Bielizna termoaktywna

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Bielizna termoaktywna

Postprzez imloco » 11 kwi 2013, o 14:29

Szukam fajnych ciuchów do biegania, do wyjścia w góry. Poleca któś jakieś firmy, modele?

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Kikimora » 11 kwi 2013, o 14:49

Zależy jaką firmę lubisz i ile kasy chcesz stracić. Ja kupuję w outlecie. A właściwie to mi mąż kupuje.Praktyczny bardzo. Na zimę nie kupił seksownej bielizny, tylko termoaktywne kalesony i koszulkę z długim rękawem.No nie jest to bielizna uwodzicielska, ale w dupę ciepło i po krzyżu nie wieje :lol:
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 11 kwi 2013, o 21:35

ja też mam zamiar zacząć biegać ... muszę się doprowadzić do odpowiedniego stanu na lato, ale nie myślałam o odzieży termoaktywnej a to aż taka różnica żeby zastanawiać się nad wydaniem 200 zł na komplet ?
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez imloco » 12 kwi 2013, o 10:55

Kikimora napisał(a):No nie jest to bielizna uwodzicielska, ale w dupę ciepło i po krzyżu nie wieje :lol:
No dokładnie, ma być użyteczna a nie jakaś śliczna koronkowa. W sumie to nie mam ograniczeń cenowych. Postanowiłam wydać tyle ile będzie trzeba, więc tutaj nie mam ciśnień. :)

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Kikimora » 12 kwi 2013, o 11:35

Mam czarny komplet HiMountaine. Moja ulubiona firma jeśli chodzi o sportową odzież. Nigdy nie szalałam za ciuchami markowymi, ale w przypadku ciuchów sportowych to niestety dobra marka gwarantuje jakość. Nic się nie pruje, nie siepie, nie drapie, nie obciera. W kurtkach zamki nie psują się itd.Jak się człowiek spoci to się nie przeziębi, bo przy ciele jest sucho. Buty sportowe tez wybieram w miarę dobre, bo zależy mi na komforcie. Dużą zaletą jest też właśnie trwałość w dobrych butach, bo nie dość , że nie przeciekają to wytrzymują 2-3 lata, a nawet i dłużej, pod warunkiem , że są odpowiednio czyszczone i konserwowane.Ciuchy sportowe najlepiej kupować na wyprzedażach. Ja mam mały rozmiar i jest mi łatwiej, bo te rozmiary najczęściej zostają po sezonie.
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 15 kwi 2013, o 22:56

a mi się podoba coś takiego http://www.militaria.pl/spaio/bluza_ter ... _p6464.xml
fajnie wygląda... tylko nie wiem czy opłaca się za 160 zł a ktoś może mi o tym coś powiedzieć
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 16 kwi 2013, o 19:46

imloco napisał(a):
Kikimora napisał(a):No nie jest to bielizna uwodzicielska, ale w dupę ciepło i po krzyżu nie wieje :lol:
No dokładnie, ma być użyteczna a nie jakaś śliczna koronkowa. W sumie to nie mam ograniczeń cenowych. Postanowiłam wydać tyle ile będzie trzeba, więc tutaj nie mam ciśnień. :)



dobrą bieliznę termoaktywną kupisz w cenie od 90zł, do ok. 250zł, za samą bluzę z długim rękawem,
jest wiele marek specjalizujących się w tego rodzaju odzieży, np brubeck, spaio, terval, under armour, kwestia dopasowania, ceny podobne
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 16 kwi 2013, o 19:48

Sieria napisał(a):a mi się podoba coś takiego http://www.militaria.pl/spaio/bluza_ter ... _p6464.xml
fajnie wygląda... tylko nie wiem czy opłaca się za 160 zł a ktoś może mi o tym coś powiedzieć


zdecydowanie na Twoim miejscu kupił bym raczej http://www.militaria.pl/brubeck/koszulk ... k_(ls01140)_p6455.xml
oszczedzasz ok 50zł, i to już jest dobra ostateczna cena
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez imloco » 17 kwi 2013, o 01:47

Cena rzeczywiście odczuwalna a jak z jakością? Bo jakiś powód musi być takiej ceny

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sepaddi » 18 kwi 2013, o 00:20

Lepiej wydać więcej na bieliznę termoaktywną, bo te tańsze strasznie się "kulkują" po kilku praniach.

Sepaddi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 00:15

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 22 kwi 2013, o 21:54

ta którą pokazujesz też jest fajna ... chyba nawet lepsza ;) jakoś jej nie widziałam...
kulkują? to przecież przegięcie coś takiego nie powinno się robić w bieliźnie...
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 21 maja 2013, o 01:03

imloco napisał(a):Cena rzeczywiście odczuwalna a jak z jakością? Bo jakiś powód musi być takiej ceny


brubeck
to renomowana firma, polska firma, wysoka jakosc,
odzież warta wiecej niz ta za kilkanascie zlotych na straganie czy w hipermarkecie,
niestety dobre rzeczy zwykle kosztuja
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 4 cze 2013, o 23:55

imloco napisał(a):Cena rzeczywiście odczuwalna a jak z jakością? Bo jakiś powód musi być takiej ceny


i to jest niestety ciezki problem, bo ciezko znalezc kogos kto testowal rozne modele roznych producentow w podobnych warunkach
ale mysle ze jakosc bedzie tu porownywalna, obie to renomowane firmy, przy czym brubeck jest polska marka, moze dlatego jest pare zl tanszy
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 4 cze 2013, o 23:57

Sepaddi napisał(a):Lepiej wydać więcej na bieliznę termoaktywną, bo te tańsze strasznie się "kulkują" po kilku praniach.



pod pojeciem tansze masz na mysli made in tesco/biedronka !
na to nie warto wydawac kasy
ale dobra markowa bielizna termoaktywna nie sprawia zadnych problemow w praniu, i nie daje opisanego przez ciebie efektu, mozna ja spokojnie prac, zgodnie z zaleceniami
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez dylsien » 18 cze 2013, o 12:40

Ja niedawno kupiłam ta koszulkę: SPAM Jestem bardzo zadowolona.

Ostatnio edytowano 18 cze 2013, o 14:50 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
dylsien
 

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Basia1994 » 20 cze 2013, o 14:50

rudowlosa napisał(a):
Sepaddi napisał(a):Lepiej wydać więcej na bieliznę termoaktywną, bo te tańsze strasznie się "kulkują" po kilku praniach.



pod pojeciem tansze masz na mysli made in tesco/biedronka !
na to nie warto wydawac kasy
ale dobra markowa bielizna termoaktywna nie sprawia zadnych problemow w praniu, i nie daje opisanego przez ciebie efektu, mozna ja spokojnie prac, zgodnie z zaleceniami



Bielizna z takich marketów pozostawia wiele do życzenia pod kątem jakości, z tanich firm to może bielizna firmy moraj. Mają szeroki asortyment więc można coś znaleźć i na zimę i na lato :swing
Basia1994
 

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez justyna00 » 21 cze 2013, o 12:36

Ja polecam bieliznę ze sklepu internetowego : SPAM :)
Duży wybór najlepszej bielizny w wielu rozmiarach :) Zachęcam do odwiedzenia sklepu :)

Ostatnio edytowano 21 cze 2013, o 12:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
justyna00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 cze 2013, o 12:33

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 1 lip 2013, o 21:30

mnie zalezy na poznaniu tych marek bielizny termoaktywnej,
bo szukam sama
a jesli juz edytujemy posty to takze dwa powyzej jest nazwa producenta wymieniona, i link do sklepu, a edycji za spam nie bylo,
pomijajac ze tamta bielizna sama w sobie jest slaba ! z tego co sie orientowalam
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 3 lip 2013, o 18:57

może nie lubią zaspamowanego sklepu :P cóż tak cz owak też muszę coś sobie wybrać na siłownie
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez imloco » 5 lip 2013, o 16:28

A masz już coś na oku?

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Finess_com_pl » 6 lip 2013, o 22:51

Termoaktywna bielizne najlepiej kupowac w np Decathlonie, Nike, Adidasie albo w Intersporice. Najlepiej w jakimś sportowym sklepie.

http://www.finess.com.pl/ - wyjątkowe kosmetyki
Finess_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:34

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 7 lip 2013, o 23:21

byłam w sklepie i mierzyłam spodenki na 3/4 (kupie na internecie w sklepie była tylko próba generalna) i jednak się na nie zdecyduje są bardzo wygodne ciekawe jak będzie na siłowni
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 15 lip 2013, o 18:05

decathlon i intersport to tyle maja wspolnego z profesjonalnym sportem co piekarnia tesco z prawdziwym chlebem

nie znajdziesz w nich poza masowkami typu wlasnie nike czy addidas, a z tego co czytalam to w tym zakresie maja niskiej jakosci produkty
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez rudowlosa » 15 lip 2013, o 18:07

imloco napisał(a):A masz już coś na oku?


under armour - amerykanckie :)
brubeck - polskie
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Sieria » 16 lip 2013, o 23:23

rudowlosa napisał(a):decathlon i intersport to tyle maja wspolnego z profesjonalnym sportem co piekarnia tesco z prawdziwym chlebem

nie znajdziesz w nich poza masowkami typu wlasnie nike czy addidas, a z tego co czytalam to w tym zakresie maja niskiej jakosci produkty


a ja zawsze myślałam że to są dobre sklepy
Sieria
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 22:30
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]