Bolace stawy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Bolace stawy

Postprzez Fermia » 1 cze 2010, o 23:38

Skoro lekarz nie pomógl a wyniki masz w normie to myślę, ze przyjmowanie zinaxinu bedzie wskazane, zwlaszcza, ze sprawdzilam, że m on w skladzie glukozaminę.
I Nie przejmuj sie - tez tak mialam i minęło
Fermia
 

Re: Bolace stawy

Postprzez Lumena » 13 cze 2012, o 22:52

Chyba każdy zna ten ból... Zapalenie stawów to prawdziwa katorga. Przez wiele lat borykałam się z tym problemem. Kupowałam przeróżne "cuda"- jednak nic nie skutkowało. W końcu natrafiłam w sieci na sklep CaliVita, przeglądając ich asortyment znalazłam preparat idealny dla mnie, a mianowicie "Pure Yucca" . Preparat ten nie tylko łagodzi ból, ale zapobiega sztywnieniu stawów. Jak dla mnie to bomba.
Pomijam już fakt, że ma również wiele innych właściwości jak np. wspomaganie wydalania, oczyszczanie z toksyn czy łagodzenie stresu - na stawy działa migiem.
Także z czystym sumieniem polecam Wam ten preparat. Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu i dokonać zakupu. Tutaj macie link: SPAM

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Lumena
 

Re: Bolace stawy

Postprzez Tusia » 7 kwi 2013, o 15:01

Lekarz powinien poradzic nam lek ktory pomoze nam walczyc z bolem, ostatecznie mozna posikowac sie wiedza farmaceutow, ale ten owinien cieszyc sie naszym zaufaniem. Na zapalenie stawow polecany jest anapran, lek przeciwbolowy zalecany wlasnie przy takich dolegliwosciach.
Tusia
 

Re: Bolace stawy

Postprzez allison » 8 kwi 2013, o 14:46

Wiem jakie to męczące...Kiedyś pomagał mi diklofenak, ale lekarz zmienił mi leki bo okazało się, że może on powodować duże szkody w organizmie i teraz przepisuje mi leki z naproksenem. Są równie skuteczne no i bezpieczniejsze.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Bolace stawy

Postprzez Tusia » 8 kwi 2013, o 18:23

allison napisał(a):Kiedyś pomagał mi diklofenak, ale lekarz zmienił mi leki bo okazało się, że może on powodować duże szkody w organizmie i teraz przepisuje mi leki z naproksenem.

Ale o jakich szkodach w organiźmie mowa ? Bo wiadomo, że leków nadużywać nie wolno, o to chodzi ?
Tusia
 

Re: Bolace stawy

Postprzez allison » 8 kwi 2013, o 23:23

Prawdę mówiąc to nie wiem za bardzo, bo zdałam się na zdanie kogoś kto lepiej się na tym zna ;). Chodziło raczej o skutki przy dłuższym stosowaniu, a nie przedawkowanie.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Bolace stawy

Postprzez Tusia » 9 kwi 2013, o 15:51

Ciekawe... no ale lekarz pewnie ma lepszy dostęp do zasobów medycznej wiedzy i badań. Szkoda że nie pociągnęłaś go za język. :) A co dostałaś zamiast diclofenaku ?
Tusia
 

Re: Bolace stawy

Postprzez allison » 9 kwi 2013, o 22:51

Uznałam, że skoro specjalista zdecydował o zmianie to nie będę dyskutować i jakoś nie interesował mnie powód... Teraz poszukałam w necie info o diklofenaku i jest sporo artykułów (właściwie wszystkie informują o tym samym). Nie wiem czy mogę wrzucić link, ale zaryzykuję. Wpisałam po prostu w googlech hasło "diklofenak" i to był pierwszy traf: SPAM

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:05 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Bolace stawy

Postprzez Tusia » 10 kwi 2013, o 04:31

W szoku jestem. Dobrze, że trafiłaś na (jak widać ) - zainteresowanego w odkrycia nauki lekarza, bo jak widać, nie wiem jak same badania, ale publikacja jest całkiem niedawna..
Słowem leki na bazie naproksenu - bezpieczniejsze.
Tusia
 

Re: Bolace stawy

Postprzez allison » 10 kwi 2013, o 10:17

Pewnie dlatego, że to młody lekarz więc internet i nowinki nie są mu obce ;). Najgorsze jest chyba to, że nadal diklofenak jest najpopularniejszym lekiem i znacznie częściej stosowanym niż napro. Też prawdę mówiąc trochę się wczoraj przeraziłam po przeczytaniu tego artykułu.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Bolace stawy

Postprzez WielkiZbyszek » 10 kwi 2013, o 14:15

ooo na naturala.pl mają dobre środki na stawy
WielkiZbyszek
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 15:50

Re: Bolace stawy

Postprzez Tusia » 4 maja 2013, o 19:24

W sumie to dobrze, że badania są nieustannie prowadzone, miejmy nadzieję, że wraz z postępami medycyny zagrożenia leków będą coraz mniejsze. I pozostaje nam wiara w lekarzy i ich zgłębianie tajników i odkryć medycyny, bo wraz z taką wiedzą mogą podsuwać nam substytuty bezpieczniejszych leków.
Tusia
 

Re: Bolace stawy

Postprzez sialala » 7 maja 2013, o 12:52

Z bolącymi stawami nie ma żartów, ja sie niestety mecze z jakimś choróbskiem o podłożu reumatologicznym - od 2 lat nie są w stanie postawić właściwej diagnozy, a byłam na obserwacji na oddziale rematologicznym, stosowałam zabiegi w kriokomorze, maści itd :/

Jest jednak pare sposobów na zmniejszenie bolesności stawów poprzez wypłukiwanie toksycznych substancji z organizmu (bo one niestety lubią osadzać sie w stawach). Wymienie 2:

1) popijanie (w bardzo małych ilościach) wywaru z liści laurowych - w internecie sporo tego krąży, ale trzeba BARDZO uważać, bo picie tego w dużych ilościach może powodować krwotoki wewnetrzne!!! I mocz przybiera przy stosowaniu tego różne dziwne kolory ;)

2) wypłukiwanie toksyn za pomocą wyciągu z yukki - ja po paru miesiącach z liściem laurowym przeszłam na to, bo to po prostu wygodniejsze, nie trzeba codziennie gotować świeżego naparu tylko łyka sie tabletki.

Efekty w obu przypadkach podobne - mniej strzykania w stawach, mniejsza bolesność i sztywność poranna (wcześniej nie byłam w stanie rano nacisnąć guzika! o zmianie pieluchy dziecku nie wspomne ;) )

Ostatnio edytowano 7 maja 2013, o 13:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wystarczy reklama w stopce
sialala
 

Re: Bolace stawy

Postprzez Tusia » 7 maja 2013, o 20:41

Przy takich problemach to ja by na Twoim miejscu w takich sytuacjach sięgała po anapran. ale jeśli problem się ciągnie, zapewne lekarz środki przeciwbólowe przypisywał..
Tusia
 

Re: Bolace stawy

Postprzez Asia44 » 7 paź 2013, o 14:42

Hmm przy takich problemach ja spróbowałam
Obrazek
I powiem Ci, że całkiem dobrze się po nich czułam :) Myślę, że możesz spróbować i ocenisz :) Można ją rozpuszczać i w mleku i w wodzie. Ja robiłam to w mleku, ta wersja jest dla mnie bardziej przystępna :)

Ostatnio edytowano 7 paź 2013, o 14:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prosimy nie zaśmiecać forum i wklejać zdjęcia
Asia44
 

Re: Bolace stawy

Postprzez szkapa » 7 paź 2013, o 17:09

mnie od jakiegoś czasu boli kolano, nie ciągle, ale jak np. klękam. A jak wstaję to zawszę coś w nim strzela... byłam na prześwietleniu i lekarz stwierdził, że mam wodę i przepisał jakieś leki. Wzięłam całe opakowanie. W czasie brania leku niby bolało mniej, ale po odstawieniu ból jak był tak jest. Trzeba się wybrać na USG stawu :/

Avatar użytkownika
szkapa
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 15:37

Re: Bolace stawy

Postprzez myszka28 » 7 paź 2013, o 17:34

ja jestem po artroskopi miałam zapalenie sluzówki maziowej i zrosty wewnatrzstawowe używam tabletek na odbudowe ketoflexan nie sa ąz tak drogie jak 4flex a maja to somo działanie i uzywam maści bengay zielony jest rewelacyjna .
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Bolace stawy

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 18:24

Ja na bolące stawy biorę Mydocalm , to jest lek ziołowy , pomocny , :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Bolace stawy

Postprzez majkusia » 14 lip 2018, o 16:52

a moze pomyslcie o takich zabiegach SPAM - ja bylam na komorkach macierzystych w Bienkowscy Clinic i z efektow jestem mega zadowolona. Bol kolana odpuscil, obrzek zelzal i wreszcie moge normalnie chodzic :)

Ostatnio edytowano 14 lip 2018, o 21:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]