Co zrobic by wkoncu sie zmienil??

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co zrobic by wkoncu sie zmienil??

Postprzez monia149090 » 29 maja 2013, o 23:18

Hej,witam wszystkich.Jestem tu dość nowa,zawsze jedynie podczytywalam Wasze watki.Dzis postanowiłam napisac...Nie układa się w moim malzenstwie...Ale od początku-jesteśmy malzenstwem od 3,5 roku,mamy 3letnia corcie.Nasze malzenstwo było spontaniczne,ale nie ze względu na ciaze.Znalismy się wcześniej dość długo i chcieliśmy być razem.Wiec wzielismy slub,i od tego czasu wszystko zaczelo się stopniowo zmieniac-na gorsze...Ciagle jest jak w sinusoidzie... wzloty i upadki,szczerze to już mam tego dość. Maz niestety nie szanuje się z moim zdanie,lubi sam podejmowac decyzje... Od jakiegoś czasu nie czuje się szczesliwa,kochana,gdy mu to uswiadomilam to się obrazil.No jak to możliwe???-powiedział,przeciez nie klocimy się już tak jak kiedyś,,,no i ma racje ale i tak nie jest tak jak być powinno...;/ to powinnam zrobić by zmienil nastawianie do mnie...rozmawy były i to wielokrotnie niestety bez skutku,ale ze skutkiem na chwile....
monia149090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 14:56

Re: Co zrobic by wkoncu sie zmienil??

Postprzez elzbieta45 » 30 maja 2013, o 10:32

to sa skutko małzenstwa bo wcześniej mi nie przeszkadzało w nim to czy tamto bo go kocham . gdy przychodzi codzienność wtedy dostrzegamy to , ze niestety wiele rzeczy nam się niepodpba . taki był przed slubem i taki pozostał po slubie . a charakteru naeda się zmienić ani jego zachowan . Bo to tez on sam by musiał przedewszystkim chciec
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Co zrobic by wkoncu sie zmienil??

Postprzez Adidasowa » 31 maja 2013, o 10:53

Musisz z nim bardzo dużo rozmawiać. Spokojnie, delikatnie. Uświadamiaj mu, że jest Ci przykro, że powinien Cię wspierać, patrzeć na Twoje potrzeby, na Twoje zdanie. W końcu jesteście małżeństwem, zapytaj czy chce żeby to małżeństwo się rozpadło? Jesli nie, to niech zacznie coś robić, aby je wzmocnić.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hernanadezi