Trudne partnerstwo.

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Trudne partnerstwo.

Postprzez Tamara » 12 maja 2017, o 08:47

Jestem od prawie dwóch lat z inną dziewczyną, bardzo mi na niej zależy, choć wcześniej nie podejrzewałam u siebie skłonności less...To bardzo trudne "partnerstwo" pełne wzlotów, konfliktów porywów wielkiego uczucia i tragicznych zerwań. Zaczęło się wszystko psuć, gdy w czasie naszego erotycznego "figlowania" dostałam okres, a mam obfity i wszystko było jak po wybuchu granatu. Moja partnerka nie ukrywała obrzydzenia i ja też. To wydarzenie, pozornie takie naturalne stało się powodem naszych konfliktów. Najpierw założyłam sobie wkładkę choć mnie to wiele kosztowało, bo nie miałam zamiaru iść do mężczyzny i się tłumaczyć dlaczego to robię choć jestem dziewicą. Miałam wtedy siedemnaście lat, i o seksie niewiele wiedziałam ale na myśl o "penetracji" niedobrze mi się robiło. Więc trafiłam wreszcie na panią ginekolog i jakoś z problemem sobie poradziłyśmy, niestety nie na długo. Zaczęło mnie okropnie boleć w środku i w końcu musiała mi wkładkę usunąć - nigdy więcej. Moja partnerka ma miesiączkę bardzo słabą ale też już mnie sama myśl odrzuca. Postanowiłyśmy w końcu ten problem załatwić radykalnie, właściwie to ona to postanowiła a ja początkowo się zgodziłam a potem, jak się dowiedziałam że mamy się całkiem wyczyścić - scykorowałam. Od tego czasu rozstajemy się i wracamy do siebie ale już tak dobrze nie jest. Czytam na ten temat wszystko co możliwe i właściwie jestem zdecydowana, tym bardziej że trafiłam już na podobny problem, dziewczyny są po zabiegach i są szczęśliwe. Boje się jednak bardzo, choć perspektywa że wreszcie będę mieć spokój z bólami i okresem jest strasznie pociągająca.
Tamara
Miła Kobietka

Re: Trudne partnerstwo.

Postprzez Jaśmin » 13 maja 2017, o 01:07

Wyczyścić się bo Twoja dziewczyna brzydzi się miesiączki? Jaja jakieś, no sorry.

Jeśli się brzydzi to w tym czasie się nie kochacie i z głowy. Jeśli masz obfitą miesiączkę to jest pewnie krótka, tak to najczęściej działa, kilka dni da się wytrzymać. Albo nie dotykacie się "tam" i zadowalacie jakimiś delikatniejszymi pieszczotami przez kilka dni.
Jeśli będziesz używała tamponów to też oprócz sznureczka nie będzie śladu tego, że masz miesiączkę. Dziewczyna nie musi nic widzieć ani sobie zdawać w ogóle sprawy. Jest wiele rozwiązań Twojego problemu i nie tak radykalnych.

Każdy sobie, ale ja bym się nie podjęła poważnej operacji bez wyraźnych wskazań medycznych. I tyle. Wycinanie sobie czegoś to nie jest malowanie paznokci czy zmiana koloru włosów a poważna ingerencja w Twoje ciało i zdrowie.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka

Postprzez BlackWolf » 13 maja 2017, o 06:57

Ty tak poważnie?
33 posty o tym samym i dwa tematy dotyczące:
post227474.html#p227474
Oraz obecny.
To trochę za dużo.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
BlackWolf
Moderatorka

Postprzez Tamara » 13 maja 2017, o 16:05

Witaj - to jakiś limit obowiązuje, czy zakaz? Nie masz ochoty to nie czytaj, tym bardziej nie musisz komentować.
Tamara
Miła Kobietka

Postprzez Jaśmin » 14 maja 2017, o 02:53

Trochę trąca kryptoreklamą no ale... Już się na ten temat tutaj chyba wszyscy wypowiedzieli i jak widziałaś niespecjalnie Twoje tak wspaniałe czyszczenie się ma na tym forum zwolenniczki więc w sumie BlackWolf ma rację... Pisać możesz, tylko po co? By po raz kolejny wszyscy się powtórzyli, że to według nich głupie i zbyt radykalne rozwiązanie?

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka

Postprzez BlackWolf » 14 maja 2017, o 03:21

Tamara napisał(a):Witaj - to jakiś limit obowiązuje, czy zakaz? Nie masz ochoty to nie czytaj, tym bardziej nie musisz komentować.

Zanim szarpniesz się na taki komentarz - zapoznaj się z regulaminem forum. Temat zamknięty. Idź reklamuj usuwanie macic na innych forach.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
BlackWolf
Moderatorka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]