Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jaśmin » 7 mar 2017, o 02:14

Ja zrobiłam już dwa testy (negatywne) a @ nadal brak.
Dałam sobie jeszcze tydzień i chyba wybiorę się jednak do lekarza bo mam już 37 dzień cyklu, więc duże spóźnienie.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 10 mar 2017, o 11:38

Jasmin stres przeziebienie ale tez i inne powody moga opozniac @

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Ryzyko ciąży a dziwna miesiączka

Postprzez Wequerka » 10 mar 2017, o 20:49

Witam.
Przyjmuje środki hormonalne yasminelle od pol roku. Ostatni raz kochałam sie ze swoim chłopakiem dzien przed rozpocznieciem nowego blistra (plus prezerwatywa, brak wytrysku, choc przed współżyciem jakies pol godziny wczesniej doszedł masturbując sie). Od dwóch tygodni mam mdłości, okres dostałam w dniu gdy miałam jeszcze jedna tabletkę z blistra (zawsze dostawałam w 4 dzien odstawienia). Plamienie jest ciemnobrązowe. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. Mam zawroty głowy, mroczki, jestem osłabiona. Proszę o radę jakie jest ryzyko ciąży w tym przypadku.
Wequerka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2017, o 20:45

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jaśmin » 11 mar 2017, o 05:06

Hadassa napisał(a):Jasmin stres przeziebienie ale tez i inne powody moga opozniac @


Stresów nie mam, przeziębienie może ale mimo przeziębień, podróży i stresów nie opóźnia mi się o tyle miesiączka nigdy. Cały zeszły rok miałam regularne jak w zegarku (2-3 dni +/-).

Bardziej myślę, że może coś z hormonami. Tak czy inaczej jak przez weekend nie dostanę to w przyszłym tygodniu idę do lekarza przebadać się.

Wequerka napisał(a):Witam.
Przyjmuje środki hormonalne yasminelle od pol roku. Ostatni raz kochałam sie ze swoim chłopakiem dzien przed rozpocznieciem nowego blistra (plus prezerwatywa, brak wytrysku, choc przed współżyciem jakies pol godziny wczesniej doszedł masturbując sie). Od dwóch tygodni mam mdłości, okres dostałam w dniu gdy miałam jeszcze jedna tabletkę z blistra (zawsze dostawałam w 4 dzien odstawienia). Plamienie jest ciemnobrązowe. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. Mam zawroty głowy, mroczki, jestem osłabiona. Proszę o radę jakie jest ryzyko ciąży w tym przypadku.


Negatywny test ciążowy, brak wytrysku podczas stosunku, prezerwatywa, krwawienie, które dostałaś... Gdybyś była w ciąży to chyba byłby cud...

Mdłości, osłabienie, zawroty głowy to mogą być objawy stu różnych rzeczy, chociażby przesilenia wiosennego ;)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Czy byłam w ciąży? To zwykły okres czy poronienie?

Postprzez Ellaya » 29 kwi 2017, o 16:36

Witam, w szesnaste urodziny (20 kwietnia) zostałam zgwałcona, przez... byłego chłopaka. Jednak ja nie o tym. Z tego co zdążyłam wywnioskować, stosunek był przerywany... Jestem przerażona myślą powiedzenia tego rodzicom bądź pójściem do apteki po test. Po prostu nie jestem w stanie tego zrobić. Zaczęłam działać na własną rękę aby domniemaną ciążę poronić, chociaż sama wątpię czy takowa się pojawiła. Brałam ibuprofen 400 minimum 3 tabletki dziennie, trochę się uspokoiłam bo czytałam że to właściwie pewnik jeżeli chodzi o pozbycie się ciąży. Jednak dziś rano dostałam plamienia, było czerwono brązowe. Czasami zdarzało się że dostawałam takie plamienie przed okresem, ale to była kwestia 1-2 dni przed. Okres powinnam dostać za tydzień, 20 kwietnia to była u mnie prawdopodobnie owulacja. Pomyślałam, że może jednak ciąża była i właśnie się jej pozbywam, jednak wyczytałam że owe plamienie pojawia się w czasie zagnieżdżania się zarodka... Jednak, bolał mnie dół brzucha, to był dla mnie charakterystyczny ból jaki mam zawsze przed miesiączką. W każdym razie spanikowałam, wykorzystałam informację z wcześniej, że poprzez wzięcie dwóch tabletek aspiryny i gorącej kąpieli można wywołać okres i poronić. Wzięłam cztery tabletki i siedziałam w gorącej kąpieli przez pół godziny, po wstaniu po nodze pociekło mi kilka skrzepów, jeden większy, był średnicy ok... z 4 cm? Wyszłam z wanny, ubrałam się i po godzinie zauważyłam plamienie, bardzo rzadkie, jak woda, zabarwiona na brązowo-czerwony. Teraz zauważyłam, że mam krwawienie takie jak przy okresie. Przez cały czas, od wczoraj brzuch bolał mnie jak przed okresem. Czy to poronienie? Wczesny okres? Wcześniej moje cykle trwały ok 26-30 dni, wychodzi na to, że ten trwał 22. Czy to zwykły nieregularny okres w wieku nastoletnim? Czy może jednak doszło do zapłodnienia i poroniłam? Sama się pogubiłam, wszystko jest nie tak... Chciałabym też powiedzieć o całej tej sytuacji rodzicom, ale martwię się, że mi nie uwierzą. Przecież to brzmi strasznie, że były chłopak wziął ode mnie to, na czym tylko mu zależało... Ostatnio mam bardzo dużo stresu przez rozstanie z nim itd. Bo jeszcze do niedawna groził mi że jeżeli nie będę z nim, to nie będę z nikim. Rozsyłał podrobione screeny rozmów że tego wszystkiego chciałam... Już raz wziął ode mnie to co chciał-bez pytania, byłam przerażona więc chciałam się od niego odciąć, ale przyjechał do mnie pod pretekstem rozmowy i przeprosin... Stres może powodować przyśpieszenie okresu? Pomocy!
Ellaya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 kwi 2017, o 16:33

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Fenek86 » 23 maja 2017, o 23:41

Narobisz sobie biedy dziewczyno.
Takich rzeczy nie robi się na własną rękę nigdy, bo możesz dostać krwotoku i wykrwawić się na śmierć albo dostać komplikacji i wizyta u gina
gwarantowana. Jeśli byłaś w ciąży i poroniłaś to gin i tak powinien zbadać cię, bo istnieje ruzyko, że musi cię wyczyścić.
Z resztą ty się nad niczym nie zastanawiaj tylko idź i powiedz rodzicom o wszystkim!!!!! O tym, że ten skur...el cię szantażuje i zrobił ci krzywdę nie pierwszy raz!! To co zrobiłaś też wypadałoby im powiedzieć. Nie możesz być wykorzystywana dziewczyno! Dbaj o siebie i nie bój się mówić.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jaśmin » 27 maja 2017, o 01:26

Fenek ma rację, kochana, biegiem do rodziców i oni jakoś sprawę na pewno ogarną. To nie Twoja wina i nie masz czego się bać, ani czuć się winna. Nie kombinuj z lekami i poronieniem na własną rękę bo możesz sobie zrobić dużą krzywdę!!!

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:17

Dokładnie jeszcze krzywdę sobie zrobisz i dopiero będzie
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez bata » 19 cze 2017, o 14:28

To straszna trauma dla dziewczyny ale też mam żal za to że nie ma w szkołach edukacji seksualnej z prawdziwego zdarzenia a rodzice to już ręce opadają po prostu wcale nie rozmawiają na te tematy z małolatami, tu najlepiej rozwiązałaby by sprawę pigułka po o której się teraz tyle mówi i nie trzeba było się stresować ale dziewczyna musiałaby o tym wiedzieć a jak widać nie miała o niej pojęcia zupełnie
Avatar użytkownika
bata
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:41

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Viola32 » 29 cze 2017, o 12:09

Historia jest o tyle przerażająca że dziewczyna jest z tym wszystkim sama i nie ma zielonego pojęcia co właściwie robi.

Ad aspera per astra
Avatar użytkownika
Viola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 13:34

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez m.nadrakowska » 13 lip 2017, o 18:24

Ale żeby tak na forum pytać? Do lekarza i będzie wszystko jasne.

Zamiast zielonej herbaty? czystek
m.nadrakowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 18:15

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Aneta.Fi » 14 lip 2017, o 14:54

@Ellaya,
dziewczyno! Koniecznie musisz o tym powiedzieć innym. Rodzicom, ale też opisać sprawę lekarzowi. Dziewczyny mają rację - nie rób nic na siłę, bo sobie biedy napytasz. Jeśli nie będziesz umiała sama sobie tego ogarnąć i nie będziesz miała wsparcia w dorosłych, to może warto pomyśleć o spotkaniach w terapeutą. Przed Tobą całe życie, warto z robić z tym porządek już teraz. Im dłużej będziesz to na sobie niosła, tym więcej będzie to ważyć. A tego gościa to bym...
Aneta.Fi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 14:46

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Patrycjaxl » 1 sie 2017, o 21:36

Hej dziewczyny! Mam nadzieje że tutaj dostanę odpowiedz.

12 dni temu uprawiałam peeting z chłopakiem. Był to typowy seks oralny z zakończeniem, które uwielbiają faceci - tak było dwa razy. Ja po wszystkim zawsze myłam ręce, mój chłopak wycierał, palił papierosy. Dotykał mnie, wkładając palce głęboko ale nie przypominam sobie aby miał coś na palcach - coś z wytrysku bądź z płynem przed. Raz też zbliżył penisa do mnie i chciał wejść ale nie ja chciałam.

Okres miałam dostać w sobotę i do tej pory nie mam. Mimo, że od piątku bolał mnie brzuch ale tak dziwnie, kulo mnie z boku tak jakbym dopiero jajeczkowała, w dodatku bolące piersi, widoczne żyłki na nich, wysypało mi twarz, mam gazy, bulgoczenie w brzuchu i często chodze do łazienki ale wiem, że dużo pije przez te upały.

Objawy ustępują, a okresu nie mam. Dzisiaj wręcz bolała mnie pochwa. Nie wiem bardzo boje się że jestem w ciąży mimo iż tłumacze sobie, że to niemożliwe ale bardzo dużo czyta się o tych przypadkach, gdzie przez wkładany palec zachodziło się w ciąże. Nigdy nie miałam regularnego okresu, czasami spóźniał mi się tydzień lub półtorej ale nigdy się tym nie przejmowałam bo nie miałam takiej sytuacji.
Bardzo proszę o pomoc, czy mogło dojść do zapłodnienia? Czy mogą to być objawy ciąży? Dodam, że według mojego kalendarzyka miałam dni niepłodne ale nie wierze mu zbytnio bo nie mam regularnych cykli. Proszę o pomoc. Dziękuję.
Patrycjaxl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 21:08

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jaśmin » 2 sie 2017, o 15:55

Mala szansa, wedlug tego co opisalas to sperma nie bardzo mialaby jak sie przeniesc do pochwy, jesli masz nieregularne cykle to normalne ze sie spoznia, pewnie stres jeszcze opoznia nadejscie okresu. Ale dla pewnosci mozesz sobie zrobic test, one niewiele kosztuja a sie uspokoisz a wtedy pewnie i @ nadejdzie :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Patrycjaxl » 4 sie 2017, o 18:53

Jaśmin napisał(a):Mala szansa, wedlug tego co opisalas to sperma nie bardzo mialaby jak sie przeniesc do pochwy, jesli masz nieregularne cykle to normalne ze sie spoznia, pewnie stres jeszcze opoznia nadejscie okresu. Ale dla pewnosci mozesz sobie zrobic test, one niewiele kosztuja a sie uspokoisz a wtedy pewnie i @ nadejdzie :)


Dziękuję za odpowiedz. Okresu nadal nie mam, to już piąty dzień. Z jednej strony mam ,głupie myśli ale z drugiej tłumacze sobie że to niemożliwe. A zaraz przychodzi mnie myśl, że znając moje szczęście... Chociaz doskonale wiem, że moje cykle są najróżniejsze na świecie. Jak patrzyłam to w jednym miesiącu miałam 5, w następnym 15 i tak ciągle. Dzisiaj strasznie mnie boli podbrzusze, jak schodzę ze schodów to bolą mnie piersi i aż je trzy,ma :happy a poza tym pojawił sie śluz przezroczysty i tak czuje jakby to było JUZ ale nadal nie ma...
Patrycjaxl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 21:08

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Adamek430 » 25 sie 2017, o 13:05

Nie ma takiej mozliwości. Nie jesteś w ciązy

Adamek430
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 12:58
Lokalizacja: Pniewy

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez a_gatka » 31 sie 2017, o 23:29

Może to dobry moment, by pomyśleć o antykoncepcji. Zaoszczędzisz sobie sporo stresu. ;)
a_gatka
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez marla_s » 18 wrz 2017, o 20:21

Ten temat jest rakiem w Internecie. Kobiety, dziewczyny, dzieci. Czemu nie idziecie od razu do lekarza? Zasada jest prosta czytając bzdety na Necie można dostać raka jąder :P
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez elwira321 » 20 wrz 2017, o 13:53

Może właśnie dla pewności lepiej zażywać tabletki to na pewno zwiększy szanse na brak ciąży

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez 88Mariolka » 21 wrz 2017, o 13:28

Najlepiej porozmawiac z rodzicami i odciac sie od tego chlopaka. A stres moze tez opoznic miesiaczke lub spowodowac plamienia.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez adrianna.magdalena » 22 wrz 2017, o 20:33

Cześć!
Przeszukałam chyba cały internet, ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, może Wy będziecie wiedziały usmiech.gif
Z moich wyliczeń wyszło, że na urlopie dostanę okres, w związku z tym poszłam do gin. Dostałam dwa opakowania tabletek do wybrania bez przerwy. Pierwsze opakowanie wybrałam całe, natomiast w drugim zostało mi 6 tabletek do końca i je odstawiłam. Dzień przed odstawieniem tabletek uprawialiśmy stosunek przerywany, oraz trzy dni po odstawianiu z tym, że stosunek pełen (z końcem). Dodam, że tego trzeciego dnia po odstawieniu tabletek pojawiło się krwawienie. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość zajścia w ciążę? :o
adrianna.magdalena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:29

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez margaret » 6 paź 2017, o 17:26

zawsze są jakieś szanse

margaret
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 paź 2017, o 17:17

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez karpandzia11 » 11 paź 2017, o 17:05

różnie w życiu bywa i jest możliwość że jesteś w ciąży

karpandzia11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 12:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Ewelina28 » 19 paź 2017, o 20:33

Tak naprawdę za każdym razem gdy dochodzi do współżycia istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Czasem mniejsze, czasem większe, ale jest zawsze.
Avatar użytkownika
Ewelina28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2017, o 00:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez freya » 11 lis 2017, o 16:59

Moim zdaniem ciąża jest bardzo prawdopodobna bo po odstawieniu tabletek nie jesteś zabezpieczona a nie ma jak wyliczyć owulacji kiedy wcześniej brałaś hormony, teraz to już prawdziwa ruletka.
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]