Co Wam pomaga na łupież?!

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez REni77 » 16 lis 2012, o 20:26

Co Wam pomaga na łupież z takich domowych sposobów? te drogeryjne specyfiki mi nie pomagają są drogie a skuteczność minimalna albo żadna szukam coś z domowej apteczki. Stosował ktoś sok jabłkowy-ocet jabłkowy na łupież bo wyczytałam, ze pomaga?!
REni77
 

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez magniffika » 17 lis 2012, o 23:48

A próbowałaś szampon Toni&Guy przeciwłupieżowy??? Mój chłopka męczył się z tym problemem... niestety specyfiki domowe nie pomagały. Raz jak byłam na zakupach w Rossmannie zobaczyłam ten szampon i pomyślałam, że mu kupię... nie spodziewałam się takiego efektu, już po drugim myciu łupież prawie zniknął, a po trzecim naprawdę nie było już ani śladu tego paskudztwa. Okazało się, że efekt nie jest krótkotrwały, bo do tej pory Misiek nie ma problemów z łupieżem, a szamponem myje włosy raz w tygodniu :)
magniffika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 23:39

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez martula11 » 21 lis 2012, o 14:43

idz do apteki, tam Ci pomoga coś wybrać

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez jowita1 » 21 lis 2012, o 20:34

mi najbardziej Nizoral !
jowita1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 20:25

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez melinda » 22 lis 2012, o 13:21

Mi pomaga Vichy taki z jasno zieloną naklejką. Co prawda jest drogi, ale łupież mija po dwóch myciach.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 22 lis 2012, o 14:11

ja myję włosy garnierem antyrecydywistą a też zmagam się z problemem łupieżu. Jest niedrogi ale skuteczny prócz jednej podstawowej wady: otóż szybko przetłuszcza włosy:(

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez kokkosowa » 27 lis 2012, o 21:26

polecam Nizoral,bardzo dobrze działa,jednak nie należy stosować go ciągle,cały czas,po pewnym czasie trzeba stosować go coraz rzadziej.
kokkosowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 18:23

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez Balwinka101 » 28 lis 2012, o 15:03

Tez nie znam domowych sposobów ;/ ale polecam ElestabionS
Balwinka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 14:59

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez PychaxD » 13 gru 2012, o 20:15

magniffika napisał(a):A próbowałaś szampon Toni&Guy przeciwłupieżowy??? Mój chłopka męczył się z tym problemem... niestety specyfiki domowe nie pomagały. Raz jak byłam na zakupach w Rossmannie zobaczyłam ten szampon i pomyślałam, że mu kupię... nie spodziewałam się takiego efektu, już po drugim myciu łupież prawie zniknął, a po trzecim naprawdę nie było już ani śladu tego paskudztwa. Okazało się, że efekt nie jest krótkotrwały, bo do tej pory Misiek nie ma problemów z łupieżem, a szamponem myje włosy raz w tygodniu :)

Ostatnio kupiłam fajny lakier do włosów z tej firmy, gdybym zauważyła że mają szampony, to pewnie wzięłabym też coś od łupieżu. Teraz już będę pamiętać.

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez roksanka » 14 gru 2012, o 11:23

Na łupież zdecydowanie nizoral + po myciu głowy spłukiwanie jej octem (najlepiej winnym, jabłkowym, bo taki zwyczajny to strasznie jednak śmierdzi...). To spłukiwanie octem jest ważne, bo zawsze zostają Ci jakieś resztki szamponu na głowie, które lepiej usunąć (skóra głowy jednak tej chemii nie lubi).
roksanka
 

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez kiferk » 14 gru 2012, o 13:02

Mi na łupież pomógł Nizoral. Po miesiącu stosowania regularnie tego szamponu już nie miałam łupieżu :)

kiferk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 12:49

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez PychaxD » 20 gru 2012, o 11:08

fuj.. octem? dla mnie wszystkie smierdzą.
Może mam uraz psychiczny, al winnego octu wręcz nienawidzę...
Wolę po tysiąckroć pachnące odżyweczki i szamponiki (grunt to znaleźć coś dla siebie co nie szkodzi skórze głowy)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez Sharlot » 30 gru 2012, o 14:15

ja po nizoralu mialam jeszcze wiekszy lupiez :( moze zalezy od skory glowy? sprobuje tego z Toni&Guy, bo juz tyle tego probowalam, ze trace nadzieje...
Sharlot
 

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez mandela » 3 sty 2013, o 12:54

Selsun Blue, używałam i jest świetny. Dostępny jest w aptekach.

Avatar użytkownika
mandela
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 17:29

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez Monia_S » 4 sty 2013, o 11:03

Mi nie pomagało kompletnie nic z domowych sposobów, szampony dostępne w drogeriach też niewiele zdziałały.. Zaczełam chodzić do dermatologa i razem z nim szukamy szamponu który będzie najlepszy, bo wiadomo, że nie zawsze pierwsza recepta lekarza będzie strzałem w 10tke. Jeśli Twój problem powraaca to najlepiej skonsultuj się z lekarzem bo to może być już coś poważniejszego (grzybica, hormony itp.)
Monia_S
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 sty 2013, o 10:46

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez natalia11kck » 16 sty 2013, o 19:33

Tylko nizoral.
Stosowałam 3x w tyg przez 2 tyg i przeszło ;)
natalia11kck
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 23:49

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez ladyD22 » 20 sty 2013, o 21:36

Polecam szampon Clear jest dostepny w rossmanie kosztuje ok 16 zl ale mnie pomaga mialam duzy problem z lopiezem nawet nizoral nie pomogl a ten szampon tak :D:D:D
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez kmroz22 » 22 sty 2013, o 10:16

Ja nie mam problemu z łupieżem więc nie powiem, co mi pomaga, ale czytając stronkę z poradami wpadłam na artykuł o łupieżu i dowiedziałam się wielu ważnych rzeczy. Najważniejsze to higiena i dobry szampon. Tu macie ten artykuł ----> http://www.nuclearts.pl/choroby/jak-uniknac-lupiezu/
kmroz22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 17:05

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez vitaminka82 » 23 sty 2013, o 18:01

Polecam szampon do włosów Healing firmy Catzy czerwony p/łupieżowy jest bardzo skuteczny i mega wydajny gęstość pasty do zębów:D usuwa też zaczerwienie skóry , swędzenie itd

Opis parków wodnych http://www.aquaparki.info/ w Europie.
vitaminka82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk i Dolny Śląsk :-)

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez kobitka1 » 3 lut 2013, o 23:50

wszystko zależy od rodzaju łupieżu, jeżeli masz zaawansowany na tle grzybicy, to pomoże szampon z dodatkiem Selsunu np. Sensun Blue po 3-4 myciu łupież ustąpi, gwarantuję. Lecz musisz używać go przynajmniej 2 razy na tydz. przez przynajmniej rok.
kobitka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 23:42

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez malwina99 » 13 lut 2013, o 15:13

To zależy na jakim tle masz łupież. Ja na przykład miałam łupież, ale dermatolog wykluczył, że to od jakiejś choroby, okazało się, że to podrażnienie od drogeryjnych szamponów. jak zmieniłam szampon na Biokap z apteki skóra nie była już podrażniona i problem zniknął. Jeżeli jesteście uczulone na jakiekolwiek chemiczne składniki, to one mogą powodować łupież.

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez zuzamarcela » 9 lip 2013, o 13:02

Każda skóra głowy jest inna i potrzebuje czegoś innego. Przeszukaj w sklepach internetowych szampony Biały Jeleń lub w jakimkolwiek innym.

Ostatnio edytowano 9 lip 2013, o 13:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
zuzamarcela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 12:50

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez kotyx » 9 lip 2013, o 13:59

Na łupież też mogę polecić szampon Catzy, ten czerwony (zielony nie bardzo się sprawdza).
Przy dłuższym stosowaniu pomoże olejek kokosowy. Tyle wiem z własnego doświadczenia.
Nizoral się u mnie nie sprawdzał, powodował stałe nawroty łupieżu.

Kolorowa, niebanalna bielizna damska KEY.
Avatar użytkownika
kotyx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 13:49

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez vaniliiia » 10 lip 2013, o 21:29

A ja czytalam, że podobno nic tak nie przywołuje i nie powiększa łupieżu jak właśnie szampon przeciwłupieżowy...

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez M2013 » 12 lip 2013, o 21:48

U mnie podobnie , Nizoral się nie sprawdził. Ale pani w aptece poradziła mi właśnie Catsy czerwony i narazie go testuję. Jak będą efekty to dam znać czy działa :)

Jestem mamą dwóch urwisków spełniająca swoje marzenia. Ty też możesz :) http://nietylkomojapraca.blogspot.com/
Avatar użytkownika
M2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 20:31
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]