Bolace piersi

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Bolace piersi

Postprzez KarolinaS » 24 lis 2012, o 12:22

Hej mam pytanie,moze niektorym wyda sie ono dziwne ale mi spedza to sen z powiek.Mam 26 lat i nigdy mnie piersi nie bolaly przed okresem czy w czasie okresu,czasem tylko leciutko pobolewaly.Teraz jestem tydzien przed okresem a mam od paru dni bardzo nabrzmiale i bolace piersi.Zastanawiam sie czy po tylu latach nagle mogly zaczac mnie tak po prostu bolec.Dadam ze nie wyczuwam zadnych zmian.Niewiem czy czekac do okresu i zobaczyc czy bol i nabrzmienie samo ustapi czy raczej wybrac sie do lekarza.A Wy jesli macie takie dolegliwosci to w jakich dniach cyklu?
KarolinaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 20:14

Re: Bolace piersi

Postprzez mst » 24 lis 2012, o 19:38

Ja takie bolące piersi miałam w okresie karmienia swojej córeczki.. ale w Twoim przypadku nie mam pojęcia co to może być.

euro rtv agd to najlepszy sklep multimedialny.
mst
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 19:33

Re: Bolace piersi

Postprzez KarolinaS » 26 lis 2012, o 10:48

Na szczescie juz bol przeszedl wiec pewnie to bylo zwykle napiecie przedmiesiaczkowe a ja sie niepotrzebnie nakrecilam :)
KarolinaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 20:14

Re: Bolace piersi

Postprzez Nutika » 30 lis 2012, o 09:34

To nie jest niepokojące, w jednym miesiącu boli bardziej, w innym mniej. Prawdopodobnie zależy to od poziomu hormonów, który ciągle się waha.
Nutika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]