Co myślicie ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co myślicie ?

Postprzez Maalaga » 31 lip 2013, o 19:00

No to mam mały problem..

Zacznijmy od tego że mam 17 lat. Poznałam parę miesięcy temu chłopaka.(Kacpra 19 lat)
był on z moją przyjaciółką.. No i czasami wychodziliśmy gdzieś razem czasami nas odprowadzał na dworzec takie tam.. często z nim pisałam, lecz tak normalnie o różnych sprawach.
Po dwóch miesiącach oni zerwali ze sobą, około miesiąc temu napisałam do niego w pewnej sprawie a on się spytał czy się spotkamy to ja się zgodziłam, spędziliśmy parę godzin, było ok.
Dobra podobał mi się ale nic do niego nie czułam. Potem na jednej imprezie przyjaciółka wzięła mój telefon i napisała do niego w moim imieniu że go kocham i takie różne w sumie nie zareagował tak źle. Chciał się nawet spotkać i o tym pogadać.. Ja na drugi dzień mu wszystko wyjaśniłam i wg, no i znowu było wszystko po staremu, aż do czasu kiedy nie zaczęłam do niego czegoś czuć, zauroczyłam się w nim. No i jak pisaliśmy zapytałam się go co by zrobił jeśli by się okazało że to wszystko co wtedy moja przyjaciółka pisała było prawdą.. odpowiedział że nie wie. I tak potem wyszło, że dowiedział się, że coś do niego czuje, chciał się spotkać, myślałam że wszystko będzie dobrze, ale on nagle wypalił z pytaniem czy jestem dziewicą.. no i potem napisał że bardzo go ciągnie do kobiecego ciała i takie tam.. Nie wiedziałam co mam o tym myśleć, potem napisał że bd lepiej jeśli jednak będziemy się tyko kolegować.. W sumie to już i tak nie miało dla mnie to znaczenia, bo potej rozmowie myślałam, że dla niego liczy się tylko seks.. No i nie odzywał się do mnie z dwa tygodnie a ni ja do niego, myślałam że koniec znajomości. Aż do czasu gdy napisał, znowu był tą samą osobą co wcześniej, chcę się spotkać. Nie wiem co mam robić, z jednej strony ciągnie mnie do niego, mam nadzieje, że jednak nie jest taki, że nie zależy mu tylko na jednym i że będzie wobec mnie w porządku, z drugiej jednak strony boje się, że jeszcze bardziej "uzależnię" się od niego a on okaże się osobą, z która nie chciałabym mieć do czynienia.

Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie :)
Maalaga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 18:37

Re: Co myślicie ?

Postprzez ktosia93 » 1 sie 2013, o 13:05

chodził z twoją przyjaciółka...to nie wiesz jaki on jest? piszesz ze pisaliscie,spotykaliscie sie...i nie wiesz jaki jest? z jednej strony moze zalezec mu na tylko na jednym a z drugiej strony moze mu zalezec na tobie...ja na twoim miesjcu umowiłabym sie z nim sam na sam i bym lepiej go poznala...jaki ma charakter,czym sie zajmuje itp a ty widocznie nic o nim nie wiesz...
ktosia93
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 12:48

Re: Co myślicie ?

Postprzez Adidasowa » 4 sie 2013, o 22:48

Nie możesz spytać przyjaciółki jakby był? Co zrobił źle skoro się rozstali? Co było przyczyną? Skąd od razu wniosek, że mu chodzi tylko o seks, to, że go ciągnie do kobiecego ciała, nie musi wcale oznaczać, że ma w głowie tylko jedno. może lubi sobie podotykać popieścić...Nie oceniaj książki po okładce, według mnie powinniście POWAŻNIE i SZCZERZE pogadać i sobie wszystko wyjasnić. A nie bawienie się w zgadywanki.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co myślicie ?

Postprzez Jamelia » 6 sie 2013, o 12:55

Pogadaj z przyjaciółką, dowiesz sie wielu rzeczy o nim. ale jak dla mnie facet,który od razu wchodzi na tematy sexu nie ma poważnych zamiarów wobec dziewczyny.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Co myślicie ?

Postprzez malawanilia » 7 sie 2013, o 14:04

Zdecydowanie pogadaj z przyjaciółka jeśli jeszcze się przyjaźnicie. A jeśli nie to jakbym była na twoim miejscu to bym sobie go odpuściła.

Najlepsza na rynku księgowość warszawa
malawanilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 13:52

Re: Co myślicie ?

Postprzez vaniliiia » 7 sie 2013, o 20:04

Moim zdaniem chłopak nie dojrzał do poważnego związku, i zalezy mu tylko i włącznie na seksie. Nie zgodzisz się- obrazi się. A jak z Nim będziesz i nie zgodzisz się na seks to z Tobą zerwie...
Nie ma poważnych zamiarów wobec Ciebie moim zdaniem...
I jeśli masz możliwość, porozmawiaj z przyjaciółką, to najlepsze rozwiązanie. Dowiesz się dlaczego zerwali i jaki był.
Może też ją namawiał na seks ?

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Co myślicie ?

Postprzez gosia26 » 8 sie 2013, o 16:29

hej jak wcześniej dziewczyny pisały dobrze byłoby pogadać z przyjaciółką.. jako kolega pisaliście sobie, a jak już dowiedział się, że coś do niego czujesz to wyskoczył z tekstem lubienia kobiecego ciała.. spotkaj się z nim kilka razy,, porozmawiajcie szczerze a będziesz wiedziała czy wart jest uwagi czy tez nie :)

gosia26
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 09:00

Re: Co myślicie ?

Postprzez Mirabella » 11 sie 2013, o 12:47

Tak jak pisały pozostałe forumowiczki - pogadaj z przyjaciólką. Jesli się przyjaźnicie to będzie z Tobą szczera i będziesz wiedziała czego się spodziewać.
Avatar użytkownika
Mirabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 23:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron