Ćwiczenia i dieta w ciąży?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Ćwiczenia i dieta w ciąży?

Postprzez JaGoda » 23 kwi 2017, o 00:33

Hej.
Jakie ćwiczenia można wykonywać będąc w ciąży?
Zaczerpnęłam porady od kogoś i tamte ćwiczenia mi totalnie nie służą. Zbyt szybko się męczę i prawie każdy wysiłek to dla mnie tragedia. Jakie ćwiczenia wykonywałyście w ciąży?
Dziewczyny pomocy. :(
Nie wiem też jaką dietę mogę stosować żeby nie zaszkodzić dzidziusiowi. Robi mi się drugi podbródek i chciałabym go zgubić, bo zaczynam wyglądać koszmarnie!
Każdy mówi mi, że sporo utyłam. Zawsze miałam filigranową sylwetkę i nie mogłam przytyć.
Na początku cieszyłam się, że kg idą w górę, nabrałam kobiecych kształtów ale ten podbródek wszystko psuje. :(
Błagam pomocy! Doradzcie coś, bo nie mogę na siebie patrzeć. :( Można temu jakoś zaradzić?



"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: Ćwiczenia i dieta w ciąży?

Postprzez Hadassa » 29 kwi 2017, o 22:26

Ja ćwiczyłam z fitappy czy jakoś tak.. a dieta.. ciężko teraz o taką...
Jedz zdrowo... dużo owoców i warzyw...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ćwiczenia i dieta w ciąży?

Postprzez zzajac972 » 5 maja 2017, o 10:23

hej, jedna z moich córek jest właśnie w ciąży i też szukała jakiś ćwiczeń. Znalazła super trenerkę przez LINK która ułożyła jej ćwiczenia. Pani Kaja teraz też jest młodą mamą, więc ułożyła mojej córce dietę, pokazała ćwiczenia. Moja Kasia była bardzo zadowolona. Przestał ją tak bardzo boleć kręgosłup i dużo lepiej się czuła, mimo nudności, które przeszła bardzo ciężko. Ogłoszenia Pani Kai już nie ma, z wiadomych przyczyn, ale może znajdziesz kogoś równie dobrego. Polecam!
pozdrawiam!


DZIEKUJEMY ZA LINK
zzajac972
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 11:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]