Co zrobić aby stał się kimś więcej niż kolegą?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Co zrobić aby stał się kimś więcej niż kolegą?

Postprzez Hadassa » 24 maja 2013, o 15:58

Ale wg mnie to jedyny skuteczny sposób....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co zrobić aby stał się kimś więcej niż kolegą?

Postprzez Madlen » 24 maja 2013, o 16:34

Zgadzam się z Dziewczynami.. Wymyśl coś żeby Cię zaczął pocieszać a potem zobacz jak się sytuacja rozwinie.. trzymam kciuki żeby coś z tego było :kiss2
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Co zrobić aby stał się kimś więcej niż kolegą?

Postprzez eliza07 » 24 maja 2013, o 18:27

Nie chcę udawać, że coś się stało bo to nie byłoby w porządku wobec niego. Zresztą jeśli zacznie się od oszustwa no to chyba nie ma na czym budować czegoś poważniejszego. Raczej wolałabym nie wiem stworzyć jakąś atmosfere sprzyjającą przytulenie, bardziej coś romantycznie. Tylko co? Kolacja odpada, przynajmniej u mnie, jakieś restauracje raczej też. W sumie on nawet ostatnio zaproponował u siebie jakieś wino ale w rezultacie wybraliśmy inną formę spędzenia wieczoru. Jest więc szansa, że kiedyś ponowi propozycje, ale wiem też, że alkohol wcale nie musi oznaczać, że zaraz sobie padniemy w objęcia.
eliza07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 22:18

Re: Co zrobić aby stał się kimś więcej niż kolegą?

Postprzez nati18 » 24 maja 2013, o 20:18

Albo może poprostu napisy mu sms coś w sensie ze jesteś sama u siebie w domu i czy przytuli cie czy jak? bo on może sam sie krępuje. Albo zapytaj go czy planuje być z kimś czy pojedz może z nim ma jakaś imprezę czy coś

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Co zrobić aby stał się kimś więcej niż kolegą?

Postprzez eliza07 » 24 maja 2013, o 20:55

nati18 napisał(a):Albo może poprostu napisy mu sms coś w sensie ze jesteś sama u siebie w domu i czy przytuli cie czy jak? bo on może sam sie krępuje. Albo zapytaj go czy planuje być z kimś czy pojedz może z nim ma jakaś imprezę czy coś


On tak poprostu do mnie nie przyjedzie jak mu napisze bo jesteśmy z różnych miejscowości i kawałek do siebie mamy. Z reguły jest tak, że ja do niego przjeżdżam bo i tak codziennie jestem w jego miejscowości więc tak jest prościej. Chodze z nim czasami na jakieś imprezy ale poza tym, że tańczymy to nic się nie dzieje. Nie wiem może rzeczywiście się krępuje jeżeli chodzi o kobiety, chociaż ja go odbieram raczej jako pewnego siebie.
eliza07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 22:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tarnowiak