co o tym myślicie ???

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 27 cze 2014, o 21:10

[color=#000080][/color]
Witam Was ;)
Jestem tu nowa ale mam nadzieje, ze mi pomozecie bo juz nie wiem co O Nim mysleć.. :oops:
Opowiem wam w skrocie. Pierwszy raz zobaczylismy sie w barze gdzie byłam z kumplem. wymienilismy jedno zdanie a na drugi dzien jakos znalazl mnie na fb i tak pisalismy,po kilku dniach sie spotkalismy i bylo bardzo fajnie :P spotykalismy sie tak 2 razy w tyg ale codziennie pisalismy. i wlasnie pisal do mnie piekna, sliczna, kochana, skarbie, wysylal buziaki itp. po ponad msc znajomosci zostalam u niego na noc bo bylismy w barze ale procz buziakow nic wiecej nie bylo. :p w nastepny week sie kochalismy i bylo wprost cudnie mu tez bo gadalismy o tym i na drugi dzien jak mnie odprowdzil to mi to pisal... i tak week wygladaly. gdpy pisalismy raz spytal sie co mi sie w nim podoba to mu odp ale jak on mial mi na to odp to unikal ale na drugi dzien powiedzial ze poprostu mam cos w sobie :) i ze jak sie po rozstaniu z byla spotykal z innymi to nie bylo to co ze mna bo nie czul tego zafascynowania...nawet jak wypilismy w ktorys week sobie w klubie i drodze powrotnej on sie zapytal czy sie w Nim zakochalam a ja mu na to ze nie i zaczelam sie smiac ( sklamalam) a on pozniej ze malo mu brakuje by sie we mnie zakochac....po kilku dniach jak pisalismy o czyms to napisal "bo sie we mnie zakochalas " a ja mu na to " ze moze Ty we mnie" to odp ze nie potrzebnie zaczal temat :o . Ostatnio caly week sie nie odzywal dopiero w ndz zadzwonil i mowilam ze myslalam ze predzej napisze a on na to ze nie ma obowiazku pierwszy pisac, no to oczywiste ale on wie, ze ja nie lubie pierwsza pisac. i od tamtego week przestal pisac tak jak zawsze bez zadnych buziakow itp. chociaz potem widzielismy i bylo cudownie myslalam ze bd juz ok ale najwidoczniej nie jest. Znamy sie ponad 2 msc ja sie w Nim zakochalam i niewiem juz co myslec... teraz nie widzimy sie ponad tydz rzadziej piszemy i nie mam pojecia co robic. :in love: :oops: on ma 24 a ja 20 lat...
PROSZE PORADZCIE MI COS....Z GORY DZIEKUJE..
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 27 cze 2014, o 21:48

??:(
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Burbi » 27 cze 2014, o 22:12

Hmm dla mnie jest kilka możliwości:

1. Najbardziej brutalna - przeleciał Cię, znudziłaś mu się i powoli się wycofuje (mimo, że to możliwe, to najmniej prawdopodobne jak dla mnie z tego co opisujesz).

2. Jest facetem który nigdy nie powie "Kocham Cię" jako pierwszy, chce pokazać, że on tu jest górą i czeka aż ty się w nim zabujasz na całego.

3. Uwierzył Ci kiedy mówiłaś, że się nie zakochałaś, zabolało go to, bo on widocznie się zakochał na maxa, dlatego się wycofał.

Swoją drogą, dlaczego ludzie po prostu nie mówią o swoich uczuciach, to fakt, że często nas przez to ranią, ale ile okazji straciliśmy przez ten sam lęk? Ile związków - dobrych związków nie powstało, albo się rozpadło bo nie mówiliśmy szczerze o uczuciach? Czemu w dzisiejszym świecie, ta osoba która mówi pierwsza "Kocham Cię" jest tą słabą, gorszą. Jakby miłość była jakąś chorobą...nie rozumiem tego. W każdym razie przemysł co do niego czujesz i czy stać Cię na szczerość, bo jeżeli któreś z tych możliwości sprawdza się tutaj, to możesz to uratować będąc z nim szczera, albo przekonać się, że nic z tego nie będzie, taka moja opinia. Powodzenia :)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 27 cze 2014, o 22:29

Dzięki za odp. Wiem, głupio zrobiłam że mu nie powiedziałam wprost jak się pytal, ale poprostu boję się że On mnie wyśmieje czy cos. . :( miałam związki poważne przed tem i boję się, że znowu mnie ktoś zrani. Chciałabym mu to jednak jakoś napisać tylko nie wiem jak, by nie wyjść na jakąś idiotke. . . Najlepsze jest to, że jak kiedyś lezelismy razem on mi Powiedzial że Ostatnio pisała do niego była i chciała się z nim spotkać na kawe ale widziała go z jakąś Dziewczyna ( kuzynka ale ona jej nie znala ) to napisała mu że już nie chce. Nie są już rok razem już jej nie kocha i nic do niej nie czuje. Ale nie wiem . . Pierwszy raz się tak Zakochałam i az nie wiem czy mu to napisać czy czekac az może on pierwszy napisze Hmm ? :-(
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez AiShA » 27 cze 2014, o 22:39

Myślę że sama go trochę od siebie odepchnełaś.
Jeśli facet pyta czy jesteś w nim zakochana to wystarczyło powiedzieć może i zamknąć temat, żeby dać mu do myślenia, a nie od razu stanowczo mówić nie i jeszcze śmiać mu się w twarz.
To mogło urazić jego męską dumę.
Teraz najlepiej schowaj swoje nie lubie pisać pierwsza do kieszeni i zapytaj co się dzieje Dlaczego nie ma już tyle czasu co wcześniej co tak prawdę się zmieniło.
Jeżeli to się nie zmieni to może facet nie jest wart Twojej uwagi albo po prostu się znudził Toba i szuka sobie kolejnej, jeżeli się tego nie dowiesz będzie cię to gryzło...
Powodzenia bo może to być ciężka rozmowa :)

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 28 cze 2014, o 20:53

A ja mysle , ze facet cos kreci i napewno nie byl z Toba szczery.
Uwazam , ze chcial wybadac ,,teren,,.
Mysle, ze raczej potraktowal Cie jednorazowo , bez jakichkolwiek przyszlosciowych zobowiazan.
Dziwi mnie to, ze facet tak szybko rezygnuje z kontynuowania dobrze zapowiadajacej sie znajomosci.
Facet ktory twierdzi, ze masz w sobie cos ,nigdy by sie tak dziwacznie i niezrozumiale zachowywal.
Chyba , ze z gory zalozyk , ze taki bedzie scenariusz waszej bardzo krotkiej znajomosci.
Jesli dla spokoju ducha chcesz wiedziec wiecej , to wyjdz z propozycja spotkania sie i zaproponuj szczera rozmowe, mimo, ze
mozesz nia byc bardzo rozczarowana i zawiedziona. :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 29 cze 2014, o 09:04

A wczoraj jak do niego wieczorem Napisałam to nie odpisał . . :( pierwszy raz nie odpisał jak ja pierwsza Pisałam. . Od piątku się nie odzywa. . Nie wiem dlaczego faceci najpierw narobią nadziei i wgl doprowadzą do tego bym zdążyła się przywiązać a potem nawet nic nie napiszą. . . . :-(
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Burbi » 29 cze 2014, o 10:04

To nie tylko faceci tak robią...ale jak Ci mówiłem wcześniej to byłą jedna z opcji. Może się jeszcze odezwie, jak nie to daj sobie spokój.

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez bere » 29 cze 2014, o 10:42

Może daj sobie spokój i poszukaj sobie kogoś odpowiedniego,wartościowego.Nie wiem jak Ty ale na mnie nie zrobił by wrażenia uśmiech obcego faceta w knajpie. :)
bere
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 20:21

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez AiShA » 29 cze 2014, o 12:12

Sama widzisz już nawet Ci nie odpisuje....
Olej faceta bez sensu żebyś się zamartwiała i traciła czas na kogoś kto nie jest Ciebie wart.
Może trochę po boli ale minie znajdziesz kogoś bardziej odpowiedniego w swoim czasie.

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 30 cze 2014, o 20:48

Ale to nie jest niestety takie latwe i proste.
Poniewaz ludzkich uczuc nie wylacza sie pstryknieciem palcow i juz .
Na pogodzenie sie z tym co Cie spotkalo potrzeba sporo czasu, wiec szukanie zastepstwa uczuciowego moze sie na razie
nie udac.
Mysle, ze spokojnie poczekaj co sie jeszcze wydarzy.
Moze cos ? :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 30 cze 2014, o 21:48

To smutne gdyby rzeczywiście po prostu się Tobą zabawił i teraz olał..
Ale z drugiej strony nie uważasz że za szybko poszliście na całość?
Nie znałaś od razu Jego zamiarów, więc nie powinnaś tak od razu bezgranicznie zaufać..

Mam nadzieję, że chłopak się wystraszył i teraz rozmyśla co dalej..
I że się w końcu odezwie..

Nie smuć się, może akurat się poukłada :*
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 30 cze 2014, o 22:38

Teraz właśnie uważam że to wszystko chyba za szybko było. . Ale przed tem z nim rozmawiałam i mowil, że on nie z takich i wgl. A jak mu napisałam że pewnie mu o to tylko chodzi to się kiedyś obraził . . A teraz cały week się nie odzywał, tylko wczoraj Napisałam do niego na fb to odpisał mi tylko na 2 wiad ale wyglądało tak jakby już niechcial pisać a jakbym nie napisała to on by się nie odezwał i teraz też cisza. Ja już nie wiem dlaczego mam takiego pecha. . Mam 20 lat a pierwszy chyba raz takie cos czuje miałam kilka związków ale to nie było to uczucie co teraz do niego. . Widzę że jednak nic z tego nie będzie bo Jeśli by chciał to by mu zależało na kontakcie ze mną i wgl . . Trudno :(
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 30 cze 2014, o 22:44

A zapytałaś dlaczego tak się teraz zachowuje??
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 30 cze 2014, o 22:46

Nie smuc sie , bo przynajmniej wiesz na czym siedzisz i nie music zyc zludzeniami.
Widzac po Twojej minie , ze wiazalas z ta znajomoscia nadzieje a tu niestety doznalas zawodu.
Tak to jakos w zyciu czasami bywa.
A w uczuciach , tak naprawde trudno jest cos do konca zawsze przewidziec.
Uszka do gory , jeszcze sloneczko dla Ciebie zaswieci. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 30 cze 2014, o 22:53

Szczerze to nie mam jakoś chyba odwagi by wprost się o to zapytac czemu tak się to wszystko zmieniło. . Jakoś się boję że mi np napisze, że jednak nie szukał nic poważnego tylko takiej znajomości albo że ma już kogoś innego czy kręci z inna. . :( trochę ciężko jest ale cóż. .
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 30 cze 2014, o 23:24

Ja bym jednak tez nie pytala i nie drazyla w temacie.
W koncu facet pokazal , ze jest nic nie wart i nie zasluguje na Twoja uwage.
A Ty jakos to musisz przetrawic .
Przynajmniej zdobylas nowe doswiadczenie , szkoda tylko , ze takie smutne. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 1 lip 2014, o 22:21

Ja w przeciwieństwie do Astry- napisałabym, bo bym nerwowo nie wytrzymała..
A jeśli nadal by się nie odzywał to na zakończenie znajomości posłałabym konkretnie co o Nim myślę i jak to o czym tak Cię zapewniał <że jest inny niż reszta facetów, że nie jest z tych co wykorzystają i rzucą> mija się z prawdą.. że okazał się dokładnie takim samym palantem..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 1 lip 2014, o 22:37

Tylko właśnie nie wiem jak i co mu napisać, jak to wszystko ubrać w słowa, chce jeszcze kilka dni poczekać i mam nadzieję że napisze bo już nie wytrzymuje i tęsknię wiem głupie. I co bym mogła mu w esie takiego napisać bym nie wyszła na głupia która się narzuca ale też chce wiedziec na czym stoję. .
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 2 lip 2014, o 21:58

Napisałam dziś do niego. I odpisał że nie mial czasu bo dużo pracy i wgl że mam się nie gniewac a w następnym esie że przecież on mi nigdy nic nie obiecywał. No kur... Co za frajeer . . Czemu ja mam takiego pecha ? Jak to przeczytałam to nie Wiedziałam co zrobic. . Tego się nie spodziewałam . .
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Burbi » 2 lip 2014, o 22:47

To wiesz przynajmniej na czym stoisz. Powiem Ci jeszcze tak, przykro mi z powodu tego co Cie spotkało, ale na świecie mnóstwo jest takich ludzi i trzeba się liczyć z faktem, że inni mogą wykorzystać nasze uczucia. Ale głowa do góry, są jeszcze gdzieniegdzie normalni faceci. Powodzenia :)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 2 lip 2014, o 23:00

Ale masz się nie gniewać.. ok..
Pff co za koleś..

Zakończ tę znajomość bo jak już wiesz jakie On ma do tej relacji podejście.. A na przyszłość bądź bardziej ostrożna i zaczekaj ze zbliżeniem do czasu kiedy lepiej poznasz partnera.. żebyś znów nie została tak wykorzystana..

Trzymaj się :**
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Nikolka » 2 lip 2014, o 23:34

On chyba potraktował Cię przedmiotowo i wcale mu na Tobie nie zależy ot taki epizodzik w jego nudnym życiu. Lepiej pierwsza się z nim nie kontaktuj.
Nikolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 09:46

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 5 lip 2014, o 22:31

Dzięki wszystkim za odp i wgl ;* po tamtych esach do tej pory się nie odezwał ale już wiem na czym stoje i jaki tak naprawdę jest. Jakoś nie mogę zrozumiec facetów. Ale cóż takie życie jeszcze nie raz się zawiode na kims. A przed wakacjami jeszcze mówił że jak będą wakacje to gdzieś pojedziemy ha ha nie no teraz to mam z tego beke. Choć nie powiem bo strasznie boli i pewnie długo będzie ale trzeba dać radę i na drugi raz napewno nikomu tak szybko nic zaufam. Ale i tak mam nadzieję że może do mnie napisze czy cos.. :( pożyjemy zobaczymy :(
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 6 lip 2014, o 00:02

Mysle, ze jeszcze nie raz ich nie zrozumiesz.
Ale jedno jest pewne, ze to co Cie spotkalo bedzie Twoim doswiadczeniem zyciowym.
Chociaz uczymy sie cale zycie to i tak bywa, ze powielamy nasze poprzednie bledy.
W uczuciach, niestety jak pokazuje zycie, nie ma mocnych i silnych, bo jest tylko samo zycie. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]