Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Culagula » 14 gru 2013, o 14:06

Aii przeczytaj temat jego pracy: Wpływ STANU ZDROWIA na decyzje związane z prokreacją.
STAN ZDROWIA to nie ilość samochodów czy własny komputer. Czy to, że mam komputer czy nie ma wpływ na moją prokreację? No chyba taki, że zamiast robić dzieci to siedzę przy komputerze...
gdyby był temat: wpływ STANU MAJĄTKOWEGO na decyzje związane z prokreacją to bym się jak najbardziej zgodziła z pytaniami. I z tym dlaczego bogacze wybierają karierę a nie dzieci.

Ja np nie mam, nie utrzymuję żadnego kontaktu z rodzicami i czy to ma mieć wpływ na moją prokreację? Dla mnie nie ma żadnego. Będę miała tyle dzieci ile będę chciała i relacje rodzinne mi do tego nie są potrzebne. Mój syn ma jedną babcię i jednego dziadka i trudno, tak musi być. Ale to nie ma wpływu na to czy będę miała jeszcze następne dzieci.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez chochlik70 » 15 gru 2013, o 13:20

Temat nijak się ma do pytań ankiety no chyba,że ktoś bardzo chce sprawdzić mój stan majątkowy,pytanie po co????i w jakim celu?????

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez miaamy » 15 gru 2013, o 13:41

parę razy pyta o to samo i po co przy odpowiedziach tak lub nie ramka do pisania nie można zrobić formy do zaznaczenia ?? ...

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Avatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
 
Posty: 1298
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 00:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Adidasowa » 17 gru 2013, o 02:37

Przesadzacie trochę, ankieta jak ankieta, jest anonimowa więc po co się spinać :)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]