cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez martka1987 » 10 mar 2010, o 15:16

Jak sie pozbyc tego dziadostwa?? Nabawilam sie tego przez nagla zmiane trybu zycia, siedzaca prace itd Dodam ze jestem szczupla mam 176 cm i wazw 56 kg takze nie potrzebuje chudnac Skacze na skakance pije hektolitry zielonej herbaty nie uzywam cukru, masuje cialo rekawica wcieram balsamy robie masaze wodne i nic!!!! Co jeszcze stosujecie na te przykra dolegliwosc niedlugo lato i trzeba bedzie zdjac zimowe ciuchy a tu co... :/ Co jeszcze mozecie mi polecic? dodam ze czasami cieprie na zaparcia i czesto mam brzuch jak balon... aktivia mi nie pomaga wogole kiedys dzialala kawa i papieros ale teraz rzucilam palenie a kawy tez juz nie pije.... :(
martka1987
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez pisarka » 11 mar 2010, o 13:40

Podpinam sie pod twoje pytanie- dokladnie robie to samo co ty i nie widze zadnych efektow. Czy ja juz jestem po prostu skazana na cellulit? Ostatnio zaczelam chodzic na basen i plywam godzine dwa razy w tygodniu. Moze to cos da-na razie kondycja mi sie poprawia ale cellulit nie znika :(
pisarka
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez Thaisun » 18 mar 2010, o 15:29

A próbowałałyście masaży tajskich? Moja koleżanka zdrowo sie odżywia, biega 3 razy w tygodniu, w weekendy ćwiczy na siłowni, a cellulit i tak ją "dopadł" :shock: . Poszła na serię masaży antycellulitowych do centrum masażu tajskiego (6 razy) i po każdym masażu widać bylo poprawę. Taki masaż robi się ze specjalnymi olejkami antycellulitowymi, które rozbijają tkankę tłuszczową i w ten sposób "rozprostowują" skórę. A przy tym macie świetny relaks, bo są to bardzo przyjemne masaże :D W Warszawie takie centrum jest na Łuckiej.
Thaisun
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez magda-s85 » 19 mar 2010, o 11:33

ja nie wiem od czego to zależy, ale mi na cellulit pomogło chociażby to, że nie jadam już w fastfoodach, staram się nie jeść wieczorami, piję dużo wody, pływam i stosuję kosmetyki wspomagające - od dłuższego czasu jest to seria Slimline Flosleku, którą mogę polecić z pełnym przekonaniem.
Oczywiście, potrzeba cierpliwości, ale u mnie przyniosło to zadowalające efekty :-)
magda-s85
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez Marishka » 23 mar 2010, o 01:36

OOoooj, tutaj bezapelacyjnie muuuuszę się wypowiedzieć!!!

dziewczyny!!!

Piorunem gnajcie mi do Avonu i kupcie Intensywną kurację antycellulitową. I bynajmniej żeby nie było, że coś reklamuję. Jak dla mnie to jest naprawdę zawalista sprawa! nie dość, że krem jest skuteczny na tyle, że już po pierwszym smarowaniu (a zrobiłam to bezpośrednio po prysznicu) moje uda stały się gładsze w dotyku, to jeszcze skóra zrobila się bardziej naciągnięta a skórka pomarańczowa zmniejszyła swoją widoczność natychmiast... TO jest kurcze cudo a nie byle kosmetyk!!! ;-)
Marishka
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez króliczek8982 » 30 mar 2010, o 23:21

Ja mam 175 cm i waże 53 kg i mam roztępy wewnątrz ud i nie wiem jak się tego pozbyć.
króliczek8982
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez moniala » 24 kwi 2010, o 19:29

Ja od nowego roku ( takie miałam postanowienie) chodzę 1-2 razy w tygodniu na basen i wspieram się także kosmetykami Slimline Flosleku i naprawdę widzę pozytywne efekty :woman straciłam trochę już na wadzę a i moje ciałko ładnie wygląda- gładko bez pomarańczy na udach !
moniala
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:14

lapida napisał(a):atena, chodzi mi dokladnie o celludestock. koszt to tak okolo 80, w zaleznosci od apteki, ale moim zdaniem warto.

A po jakim czasie widać efekty?:)
pstro
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez akjam89 » 21 lip 2010, o 16:29

Wg mnie na cellulit najbardziej pomaga ruch oraz dieta no i dodatkowo kosmetyki:D
Z kosmetyków to dla mnie najlepszy jest Balsam Antycellulitowy z Nantesa! Bardzo dobrze ujędrnia ciało i wygładza skórę;) Polecam może to Ci pomoże!!!
akjam89
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez Spragga » 23 lip 2010, o 12:33

Wiecie co, mi się wydaje że na cellulit tylko dieta może skutecznie pomoc. Ja tez używam kremów, masuję się, robię kąpiele w lodowatej wodzie, itd, ale nic to nie daje. Cellulit to zapalenie tkanki łącznej wynikające z toksyn w organizmie i zatrzymywanej wody w organizmie. Bierze się z tego co jemy, więc najlepiej postawić na dietę, ale nie byle jaką. Bo to tez już sprawdziłam: to co działa na innych niekoniecznie działa na mnie. Każdy ma inny organizm. Jeśli dieta to tylko konsultowana z dietetykiem. SPAM mają bardzo podobno skuteczny program zwalczania cellulitu i przede wszystkim dopasowują dietę do organizmu.

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Spragga
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez babinka » 24 lip 2010, o 00:19

Oczywiście,że tak. To właśnie nieodpowiednia dieta, siedzący tryb życia powodują cellulit. Prawda jest jednak taka,że ten zaawansowany( czyli już widoczny) bardzo ciężko jest zlikwidować. Na pewno balsamy nawet bardzo drogie na niewiele się zdadzą. Tu może tylko z pomocą przyjść profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Jednym z nich( podobno najbardziej skutecznym) jest Lipo Shock( ciężko znaleźć miejsce gdzie go wykonują ale w Warszawie na pewno w Amaya). Wykorzystuje się w nim fale dźwiękowe do rozbijania tłuszczu. Ciekawa jestem czy to bolesny zabieg?
babinka
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez akjam89 » 27 lip 2010, o 11:42

No tak dziewczyny zgadzam się, że to dieta jest naistotniejsza. Moim zdaniem aby już zwalczyć powstały cellulit- istotne jest tez wykonywanie odpowiednich ćwiczeń. Jednak myślę, że kosmetyki, które są zrobione specjalnie do tego typu rzeczy także się przydadzą. Wolę zacząć od balsamu, który mi pomaga niż iść od razu na zabiegi, na pewno kosztowne. Ja jakoś sobie radzę, używając nantesa. Także chyba obejdzie się bez zabiegów:)
akjam89
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez Paulina13 » 2 sie 2010, o 14:16

[quote="moniala"]Ja od nowego roku ( takie miałam postanowienie) chodzę 1-2 razy w tygodniu na basen i wspieram się także kosmetykami Slimline Flosleku i naprawdę widzę pozytywne efekty :woman straciłam trochę już na wadzę a i moje ciałko ładnie wygląda- gładko bez pomarańczy na udach ![/quot

podobnie jak Moniala ja również wspieram się kosmetykami Flosleku z tej samej serii (dokładnie używam sprayu i żelu do ciała) i chodzę 3 razy w tygodniu na fitness, w domu kręcę hula hop i staram się ograniczać słodycze.
Paulina13
 

cellulit

Postprzez salomea » 5 paź 2010, o 13:16

Witam, jestem bardzo zdziwiona że nie mam nic na temat cellulitu ,nie macie takiego problemu?ja mam i walcze cały czas ale nic mi nie pomaga ,zastanawiam sie nad zabiegiem ale takim bezinwazyjnymi czy ktos coś może mi polecić i czy ktoś słyszał coś o zabiegu transdermalna liposonikacja zabieg ten redukuje cellulit ale chciałabym usłyszeć opinie waszą czy ktoś próbował tego?
salomea
 

Re: cellulit

Postprzez ence » 10 paź 2010, o 22:43

wymieszaj żel pod prysznic z fusami od kawy i rób peeling. pomaga to rozbić komórki tłuszczu. Ja stosuje raz w tygodniu, skóra po tym jest fantastyczna :)
ence
 

Re: cellulit

Postprzez Hania26 » 14 paź 2010, o 14:02

Też słyszałam, że takie peelingi bardzo dobrze wpływają na wygląd skóry:) poprawiają jej elastyczność i napięcie, ale czy faktycznie redukują cellulit?
Hania26
 

Re: cellulit

Postprzez dione » 15 paź 2010, o 09:43

możliwe, że redukują, ale nie wydaje mi się, żeby efekty tego typu peelingów były bardzo spektakularne, ponieważ pozbycie się cellulitu wymaga trochę poświęcenia, ostatnio trafiłam na program stop-cellulit, który łączy odpowiednią dietę, suplementację oraz terapię falą akustyczną, wydaje mi się, że po takim zestawie cellulit po prostu musi zniknąć
dione
 

Re: cellulit

Postprzez miszka » 20 paź 2010, o 11:14

Ja stosuję peelingi cukrowe gruboziarniste, takie z Heanu o zapachu limonkowym jest super, bardzo wygładza i rozjaśnia skórę, bo takim masażu dla skóry stosuję serum antycellulitowe z Marizy i jak narazie cellulit się nie rozprzestrzenia ;) staram sie też kontrolować wagę :)
miszka
 

Re: cellulit

Postprzez Hania26 » 20 paź 2010, o 12:57

Czytałam, że bardzo pozytywne efekty w redukcji cellulitu przynosi bezoperacyjny zabieg Thermage. Za pomocą oddziaływania fal radiowych komórki skóry pobudzone są do produkcji większej ilości kolagenu http://www.dourody.pl/Thermage_odzyskaj_mlodosc.html Ciekawe tylko jaka cena takiego cuda...;)
Hania26
 

Re: cellulit

Postprzez hipo_litka » 22 paź 2010, o 07:49

Ja stosuje peling kawowy i masaż bańką chińską na udach. Moim zdaniem masaż bańką chińską na cellulit bardzo pomoga. Oczywiście to nie jest tak, że zrobisz peeling i masaż a cellulit zniknie. Trzeba zadbać o wagę no i troszkę być aktywnym fizycznie, żeby zachować jędrne ciało (ja pływam i skaczę na skakance)
hipo_litka
 

Re: cellulit

Postprzez Yella » 24 paź 2010, o 14:59

Mi cellulit zaczął znikac jak zmieniłam dietę :) Poza tym masowalam kiedyś sie bańkami chińskimi ale niestety brak konsekwencji- no i skutków nie było
Yella
 

Re: cellulit

Postprzez Paulina13 » 24 paź 2010, o 20:25

ja na cellulit mam kilka sposób, które stosuję i staram się z nim walczyć:
-po pierwsze regularne ćwiczenia
-naprzemienny prysznic zimną i ciepłą wodą
-smaruję się kremami SlimLine Flosleku
-piję dużo wody i staram się nie jeść słodyczy
-i kupiłam sobie taki roller i masuję nim nogi czy to pod prysznicem czy po posmarowaniu kremami
Trochę tego jest ale w tym zestawieniu myślę, że efekty są zadowalające :)
Paulina13
 

Re: cellulit

Postprzez meyer » 26 paź 2010, o 13:16

Ja natomiast na zawlczenie cellulitu chodzę na zabiegi endermologiczne, pije dużo płynów i staram się mieć dużo ruchu... efekty: widoczne:) oraz dzięki temu wszystkiemu znacznie poprawiła mi sie sylwetka:D wiec polecam..:)
meyer
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez meyer » 26 paź 2010, o 13:21

ja polecam zabiegi endermologiczne + dużo ruchu, wypijanie przynajmniej 2,5l. płynów i efekty są zadawalające..:D oraz poprawia się znacznie sylwetka, samopoczucie itp. jestem z okolic Koszalina więc zabiegi wykonuje w Koszalinie na ul. Modrzejewskiej.. polecam:)
meyer
 

Re: Cellulit!!!!!!!!!

Postprzez dione » 28 paź 2010, o 14:51

walczę już z cellulitem jakiś czas i muszę powiedzieć, że same zabiegi olśniewających efektów nie dają, oczywiście pomagają ale w małym stopniu, także żeby pozbyć się cellulitu potrzebne są bardziej kompleksowe działania, ostatnio wpadłam na program stop-cellulit który łączy odpowiednią dietę, suplementację oraz terapię falą akustyczną, takie zaatakowanie cellulitu po prostu musi usunąć tą nieszczęsną skórkę pomarańczową
dione
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Yerka190