Zielona kawa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 20 sie 2013, o 11:37

Na_diecie dobrze prawisz ;)
sama dieta i nawet suplementy to mało... Zdecydowanie potrzebny jest ruch...
Ja osobiście zaczęłam oglądać tv na steperze ;)
Efekty piorunujące :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez Mishka » 20 sie 2013, o 14:43

Wszystko zależy jaką dietę zaczniemy stosować. Nad zieloną kawą badania robiły przede wszystkim południowoamerykańskie ośrodki naukowe. W jednej z grup badanych okazało się, że u pacjentów stosujących ograniczenie spożywanych kalorii jedynie do 1200 kalorii dziennie. W grupie, która dodatkowo w trakcie kuracji spożywała zieloną kawę średnia waga spadła o 3 kilogramy więcej. Natomiast ćwiczenia fizyczne nie zaszkodzą. Jeśli akurat ktoś zdecyduje się właśnie na spalacz tłuszczu, czyli choćby zieloną kawę w tabletkach to najlepiej z tego, co wiem biegać. Wtedy można przyśpieszyć zrzucanie wagi.
Mishka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 15:54

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 21 sie 2013, o 17:18

w sumie wszytsko to fajnie brzmi i tak łatwo się mówi... tabletki na odchudzanie w moim przypadku maja wpsomóc dietę i być może poprawić własne samopoczucie i musze przyznać, że ekstrakt z zielonej kawy ma u mnie już jeden plus - nie wywołuje snesacji żołądkowych, co bardzo mi się podoba, choć reakcja oranizmu to indywidualna sprawa :)
a co do popularności to prawda, w sumie wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "zielona kawa" i cała masa stron wyskakuje :)
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 22 sie 2013, o 12:29

Suplementy diet, skuteczne czy nie, mają jednak pewien plus :) Motywują nas do przestrzegania diety i regularnych wysiłków. Nie chcemy przecież, żeby kasa wydana na zieloną kawę czy cokolwiek innego poszła w błoto przez folgowanie sobie :) Bo chyba nikt już dziś nie wierzy, że można schudnąć od samego łykania tabletek, bez żadnych wysiłków...?:D
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 22 sie 2013, o 12:45

na_diecie napisał(a):Suplementy diet, skuteczne czy nie, mają jednak pewien plus :) Motywują nas do przestrzegania diety i regularnych wysiłków.

tu się z Tobą nie zgodzę... znając ludzi, wiele osób raczej pozwoli sobie na coś, bo przecież mam suplementy...
prędzej już skuteczna dieta , czy ruch , zmobilizuje nas do szukania czegoś jeszcze...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 22 sie 2013, o 15:06

To w sumie moze być filozoficzna dyskusja - mnie akurat motywuje - z jednej strony fakt, że mam wspomagacza (nie jestem z tym sama), z drugiej strony - wydane pieniadze - niech się nie zmarnują - w końcu nie po to inwestuję w tabletki na odchudzanie, by je "przejeść"...
Dla mnie Zielona Kawa stała się dopingiem i im wiecej czytam tym bardziej myślę: "inni mogli, ja też dam radę" i naprawdę nie liczę, że ekstrakt "odwali" za mnie brudną robotę - on mi pomaga w mojej głowie i brzuchu :)
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 22 sie 2013, o 15:16

każdy z nas jest inny ;) każdy ma prawo do swojego zdania ;)
dietę trzymam tabletki odstawiłam ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez apollo » 10 wrz 2013, o 15:44

Co do zielonej kawy - to prawda. Poczytajcie - SPAM Zielona kawa ma takie właściwości, ale tutaj ponownie pojawia się kwestia systematyczności i tego na jaki produkt traficie. W tym serwisie macie kawę dającą efekt, ale w sieci można trafić na podróbki - uważajcie co kupujecie.

Ostatnio edytowano 10 wrz 2013, o 15:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: w necie jest tyle dodatkowych portali, że nie musimy tu SPAMować linkami
apollo
 

Re: Zielona kawa

Postprzez nataa » 17 wrz 2013, o 18:50

Potwierdzam, że zielona kawa naprawdę działa i widać efekty jej stosowania tylko trzeba kupić oryginał a nie podróbki. Aktualnie kupuje na SPAM sprawdziłam że maja oryginalną zieloną kawę.

Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, o 19:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za SPAM podziękujemy
nataa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 18:48

Re: Zielona kawa

Postprzez Jola Jolanta » 26 wrz 2013, o 22:33

A czy ta zielona kawa będzie ok ?SPAM

Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, o 22:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę wkleić zdjęcie lub samą nazwę produktu
Jola Jolanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 00:41

Re: Zielona kawa

Postprzez aneczkaaab » 4 paź 2013, o 13:32

Ja zielona kawe stosuje od 3 tygodniu i schudlam 3,5 kg, widac efekty i jestem zadowolona, kawe zamawialam ze stronki SPAM

Ostatnio edytowano 4 paź 2013, o 13:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prosze nie zasmiecac forum
aneczkaaab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 paź 2013, o 13:30

Re: Zielona kawa

Postprzez VivienneWestwood » 5 paź 2013, o 01:08

Mega lubię zieloną kawę, wiadomo, że bez ćwiczeń i racjonalnego odżywiania się cudów nie będzie, ale moim zdaniem jednak coś tam daje ;)
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Zielona kawa

Postprzez gugaro87 » 6 paź 2013, o 15:55

zielona kawa wspomaga procesy spalania tłuszczu. Warto ją pić podczas ćwiczeń. :rower
gugaro87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 lip 2013, o 21:35

Re: Zielona kawa

Postprzez aleczka71 » 8 paź 2013, o 20:04

Zielona kawa rzeczywiście wzmaga procesy spalania tkanki tłuszczyku, a raczej zawarty w niej kwas chlorogenowy, którego w kawie palonej nie znajdziemy, bo temperatura go niszczy, wiec najskuteczniejsze mogą być tylko tabletki. Sama używam takich SPAM tabletek i schudłam 8 kg przez 2 miesiące i na pewno nie jest to dziełem samych ćwiczeń ani diety, bo u mnie metabolizm już nie tak dobry jak u młodych, a do ćwiczenia codziennego ciężko się zmusić.

Ostatnio edytowano 8 paź 2013, o 21:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum

Zielona kawa wygrała w walce z moją otyłością.
aleczka71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:46

Re: Zielona kawa

Postprzez aleczka71 » 22 paź 2013, o 19:21

Devilla napisał(a):Zapisuje się od poniedziałku na fitness i myślałam, że skoro ta kawa jest taka dobra (podobno) to pomoże mi troszkę zrzucić :)


Oczywiście że pomoże zrzucić każdemu kto będzie ją używał ale z głową, bo zawarty w niej kwas w wyniku wysokiej temperatury podobno traci swoje właściwości pobudzające organizm do spalania tłuszczu, dlatego kawa jeśli ma pomóc to musi być w postaci tabletek
SPAM
a nie pitnej, którą niestety trzeba zaparzyć wrzątkiem.

Ostatnio edytowano 22 paź 2013, o 19:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Zielona kawa wygrała w walce z moją otyłością.
aleczka71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]