wlasnie ciaza :baby jest bardzo czesto wykorzystywana przez kobiety w roznych
niecnych procederach.
Pobudki tych kobiet przyprawiaja o zawrot glowy i mdlosci.
Niestety nie zawsze czyste zamiary i intencje kobiet zwiazane z ew ciaza, nie jednemu facetowi zlamaly zycie i przetracily kark.
Taka jest brutalna prawda.
Zastanawia mnie tylko, jak taka kobieta moze popatrzec na siebie w lustro.
Chociaz z drugiej strony jak mowi znane przyslowie ,,ze tonacy brzytwy sie chwyta,,.
A wiec w kontekscie tego przyslowia juz niczemu sie nie dziwie,chociaz moze ,,podziwiam,, w sensie negatywnym ,perfidie i wyrachowanie , takich kobiet. :diabel
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Snajper » 29 sie 2014, o 17:29

No tak, pod tym kątem patrząc Astro to wygląda inaczej niż pisałem. Właściciel firmy w której pracowałem miał drugą zonę (on 50 ona 20 lat) . Dziecko było metodą na wysokie alimenty i wygodne życie. Tylko pytanie, czy tak to powinno wyglądać ?
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Astra » 29 sie 2014, o 17:40

Czesto sie slyszy o takich targach miedzy ,,biedna,, kobieta w ciazy a facetem zlapanym na wedke.
To bardzo smutne, choc niestety prawdziwe.Mowia, ze swiat i ludzie schodza coraz bardziej na psy.
Patrzac tak na takie dzialania kobiet mozna sie pokusic o stwierdzenie , ze tak wlasnie jest.
Ale mnie zastanawia to ,iz ciaza stala sie elementem ustawki zyciowej , bez wzgledu na to czym jest ona
okupiona.
Mnie takie zachowanie i zamierzone dzialanie kobiet przyprawia doslownie o gesia skorke.
Odpowiadajac na zadane przez Ciebie Snajperku pytanie odpowiem wprost , ze nie , bez wdawania sie w detaliczne wyliczanie szczegolow. :(
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Snajper » 29 sie 2014, o 17:47

Też tak uważam. Jeśli mogę coś takiego powiedzieć... istnieją dwa rodzaje prostytucji. Jedna polega na niskich stawkach i wielu partnerach, druga na jednym partnerze i wysokich alimentach. Jakoś tak nigdy nie ogarniałem życiowej "ustawki" . Pamiętam jak w pałacu ślubów musieliśmy z moją żoną podać zawód:
- Pan ?
- Bezrobotny
- Pani ?
- Bezrobotna.
Minęło sporo lat i jesteśmy ze sobą. Do wszystkiego doszliśmy razem. Nie wiem, nie rozumiem takich dróg na skróty :(
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Adidasowa » 31 sie 2014, o 23:43

Desperackie kroki. Żenada jak dla mnie ;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Astra » 1 wrz 2014, o 01:23

Mimo, ze tak wlasnie mozna to podsumowac to jednak ,,lapanie ,, na ciaze jest w tej chwili
na topie. :baby
Sporo kobiet upatruje wlascie w takich perfidnych skadinad metodach, swoj fart zyciowy i nic ponadto.
Chcialby sie powiedziec , samo zycie z wyjatkowa premedytacja. :diabel
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Asiaa » 1 wrz 2014, o 08:41

To jest jakiś chory sposób ale niektóre w ten sposób potrafią się "ustawić"
Muszą być bezduszne jak dla mnie...
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Astra » 6 wrz 2014, o 19:00

No niestety , mimo ze oburza nas takie zachowanie innych kobiet to niezaleznie od tego
musmy to przyjac do wiadomosci .
Zreszta i tak nie mamy wplywu na postepowania innych osob.
Na swiecie sa w koncu nie sami dobroduszni ludzie .
Taka jest brutalna i zarazem koszmarna rzeczywistosc, w ktorej zyjemy i fukcjonujemy niezaleznie od naszych krytycznych opini. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez eRozkosz_pl » 16 wrz 2014, o 15:00

Nie specjalnie te desperackie kroki przypadły mi do gustu... Już lepie w ogóle nie mieć dzieci niż zdecydować się na coś takiego,nigdy nie rozumiałam kobiet które postępują w ten sposób.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Astra » 17 wrz 2014, o 20:41

Ktos kiedys madry powiedzial , ze ponoc kobiety sa bardziej okrutne i konsekwentne w tym, od
mezczyzn.
Trudno powiedziec czy tak jest , ale mozna roznie myslec jesli slyszy sie tu i owdzie o takiej kobiecej
perfidii i okrutnym i zaplanowanym w szczegolach , wyrachowaniu.
A moze niektore kobiety upatrzyly sobie doskonaly sposob na wygodne i pasozytnicze zycie wprowadzajac swoje niecne zamiary w zycie kosztem innych? :diabel
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez lola1 » 16 paź 2014, o 14:58

Chcesz wprowadzić trochę pikanterii do swojego życia łóżkowego? Szukasz gadżetów erotycznych? Jeśli tak to musisz koniecznie zajrzeć na SPAM Oferujemy szeroki asortyment oraz zapewniamy dyskrecję. Zapraszamy :)

Ostatnio edytowano 16 paź 2014, o 17:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lola1
 

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Jaśmin » 19 lut 2017, o 23:42

Teoretycznie mogłoby to zadziałać (sposób na strzykawkę) ale jest to co najmniej dziwne... Trzeba być niedojrzałym by próbować zajść w ciąże z mężczyzną, który tego nie chce. To jest poważna, życiowa decyzja a nie kaprys. Ja, mimo, że od dawna chciałam być mamą to nie wpadłabym na to by być samotną matką z wyboru, chciałam by moje dziecko miało pełną, kochającą się rodzinę, więc czekałam cierpliwie. Wiadomo, jeśli dziecko już jest na świecie i związek się rozpadnie to inna kwestia ale świadome skazywanie swojego dziecka być może na życie bez ojca (bo przecież nie wiadomo jak zareaguje facet podstawiony przed faktem dokonanym) jest troszkę żenujące...

Najzabawniejsze, że teraz w Hiszpanii kobiety wpadły na jeszcze lepszy pomysł. To znaczy - kupowanie pozytywnych testów ciążowych oraz buteleczek z moczem ciężarnej... Masakra. Oczywiście do swoich różnych celów... Także panie ciężarówki, wasze siuśki są wiele warte :D

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez Fenek86 » 20 lut 2017, o 01:28

Asiaa napisał(a):
Snajper napisał(a):Jeśli mogę się wtrącić...
Jak dla mnie, takie postępowanie to proszenie się o poważny kryzys w związku. .


Otóż to!

A co w przypadku gdy dziewczyna nie chce być z facetem a chce z nim mieć dziecko?


Nic, bo co masz zrobić? Moja ex tak zrobiła.
Nie chciała być ze mną a dawała nadzieje. Jej celem było znalezienie sobie dobrego materiału na ojca jej dzieci a nie męża. O czym sypiając z nią nie wiedziałem.
W ogóle nie wiedziałem co miała w planach. Wszystko było ok ale nie było. Związek fikcja.
Osiągnęła cel i w między czasie znalazła sobie kogoś innego. Gościa z grubszym portfelem.
Wtedy zaczęła się walka o dziecko i wmawianie mi, że dziecko jest jego nie moje. Bo miał więcej kasy.
Wyszło jak wyszło... Córa jest moja i to potwierdzone a ex niech się ciągnie ze swoim przydupaskiem.
Mam wspaniałą córkę, z której jestem dumny a reszta zeszła na drugi plan. Ex dla mnie istnieje tylko jako matka mojego dziecka. Nikt więcej.
Nawet gdy ją widzę nie mam już odruchów wymiotnych.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Desperackie kroki aby zajść w ciążę..?

Postprzez mysia0054 » 22 mar 2017, o 10:50

Rozumiem urabianie partnera na dziecko, ale nie jakieś przebijanie prezerwatyw czy wstrzykiwanie sobie nasienia, jak dla mnie chore ;p pamiętajmy, że faceci też niejednokrotnie stoją po drugiej stronie barykady i też próbują wymusić ciążę

Microgynon cena do sprawdzenia u mnie na blogu.
mysia0054
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 mar 2017, o 10:13
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]